U bevindt zich hier: kalender & resultaten - 2014 EuropaCup
kalender, kampioenschappen & resultaten
2014 EuropaCup


5de European Team Championships (First League) in TALLINN (EST)
21 + 22 juni 2014

 

- Ga naar de EAA-website van Tallinn

- Ga naar de LOC-website van Tallinn

- Startlijsten MANNEN - VROUWEN

- Team Manual


SELECTIE - RESULTATEN MANNEN:

Discipline

Naam 

Rang 

Prestatie 

100m

Jean-Marie Louis/RFCL 12de

10.81w

200m

Kévin Borlée/WS 5de 21.50 (-0.8)

400m

Julien Watrin/DAMP
2de

46.57

800m

Jan Van Den Broeck/LAT 7de 1.49.62

1.500m

Jeroen D'hoedt/OEH 4de

3.51.78

3.000m

Bashir Abdi/RCG 3de

8.17.97

5.000m

Koen Naert/EA 2de

14.16.51

110 H

Adrien Deghelt/SMAC DIS -

400 H

Tim Rummens/DCLA 3de

51.04

3.000 ST

François Dupont/CABW 10de 8.59.87

Hoog

Bram Ghuys/OEH 7de

2m10

Polsstok

Arnaud Art/FCHA 1ste 5m42

Ver

Cédric Nolf/VAC 7de

7m47(1.1)

Hinkstap

Solomon Commey/VAC 12de 14m82 (0.4)

Kogel

Jurgen Verbrugghe/HAC 9de

16m63

Discus

Philip Milanov/VAC 2de 61m47

Speer

Timothy Herman/ACME 6de

70m97

Hamer

Tim De Coster/DCLA NR

-

4x 100m

Klaas Huwel/ASVO-Damien Broothaerts/RESC-Chamberry Muaka/WS-Adrien Deghelt
10de


40.49

4x 400m

Kévin Borlée-Jonathan Borlée/WS-Julien Watrin-Dylan Borlée/WS 1ste 3.04.93


TOP

SELECTIE - RESULTATEN VROUWEN:

Discipline

Naam 

Rang 

Prestatie 

100m

Anne Zagré/RESC 10de

11.73w

200m

Cynthia Bolingo/CABW 8ste
24.26 (-0.7)

400m

Justien Grillet/VS

2de

53.65

800m

Renée Eykens/KAPE

7de

2.06.65

1.500m

Sofie Van Accom/ACHL 8ste 4.15.37

3.000m

Agnès Laurent/RESC

8ste

9.38.06

5.000m

Almensh Belete/VAC 5de 15.44.32

100m H

Eline Berings/OLSE 3de 13.35 (1.1)

400m H

Hanne Claes/DCLA

4de

58.99

3.000 ST

Charlotte Sijmens/DCLA

11de

10.32.88

Hoog

Hanne Van Hessche/ASVO 7de 1m75

Polsstok

Chloé Henry/VAC

NM

-

Ver

Marjolein Lindemans/ROBA 12de 5m40 (0.1)

Hinkstap

Sietske Lenchant/ROBA

8ste

12m93 (1.4)

Kogel

Jolien Boumkwo/RCG 4de 15m31

Discus

Annelies Peetroons/OEH

10de

50m12

Speer

Mélissa Dupré/RCG

8ste

51m20

Hamer

Jolien Boumkwo/RCG 4de 64m61

4x 100m

Olivia Borlée/WS-Sarah Rutjens/RCG-Cynthia Bolingo-Anne Zagré


2de


44.74

4x 400m

Cynthia Bolingo-Justien Grillet-Kimberley Efonye/ATLA-Laetitia Libert/USBW 5de 3.36.52

TOP

TUSSEN- en EINDSTAND VROUWEN en MANNEN
 Plaats

LAND 

Tss.st.

EINDST.

1

Wit Rusland 156,5 (2) 302,5
2 Noorwegen 151,5 (4) 300,0
3 Finland
161 (1) 290,5

4

Roemenië 155,5 (3) 281,5
5 Griekenland 151,5 (4) 276,5
Estland 131,5 (9) 275,5
Ierland 133,5 (8) 253,5
Portugal 140,5 (7) 251,5
België 120,5 (10) 251,0
10 Litouwen 145 (6) 227,0

11

Slovenië 101,5 (11) 209,5

12

Hongarije 85 (12) 191,0

PROMOTIE

DEGRADATIE

Landen 2014:
IRL - SLO - BLR - BEL - LTU - NOR - ROU - GRE - EST - POR - HUN - FIN

TOP

Selectiedatum:  Woensdag, 11 juni 2014

Begeleiding:
Delegatiehoofd: Eddy De Vogelaer
Dokter: Petra Bruggeman
Kiné:
François Allard
Dirk Van der Avert
Team leader: Stéphanie Noël
Tille Scheerlinck
Trainers: Jacques Borlée
Luk Verlaenen
Rudi Diels
Peter Dreessen
Jonathan Nsenga
Ludwig Peetroons
Peter Robbens
Chris Van Landschoot

Heenreis:
Groep A:  Vertrek op donderdag 19 juni 2014 - vertrek in Zaventem om 10:05 naar Frankfurt - (vluchtnr LH1007) vanuit Frankfurt vlucht om 12:50 naar Tallinn (vluchtnummer LH 882) - landen om 16.15
Groep B: Vertrek op vrijdag 20 juni 2014 (idem)
Terugreis:
Vertrek op maandag 23 juni 2014 vertrek om 14:15 in Tallinn naar Frankfurt (LH881) - vanuit Frankfurt naar Zaventem om 17:25 (LH1018) - landen om 18:20 in Zaventem

Afwezigheidsattesten voor werkgever of onderwijsinstelling kan je aanvragen bij de Val (tille@val.be)

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel