U bevindt zich hier: kalender & resultaten - 2014 EKX Samokov
kalender, kampioenschappen & resultaten
2014 EKX Samokov

21ste EK veldlopen in Samokov/BUL -  14 dec 2014

 

- Ga naar de EAA-website van Samokov

- Ga naar de LOC-website van Samokov

- Ga naar de geselecteerde atleten en hun resultaten

- Programma en afstanden

- De Belgen bij vorige EK's

Selectiecriteria EK veldlopen 2014

Op maandag 1 december maakt de selectiecommissie van de KBAB de selectie voor het EK veldlopen bekend. Ze zal dit doen op basis van de resultaten van Roeselare (zie hieronder) en houdt rekening met de resultaten van de daaraan voorafgaande wedstrijdperiode en de gelopen pistetijden tijdens afgelopen zomer.

Worden in principe geselecteerd (zie ook onderaan de bijkomende selectieprincipes) :

U20 Vrouwen (°1995, °1996 of °1997)
De eerste  Belgische atlete in de cross bij de juniores in Roeselare op zondag 30 november 2014.

U20 Mannen (°1995, °1996 of °1997)
De eerste Belgische atleet in de cross bij de juniores in Roeselare op zondag 30 november 2014.

U23 Vrouwen
De eerste Belgische belofte U23 (°1992, °1993 of °1994) in de lange cross bij de seniores in Roeselare op zondag 30 november 2014.

U23 Mannen
De eerste  Belgische belofte U23 (°1992, °1993 of °1994)  in de lange cross bij de seniores in Roeselare op zondag 30 november 2014.

AC Vrouwen
De eerste Belgische atlete (°1991 of ouder) in de lange cross bij de seniores in Roeselare op zondag 30 november 2014.

AC Mannen
De eerste twee Belgische atleten (°1991 of ouder) in de lange cross bij de seniores in Roeselare op zondag 30 november 2014.

Bijkomende selectieprincipes:

-       Er kan rekening gehouden worden met het prestatieniveau op de piste van het voorafgaande zomerseizoen om te bepalen of de atleet die voldoet aan de bovenstaande selectiecriteria al dan niet geselecteerd wordt voor het kampioenschap, zelfs wanneer deze eerste eindigt in zijn/haar leeftijdscategorie

-       De selectiecommissie behoudt zich het recht voor om bijkomende atleten te selecteren naast de automatisch geselecteerden. Ze zal daarbij uitgaan van de slaagkans voor het leveren van een relevante prestatie in het individuele of in het landenklassement.

Opmerkingen:

1.     Atleten geboren in 1995 blijven internationaal nog junior t.e.m. 31 december 2014. Zij kunnen in Roeselare deelnemen aan de junioreswedstrijd. In geen geval kunnen ze zich kwalificeren voor het EK veldlopen voor beloften (U23).

2.     Atleten geboren in 1992 blijven internationaal belofte t.e.m. 31 december 2014. Zij kunnen zich in Roeselare kwalificeren voor het EK veldlopen voor beloften (U23).

3.     In Roeselare moeten de atleten die willen in aanmerking komen voor selectie, lopen in dezelfde categorie als op het EK.

4.     De selectiecommissie behoudt zich het recht om een geselecteerde atleet of atlete die forfait geeft voor het EK, niet te vervangen.

5.     De selectiecommissie behoudt zich het recht om een atleet die om aantoonbare redenen niet in de mogelijkheid is om deel te nemen aan de selectiewedstrijd, toch te selecteren op basis van prestaties in het voorbije zomerseizoen en lopende winterseizoen.

6.     Atleten die tijdens de vorige editie van het EK in de top 5 eindigden, krijgen een wild card voor het huidige kampioenschap in dezelfde leeftijdscategorie. Dit betekent dat zij niet moeten deelnemen aan de selectiecross in Roeselare op voorwaarde dat ze die dag elders geen andere wedstrijd lopen. Deze atleten moeten wel vormbehoud tonen om geselecteerd te kunnen worden voor het EKcross.

7.  Juniores (geboren in 1996 en 1997) die eindigen in de top 15 juniores op het EK veldlopen en Seniores (geboren in 1992 en vroeger) die eindigen in de top 15 seniores van het EK veldlopen zullen worden geselecteerd voor het WK veldlopen in Guiyang (China) op 28 maart 2015.

Geselecteerde atleten en hun resultaten (aantal deelnemers)

JUNIORES VROUWEN ( dlnrs.) JUNIORES MANNEN ( dlnrs.)

UITSLAG
VERHOEVEN Astrid/LEBB
SCAUNET Vanessa/OEH

Landenklassement: -

UITSLAG
DEBOGNIES Simon/OEH

Landenklassement
: -

BELOFTEN VROUWEN ( dlnrs.) BELOFTEN MANNEN (dlnrs.)

UITSLAG
CARTON Louise/HCO

Landenklassement
: -

UITSLAG
KIMELI Isaac/OEH
BASEMANS Dries/DCLA

CASTEELE Steven/KKS

Landenklassement: -

SENIORES VROUWEN ( dlnrs.) SENIORES MANNEN ( dlnrs.)
UITSLAG
BELETE Almensh/VAC

Landenklassement: -
UITSLAG
GARAIN Stijn/ACP
EL HACHIMI Abdelhadi/RFCL

Landenklassement: -


TOP

Internationaal Programma(lokale tijd) 

10u30   Juniores Meisjes
10u48   Juniores Jongens
11u32   U23 Vrouwen
12u16   U23 Mannen
13u06   Seniores Vrouwen
13u58   Seniores Mannen  

Begeleiding:

Delegatieleider:
Luk Verlaenen
Trainers: Dirk Engelen, Rik Didden, Henri Salavarda
Kiné: Peter Laus

HEENREIS : 
Vrijdag 12 december.
Verzamelen in Zaventem vertrekhal om 08u00.
Vlucht LO 236 : 10u05 - Brussel-Warschau
Aankomst Sofia: 17u15
  
TERUGREIS
Maandag 15 december
Vertrek Sofia: 14u50
ankomst Zaventem: 18u40 - Vlucht LO233 Warschau-Brussel

VERBLIJF
Hotel Rilla
2010 Borovets/Bul
http:www.rilaborovets.com

TOP

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel