U bevindt zich hier: kalender & resultaten - BVV 2016 - mannen
kalender, kampioenschappen & resultaten
BVV 2016 - mannen

naar BVV vrouwen 

stijgt

 

daalt

 

ARCHIEF


ALLE CATEGORIEEN

Zondag 15 mei 2016

Resultaten onder voorbehoud van wijzigingen door de scheidsrechter

Ere-afdeling KBAB
Organisatie: DCLA te Kessel-Lo -
LIVE RESULTS
Adm. scheidsrechter: Georges Lefevre

1

R Excelsior SC

202

2

CA Brabant Wallon

166

3

Daring Club Leuven Atletiek

160

4

Olympic Essenbeek Halle

143.5

5

Vilvoorde AC

125

6

SMAC

125

7

Seraing

122

8

AV Kontich-Aartselaar

120

9

Lyra

119

10

AC Meetjesland

98

11

RFC Liege

96

12

MOHA

94.5


Ere-afdeling VAL
Organisatie: DEIN te Deinze - LIVE RESULTS 
Adm. scheidsrechter: Frank Pieteraerens

1

KAA Gent

164.5

2

AV Toekomst

140

3

Racing Club Gent

139.5

4

Flanders Athletic Club

135

5

AV Lokeren

130

6

Atletiek Lanaken

126

7

ROBA

117

8

Dilbeek AC

114.5

9

Olse Merksem

114

10

Eendracht Aalst

111

11

AC Deinze

106.5

12

Atletiek Volharding

99


Landelijke 1
Organisatie: KAPE te Kapellen
Adm. scheidsrechter: Wim Muller

1

AC Waasland

170

2

AC Herentals

156

3

Vlierzele Sportief

135

4

Atletiek De Demer

127.5

5

AC Lebbeke

126.5

6

K.Kortrijk Sport

126

7

Vabco Mol

123

8

AC Break

118

9

AC Kapellen

109.5

10

Atletiek Zuid West

102

11

ASV Oudenaarde

97.5

 

Houtland AC

ff


Landelijke 2 A Landelijke 2 B
Organisatie: RIEM te Ertvelde 
Adm. scheidsrechter: Willy Blondeel
Organisatie: LOOI te Tessenderlo
Adm. scheidsrechter: Gerard Paesen

1

AC Hamme

143.5

 

1

AV Looise

151

Olympic Brugge

128

 

2

Arendonk AC

125

3

AS Rieme

118.5

 

3

Brabo

124

4

Stax

117

 

4

Racing Club Tienen

118

5

AV Roeselare

115

 

5

AC Duffel

113

6

VITA

115

 

6

Atl. Belgica Edegem Sport

106

7

Hermes Club Oostende

105

 

7

GENK

94

8

MAC Westhoek

101

 

8

ATAC

94

9

AV Molenland

91

 

9

Lebbeekse Atletiek Toekomst

91

10

AC Geraardsbergen

73

 

10

Sparta Vilvoorde

84

11

AC Pajottenland

70

 

11

Zwijndrecht AT

82

12

AC Halestra

64

 

12

AC Lierse

71


Landelijke 3
Organisatie: RAM te Lier
Adm. scheidsrechter:Rita De Ridder

1

Regio Atletiek Mechelen

118

 

7

Sparta Bornem

92

2

WIBO

106

8

BVAC

84

3

AC Alken

104

 

9

ATLE Molenbeek

84
4

AV Zuiderkempen

103

  10

Brusselse Atletiek Vereniging

76

5

Zottegem Atletiek

98

 

11

Essen AK

43

6

ACKO

94

 

 

 

   

 

 

top
JONGENS CADETTEN & SCHOLIEREN


Zondag 08 mei 2016

Resultaten onder voorbehoud van wijzigingen door de scheidsrechter

Landelijke 1
Organisatie: LYRA te Lier
Adm. scheidsrechter: Georges Struys

1

KAA Gent

234

2

Racing Club Gent

215.5

3

Daring Club Leuven Atletiek

209.5

4

AV Lokeren

197

5

AC Lyra

188.5

6

AC Waasland

186

7

Eendracht Aalst

182

8

Looise AV

181

9

Olympic Essenbeek Halle

178

10

AC Deinze

175

11

AC Herentals

137.5

12

Vlierzele Sportief

113

Landelijke 2 A Landelijke 2 B
Organisatie: KKS te Kortrijk
Adm. scheidsrechter: Karel Cannaert
Organisatie: VMOL te Mol
Adm. scheidsrechter: Gerard Paesen

1

AC Meetjesland

214

 

1

AV Zuiderkempen

188

2

Flanders Athletic Club

210

 

2

AV Toekomst

181

3

Olympic Brugge

177

 

3

AV Kontich Aartselaar

178

4

MAC Westhoek

160

 

4

ROBA

177

4

ASVO

160

 

5

Volharding Beveren

175

6

Atletiek Zuid West

152

 

6

Vabco Mol

165

7

Dilbeek AC

146

 

7

Atletiek De Demer

164.5

8

AC Lebbeke

141

 

8

AC Break

162.5

9

Hermes Club Oostende

140

 

9

Olse Merksem

139

10

Sparta Bornem 136

 

10

ACKO

131.5

11

Kon.Kortrijk Sport

124

 

11

AC Kapellen

124.5

12

Stax

113

 

12

Atletiek Lanaken 93

Landelijke 3

Organisatie: VAC te Vilvoorde
Adm. scheidsrechter: Robert Hicketick
1

Vilvoorde AC

297   11

VITA

164.5

2

ATAC

277 12

HAKI

158

3

RC Tienen

276.5

 

13

AV Molenland

158

4

AC Geraardsbergen

254

 

14

Regio Atletiek Mechelen

157

5

AV Roeselare

243

 

15

Arendonk AC

152

6

RIEM

235

 

16

AC Lierse

108

7

Atl. Belgica Edegem Sport

230.5

 

17

Halestra

94

8

Zwijndrecht AT

230

 

18

HAMM

91

9

AC Pajottenland

187.5

 

19

ATLE Molenbeek

76

10

AC Alken

165

 

 

top

MASTERS

Zondag 05 juni 2016  (Mannen en Vrouwen samen in 1 ploeg)

Resultaten onder voorbehoud van wijzigingen door de scheidsrechter.

Landelijke 1
Organisatie: ACME te Maldegem
Adm.scheidsrechter: Willy Blondeel

1

AC Waasland

196.5

2

AC Herentals

193 

3

AV Molenland

185.5

4

AC Meetjesland

179 

5

AVLO

173.5

6

LOOI

165.5

7

AC Deinze

164

8

ROBA

157 

9

Racing Club Gent

154

10

Vlierzele Sportief

151 

11

MAC Westhoek

135 

12

Vilvoorde AC

131

13

Daring Club Leuven Atl.

124 

Landelijke 2

Organisatie: ASVO te Oudenaarde
Adm.scheidsrechter: Frank Pieteraerens

1

Regio Atletiek Mechelen

290.5

2

Atletiek Lanaken

265

3

Dilbeek AC

264

4

RIEM

259

5

ASV Oudenaarde

249

6

STAX

228.5

7

AC Lebbeke

228

8

Flanders Athletic Club

226

9

Olse Merksem

225

10

Vabco MOL

204

11

AV Kontich-Aartselaar

196.5

12

RC Tienen

195.5

13

AV Zuiderkempen

190.5
14

Atletiek Zuid West

185.5
15

Atl. Belgica Edegem Sport

178.5
16

AV Roeselare

177
17 Eendracht Aalst 151
18 Olympic Essenbeek Halle 146
19 AC Pajottenland 140.5

Landelijke 3
Organisatie: SPBO te Bornem
Adm.scheidsrechter: Rita De Ridder

1

LYRA

199

2

KAPE

196 

3

Sparta Bornem

188 

4

ATAC

187

5

Zwijndrecht AT

185

6

AC Geraardsbergen

181

7

Arendonkse AC

179

8

SPVI

176

9

VITA

169

10

AC Lierse

168

11

BVAC

161 

12

AC Alken

145 
KKS ff
 

Atletiek De Demer

ff

  Zottegem Atl. ff
  HAKI ff

top
PUPILLEN - MINIEMEN

Finale: zaterdag 10 september 2016 te Sint-Niklaas (ACW)

Adm.scheidsrechter: Georges Struys

AC Herentals

AV Lokeren

AV Roeselare

 

Dilbeek AC

 

DC Leuven Atletiek

 

Eendracht Aalst

  Flanders Athletic Club  
Kapellen AC
Looise AV

RC Gent

Regio Oost-Brabant Atletiek
  Vabco Mol  

Schiftingen: zondag 17 april 2016

Rood is geplaatst voor de finale

Reeks 1 Reeks 2

Organisatie: FLAC te Wervik
Adm. scheidsrechter: Karel Cannaert

Organisatie: AVLO te Zele
Adm. scheidsrechter: Willy Blondeel

1

AV Roeselare

176

 

1

Racing Club Gent

189

2

Flanders AC

167

 

2

AV Lokeren 188

3

Deinze

146

 

3

KAA Gent

178

4

Olympic Brugge

146

 

4

RIEM

134

5

Marathon AC Westhoek

145

 

5

Sparta Bornem

130

6

ASV Oudenaarde

135.5

 

6

AC Waasland

126.5

7

Hermes Club Oostende

130

 

7

STAX

111

8

Atletiek Zuid West

123

 

8

AC Lebbeke

109

9 AC Meetjesland 118.5   9

AC Hamme

99.5
10

AV Molenland

65   10 Vlierzele Sportief 96

Reeks 3

Reeks 4
Organisatie: OEH te Huizingen
Adm. scheidsrechter: Robert Hicketick
Organisatie: VOLH te Beveren
Adm. scheidsrechter: Rita De Ridder

1

Dilbeek AC

201

 

1

AC Herentals

188

2

Eendracht Aalst

172

 

2

AC Kapellen

160

3

Zottegem Atl.

166

 

3

Olse Merksem

159.5

4

Olympic Essenbeek Halle

160.5

 

4

AV Kontich-Aartselaar

152.5

5

Vilvoorde AC

153.5

 

5

AC Break

146

6

AC Pajottenland

129

 

6

HAKI

134

7

VITA

127 

 

7

Atletiek Volharding

125

8

AC Geraardsbergen

113

 

8

ATAC

110

9

ATLE Molenbeek

33 

 

9

BVAC

108

 

Atletiek Land van Aalst

ff

 

10

Zwijndrecht AT

82

Reeks 5 Reeks 6
Organisatie: DUFF te Duffel
Adm. scheidsrechter:  Nancy Elemans
Organisatie: DALO te Lommel
Adm. scheidsrechter: Raf Moens

1

Daring Club Leuven Atletiek

174

 

1

Looise AV

166

2

ROBA

168.5 

 

2

Vabco Mol

159

3

AC Lyra

148

 

3

AV Toekomst

155.5

4

ACKO

142

 

4

Atletiek Lanaken

147

5

ABES

138

 

5

Genk AC

119

6

Geel AC

132

 

6

AC Alken

115

7

AC Duffel

121 

 

7

Arendonkse AC

114.5

8

RC Tienen

118

 

8

SACN

103.5

9

Regio Mechelen Atletiek

92

 

9

DALO

100
10

AC Lierse

85.5    10

BREE

89.5
11

AV Zuiderkempen

83 

  11

Atletiek De Demer

65
top

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel