U bevindt zich hier: kalender & resultaten - 2016 EKu18 Tbilsi
kalender, kampioenschappen & resultaten
2016 EKu18 Tbilsi

1ste EUROPESE KAMPIOENSCHAPPEN U18 (Scholieren) in TBILISI/Geo - 14 t.e.m. 17 juli 2016


- Ga naar de EEA-website van Tblisi

- Ga naar het PROGRAMMA

- Ga naar de MINIMA

- Ga naar de atleten met een minima

- Ga naar de definitieve selectie

- Ga naar Belgische resultaten

Selectienormen EK JEUGD (U18) 2016

Selectiecriteria 1x te behalen tijdens de periode vanaf 1 januari 2016 t.e.m. 4 juli 2016.

Enkel atleten geboren in 1999 en 2000 kunnen zich kwalificeren voor dit kampioenschap.

Maximum 2 atleten per discipline.

Geselecteerde atleten die zich kwetsen in de loop van het seizoen (periode tussen behalen van criteria en start van het kampioenschap), moeten hun vorm bewijzen voor de afreis van het kampioenschap.


MINIMA

JONGENS DISCIPLINE MEISJES

10"73

100

11"80

21"65 200 24"29

48"37

400

55"31

1:52"03

800

2:08"33

3:51"66

1.500

4:27"01

8:32"81 3.000 9:44"47

13"94

110H / 100H

13"71

53"50 400H 60"85

6:03"51

2.000 ST 6:55"70

2m07

HOOG

1m79

4m85

POLSSTOK

3m90

7m20

VER

6m04

14m70

HINKSTAP

12m54

18m39

KOGEL

16m00 (3kg)

55m34 DISCUS 45m63
69m20 HAMER 61m92 (3kg) *
70m07 SPEER 51m24 (500gr)
6.971 p
10-K  / 7-K 5.307 p

TOP

Individuele atleten die minstens éénmaal het minimum haalden

Discipline NAAM+Voornaam/club

Prestatie

Datum - plaats
200m Laures Bauwens/RCG 24.11 05.06 - Putbos Oordegem
400m Elise Lasser/VITA
54.51 28.05 - IFAM Oordegem
1500m
Justine Tinck/AVLO 4.21.90
28.05 - IFAM Oordegem 
3000m Justine Tinck/AVLO
9.18.39 01.05  - Herentals B-m.
400mH Stephanie Carbonelle/USTA 60.43 03.07 - Lokeren FC
Speer Aude Scheldeman/ADD 51m31 19.06 - Tongeren
       




400m
Sven Van Den Bergh/AVKA 47.65
47.17
21.05  - Oordegem KVV
26.06 - BK AC Brussel
400m Jonathan Sacoor/OEH 47.90 05.06 - FC Putbos Oordegem
800m Eliott Crestan/SMAC
1.51.66
1.49.74
15.05 - Kessel-Lo IC
25.05 - Jambes Atletis.
800m
Brecht Fasseur/KAAG 1.51.46 28.05  - IFAM FC Oordegem 
800m Pieter Sisk/DCLA 1.51.70 28.05 - IFAM FC Oordegem
    1.51.52 26.06 - BK Brussel
1500m
Tim Van de Velde/DUFF 3.48.40 05.06 - Putbos FC Oordegem
1500m Pieter Sisk/DCLA 3.48.55 03.07 - Lokeren FC 
1500m Axel Draux/CABW
3.51.27 28.05 - IFAM FC Oordegem
3000m
Tim Van de Velde/DUFF 8.19.67 01.05 - Herentals B-m.
3000m
Guillaume Grimard/DCLA 8.29.14 01.05 - Herentals B-m.
110mH
Tuur Bras/OEH
13.93 (-0.7)
13.74 (+1.4)
13.49 (+0.5)
30.04 - Oordegem
16.05  - Kessel-Lo
02.07 Waldorf/Ger
400mH Tuur Bras/OEH 52.96 08.05 - Lier BVV
2000mSt Tim Van de Velde/DUFF 5.47.90 22.05 - Duffel B-m.
2000mSt
Remi Schyns/HERV
5.55.87 07.02 - LBFA-kamp
Polsstok Jorg Vanlierde/DEIN 4m90i 06.02 - Gent, BK Meerkamp
    4m93i  29.02  - Gent, BK Scholier
Polsstok Florian Colle/CSDY 4m85 15.05 - Vorst, IC
Ver Michael Obasuyi/DEIN 7m29i 24.01 - Gent, KVV jeugd
    7m21i 29.02 - Gent, BK Scholier 
Hoog Thomas Carmoy/CRAC
2m07 07.05 - Herve, LBFA jeugd
Tienkamp Jorg Vanlierde/DEIN 7.186p 28-29.05 - Herentals, FC

19. ATLETEN hebben reeds voldaan aan de selectievoorwaarden voor dit kampioenschap

TOP

Definitieve selectie

Atleten:

Aude Scheldeman speer
Elise Lasser 400m
Laures Bauwens 200m
Stéphanie Carbonnelle 400mH
Axel Draux 1500m
Brecht Fasseur 800m
Eliott Crestan 800m
Florian Colle polsstok
Guillaume Grimard 3000m
Jonathan Sacoor 400m
Jorg Vanlierde tienkamp
Michael Obasuyi Ver
Pieter Sisk 1500m
Remi Schyns 2000m steeple  
Sven Van Den Bergh 400m
Thomas Carmoy hoog
Tim Van de Velde 2000m steeple + 3000m*
Tuur Bras 110mH
 * =
 ter plaatse te beslissen


Begeleiders:
Delegatiehoofd: Gery Follens
Teamleader: Max De Vylder
Kiné: Julien Scheuer
Kiné: Marie Roosendael
Trainer: André Mahy
Trainer: Fernando Oliva
Trainer: Leopold Van Hamme
Trainer: Luc Joannes

Reis:
Heen: maandag 11 juli: Zaventem 13u55 Brussel-Kiev (PS 146)
Terug: maandag 18 juli: Tbilisi 05u45 - Kiev 07u50 (PS 518)
                                    Kiev 10u55 - Zaventem 12u55 (PS 145)

TOP

Programma en resultaten van de Belgische deelnemers.

Volledig tijdschema

Live Results

Donderdag 14 juli  
Voormiddag
400m Reeks Sven Van Den Bergh  reeksen vallen weg
      Jonathan Sacoor  
11:40 400m Reeks Elise Lasser 1ste Reeks 3v4 in 55.99Q (3v27)
         
Avond  
16:40 Hoog Kwal. Thomas Carmoy  2de grA met 2m08q PR (2v24)
18:00 Ver Kwal. Michael Obasuyi  5de grA met 7m03q (+1.7) 9v24
19:10 1500m Reeks Pieter Sisk  8ste R2v2 in 4.04.90 (15v22)
      Axel Draux  9de R1v2 in 4.09.14 (20v22)
20:50 3.000m R.Finale Guillaume Grimard  DNF  (19v19)
         
Vrijdag 15 juli  
Voormiddag
09:00 Polsstok Kwal. Florian Colle 4de Gr.A met 4m70q (10v24)
09:35 400m H Kwal.  Stephanie Carbonelle

4de Reeks 4v4 in 61.94q (16v29)

10:45 800m Reeks Eliott Crestan 2de Reeks 2v4 in 1.53.71Q (2v32)
      Brecht Fasseur 7de Reeks 3v4 in 2.03.23 (29v32)
12:00 110m H Reeks Tuur Bras 1ste Reeks 4v4 in 13.46Q (+1.7) BR ! (3v31)
         
Avond    
16:30 110m H Halv.Fin. Tuur Bras  1ste HF 2v2 in 13.56Q (+0.9)(1v16)
17:15 2.000m SC Reeks Remi Schyns  1ste Reeks 1v3 in 5.59.78Q (8v35)
      Tim Van De Velde  2de Reeks 3v3 in 5.58.42Q (2v35)
17:55 200m Reeks Laures Bauwens  3de Reeks 5v5 in 24.49Q (-1.0) (9v36)
19:10 400m Halv.Fin. Elise Lasser  3de HF 2v2 in 56.13Q (6v16)
19:15 Ver  Finale  Michael Obasuyi  7de met 7m16 (1.4) (7v12)
19:25 400m Reeks Sven Van Den Bergh  2de Reeks 2v3 in 48.24Q (3v22)
      Jonathan Sacoor  2de Reeks 3v3 in 48.67Q (8v22)
         
Zaterdag 16 juli  
Voormiddag  
9:15 100m 10K Jorg Vanlierde  11.13 (1.5) (832p) (3v18)
10:00 Ver 10K Jorg Vanlierde  6m86 (-1.2)(781p) (5v18)
10:20 Speer Kwal. B Aude Scheldeman  11de gr.B met 44m93 (20v26)
11:30 Kogel 10K Jorg Vanlierde  14m83 (779p) (5v18)
         Na 3 comp: 2de met 2.392p
Avond  
16:05 Hoog 10K Jorg Vanlierde  1m93 (740p)
na 4: 2de met 3.132p
16:10  400m H Halv.Fin. Stephanie Carbonelle  6de HF 1v2 in 60.64 (9v16)
16:45 200m Halv.Fin. Laures Bauwens  2de HF 2v3 in 24.10Q (2.1) (3v24)
17:30 800m Halv.Fin. Eliott Crestan  2de HF 1v2 in 1.50.68Q (3v16)
18:05 110m H Finale Tuur Bras  Zilver in 13.42 = BR (1.4) !
18:20 Hoog Finale Thomas Carmoy  6de met 2m07
18:25 400m 10K Jorg Vanlierde  52.64 (697p) 14v18
Na dag 1: 5de met 3.829p
19:25 400m Finale Sven Van Den Bergh  5de in 47.84
      Jonathan Sacoor  4de in 47.71
19:10 400m Finale Elise Lasser  4de in 55.35
19:55 200m Finale Laures Bauwens  5de in 24.18 (0.9)
         
Zondag 17 juli  
Voormiddag  
9:00 110mH 10K Jorg Vanlierde  14.81 (+1.9) (873p) (8v18)
Na 6: 4de met 4.702p
9:55 Discus 10K Jorg Vanlierde  38m14 (627p) (8v18)
Na 7: 4de met 5.329p
12:10 Polsstok 10K Jorg Vanlierde  4m60 (790p) (1v18)
Na 8: 1ste met 6.119p !
         
Avond  
17:50 Speer 10K Jorg Vanlierde  56m59 (687p) (4v18)
Na 9 : 1ste met 6.806p)
18:10 800m Finale Eliott Crestan  7de met 1.52.68
18:15 Polsstok Finale Florian Colle  11de met 4m65
19:15 2.000m SC Finale Remi Schyns  Brons in 5.55.06 !   
      Tim Van De Velde  Goud in 5.53.77 !
19:55 1500m 10K Jorg Vanlierde  5.09.78 (505p (16v18)
Eindstand: zilver met 7.311p BR !


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOP


 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel