U bevindt zich hier: kalender & resultaten - BVV 2016 - vrouwen
kalender, kampioenschappen & resultaten
BVV 2016 - vrouwen

 naar BVV mannen

stijgt

 

daalt

 

ARCHIEF


ALLE CATEGORIEEN

Zaterdag 14 mei 2016

Resultaten onder voorbehoud van wijzigingen door de scheidsrechter

Ere-afdeling KBAB
Organisatie: CABW te Nijvel - LIVE RESULTS
Adm.scheidsrechter: 

1

CA Brabant Wallon

161

2

R.Excelsior SC

146

3

A.C. Dampicourt

135.5

4

AV Lokeren

124

5

Daring Club Leuven Atletiek

123

6

AC Meetjesland

110.5

7

KAA Gent

110.5

8

AC Deinze

106.5

9

Houtland AC

106.5

10

Racing Club Gent

100.5

11

Vilvoorde AC

93

12

Regio Oost Brabant Atletiek

92


Ere-afdeling VAL
Organisatie: OLSE te Merksem
Adm.scheidsrechter: Rita De Ridder

1

Olympic Essenbeek Halle

144

2

AC Waasland

118

3

Vabco Mol

116

4

AC Herentals

113

5

ASV Oudenaarde

112

6

AV Toekomst

109

6

Vlierzele Sportief

109

8

Olse Merksem

105

9

AV Kontich-Aartselaar

96

10

Lyra

88

11

Regio Atletiek Mechelen

81

12

Atletiek Volharding

71


Landelijke 1
Organisatie: ATLA in Lanaken
Adm.scheidsrechter: Raf Moens
1

Atl.Lanaken

137

2

Dilbeek AC

119

3

RC Tienen

114 

4

AV Roeselare

108

5

AC Duffel

106

6

Flanders AC

104

7

AC Lebbeke

103

8

AC Kapellen

102

9

AV Molenland

102

10

Atletiek De Demer

85

11

Lebbeekse Atl. Toekomst

83

Hermes Club Oostende

ff


Landelijke 2 A Landelijke 2 B

Organisatie: AZW te Zwevegem
Adm.scheidsrechter: Gerit Batsleer

Organisatie: ACA te Alken
Adm.scheidsrechter: Georges Lefevre

1

AS Rieme

126

 

1

AV Looise

115

2

Standaard Ajax

110.5

 

2

AV Zuiderkempen

112

3

Eendracht Aalst

104.5

 

3

SAC Neerpelt

 108

4

Olympic Brugge

94

 

4

AC Alken

105.5

5

Zwijndrecht AT

91

 

5

ATAC

93

6

VITA

83

 

6

ABES

88

7

MAC Westhoek

80

 

7

AC Break

78

8

Atletiek Zuid West

77

 

8

HAKI

72

9

AC Pajottenland

74.5

 

9

Brabo

65

10

AC Geraardsbergen

66.5

 

10

AC Lierse

62

11

WIBO

66

 

11

Essen AK

59.5

12

KKS

46

 

12

AC Genk

56


Landelijke 3

Organisatie: HAMM te Hamme Adm.scheidsrechter: Frank Pieteraerens

1

BVAC

87

2

Arendonk AC

85

3

Zottegem Atletiek

79

4

Sparta Bornem

76

5

ACKO

71

6

AC Hamme

69

7

Brusselse AV

61

8

Sparta Vilvoorde

55

 

ACP 2

ff

 

ATLE Molenbeek

ff

 

 

top

MEISJES CADETTEN & SCHOLIEREN

Zaterdag 7 mei 2016

Resultaten onder voorbehoud van wijzigingen door de scheidsrechter

Landelijke 1
Organisatie: AVT te Heusden-Zolder
Adm.scheidsrechter: Gerard Paesen

1

AV Toekomst

251.5

2

Atletiek Lanaken

208

3

Daring Club Leuven Atletiek

204

4

AV Lokeren

203.5

5

Racing Club Gent

197

6

AV Looise

164

7

AC Herentals

161,5

8

Olse Merksem

150

9

Regio Oost-Brabant Atletiek

146.5

10

Vabco Mol

136.5

11

AC Deinze

115

12

AC Meetjesland

105.5


Landelijke 2 A Landelijke 2 B
Organisatie: MACW te Nieuwpoort Adm.scheidsrechter: Gerit Batsleer Organisatie: AVKA te Aartselaar Adm.scheidsrechter: Wim Muller

KAA Gent

221

 

1

AC Waasland

226

2

AC Houtland

206

 

2

Vilvoorde AC

213

3

ASV Oudenaarde

184

 

3

Dilbeek AC

194

4

Vlierzele Sportief

180

 

4

AV Kontich-Aartselaar

180.5

5

AV Roeselare

169

 

5

LYRA

179

6

Hermes Club Oostende

164

 

6

Atletiek Volharding

163

7

Marathon AC Westhoek

158

 

7

Olympic Essenbeek Halle

160

8

AV Molenland

139

 

8

AV Zuiderkempen

136.5

9

Stax

136.5

 

9

ATAC

129

10

Flanders Athletic Club

136.5

 

10

Atletiek De Demer

121

11

Olympic Brugge

125

 

11

Zwijndrecht AT

80

12

Eendracht Aalst

46

 

12

RC Tienen

79


Landelijke 3 A Landelijke 3 B
Organisatie: LEBB te Lebbeke Adm.scheidsrechter: Jos Jacobs Organisatie: ACBR te Brasschaat
Adm.scheidsrechter: Georges Struys

1

Atletiek Zuid West

165

 

1

Regio Atletiek Mechelen

183

2

AC Lebbeke

159

 

2

DUFF

181 

3

AC Pajottenland

128

 

3

ABES

175

4

RIEM

122

 

4

AC Break

174

5

VITA

99

 

5

DALO

116.5

6

Hamme AC

96

 

6

AC Kapellen

104.5

7

KKS

82

 

7

BREE

85

8

Halestra

58

 

8

AC Lierse

80

9

ATLE Molenbeek

53

 

9

AC Alken

60

 

AC Geraardsbergen

ff

 

10

HAKI

54

 

Sparta Bornem

ff
         

Arendonkse AC

ff

top
MASTERS

Zondag 5 juni 2016 (Mannen en Vrouwen samen in 1 ploeg)

Resultaten onder voorbehoud van wijzigingen door de scheidsrechter

Landelijke 1
Organisatie: ACME te Maldegem
Adm.scheidsrechter: Willy Blondeel

1

AC Waasland

196.5

2

AC Herentals

193

3

AV Molenland

185.5

4

AC Meetjesland

179

5

AVLO

173.5

6

LOOI

165.5

7

AC Deinze

164

8

ROBA

157

9

Racing Club Gent

154

10

Vlierzele Sportief

151

11

MAC Westhoek

135

12

Vilvoorde AC

131

13

Daring Club Leuven Atl.

124

Landelijke 2

Organisatie: ASVO te Oudenaarde
Adm.scheidsrechter: Frank Pieteraerens

1

Regio Atletiek Mechelen

290.5

2

Atletiek Lanaken

265

3

Dilbeek AC

264

4

RIEM

259

5

ASV Oudenaarde

249

6

STAX

228.5

7

AC Lebbeke

228

8

Flanders Athletic Club

226

9

Olse Merksem

225

10

Vabco MOL

204

11

AV Kontich-Aartselaar

196.5

12

RC Tienen

195.5

13

AV Zuiderkempen

190.5
14

Atletiek Zuid West

185.5
15

Atl. Belgica Edegem Sport

178.5
16

AV Roeselare

177
17 Eendracht Aalst 151
18 Olympic Essenbeek Halle 146
19 AC Pajottenland 140.5

Landelijke 3
Organisatie: SPBO te Bornem
Adm.scheidsrechter: Rita De Ridder

1

LYRA

199

2

KAPE

196

3

Sparta Bornem

188

4

ATAC

187

5

Zwijndrecht AT

185

6

AC Geraardsbergen

181

7

Arendonkse AC

179

8

SPVI

176

9

VITA

169

10

AC Lierse

168

11

BVAC

161

12

AC Alken

145
KKS ff

Atletiek De Demer

ff

Zottegem Atl. ff
HAKI ff

top
PUPILLEN - MINIEMEN

Finale: zaterdag 10 september 2016 te Sint-Niklaas (org. ACW)

Adm.scheidsrechter: Georges Struys

AC Waasland

ASV Oudenaarde

AV Toekomst

 

  Atletiek Zuis West  

Duffel AC

 

KAA Gent

 

Lyra AC

  OE Halle   
Olse Merksem

RC Gent

RC Tienen
Zotegem Atletiek


Schiftingen zaterdag 16 april 2016 

Resultaten onder voorbehoud van wijzigingen door de scheidsrechter

Rood is geplaatst voor de finale

Reeks 1 Reeks 2
Organisatie: AVR te Roeselare Adm.scheidsrechter: Gerit Batsleer Organisatie: RCG te Gentbrugge 
Adm.scheidsrechter: Willy Blondeel

1

ASV Oudenaarde

197.5

 

1

KAA Gent

191

2

Atletiek Zuid West

192

 

2

Racing Club Gent

174

3

AV Roeselare

152 

 

3

AV Lokeren

166

4

Deinze

148.5

 

4

AC Lebbeke

151

5

AC Meetjesland

139

 

5

Vlierzele Sportief

140

6

Flanders AC

123.5

 

6

AC Hamme

138 

7

Olympic Brugge

118 

 

7

STAX

131

8

Hermes Club Oostende

113.5

 

8

RIEM

130

9

AV Molenland

93

 

9

Sparta Bornem

81

10

Marathon AC Westhoek

66

 

 

Atletiek Land van Aalst

ff

     

Reeks 3 Reeks 4
Organisatie: VITA te Ninove Adm.scheidsrechter: Jos Jacobs Organisatie: ZWAT te Zwijndrecht
Adm.scheidsrechter: Rita De Ridder

1

Zottegem Atl. 185

 

1

AC Waasland

190

2

Olympic Essenbeek Halle

183 

 

2

Olse Merksem

182.5 

3

Dilbeek AC

166

 

3

Zwijndrecht AT

177 

4

Vilvoorde AC

159

 

4

Atletiek Volharding

150

5

Eendracht Aalst

152

 

5

Atl. Belgica Edegem Sp.

131

6

AC Geraardsbergen

129

 

6

BVAC

125 

7

AC Pajottenland

126

 

7

AV Kontich-Aartselaar

119

8

VITA

109

 

8

AC Break

108.5

9

ACKO

41 

 

9

AC Kapellen

103

10

ATLE Molenbeek

25

 

 

HAKI ff
   

Reeks 5 Reeks 6
Organisatie: LIER te Lier
Adm.scheidsrechter: Wim Muller
Organisatie: TACT te Sint-Truiden
Adm.scheidsrechter: Raf Moens

1

AC Lyra

191.5

 

1

Racing Club Tienen

182

2

AC Duffel

189

 

2

AV Toekomst

158

3

AC Herentals

165.5

 

3

Regio Oost-Brabant Atl.

154 

4

Vabco Mol

163

 

4

Atl. Alken

131

5

AV Zuiderkempen

138

 

5

Tac St.Truiden

127

6

ATAC

123

 

6

Daring Club Leuven Atletiek

120

7

AC Lierse

113

 

7

AV Looise

119

8

Arendonkse AC

87

 

8

Atletiek De Demer

93

9

Regio Atletiek Mechelen

75

 

9

SACN

93

10 GEEL

52

  10

AC Genk

87
 

DALO

ff   11

Atl. Lanaken

78

 

  12

Bree

72

top

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel