U bevindt zich hier: kalender & resultaten - 2014 EYOT Baku
kalender, kampioenschappen & resultaten
2014 EYOT Baku

European Youth Olympic Trials  (EYOT)
te BAKU (AZE -  30 mei t.e.m. 1 juni 2014

 

 

- Ga naar de EAA-site van Baku

- Ga naar de LOC website van Nanjing (CHN)

- Ga naar de BOIC website van Nanjing (CHN)

- Ga naar het programma

- Ga naar de selectiecriteria

- Atleten die voldoen aan selectiecrit. + Definitieve selectie

- De Teammap

- Ga naar Belgische resultaten

- Delegatie & Vluchtgegevens

De European Youth Olympic Trials (EYOT), die doorgaan van 30 mei t.e.m. 1 juni te Baku (AZE), worden georganiseerd door het Internationaal Olympisch Comité (IOC). Voor België gebeurt de selectie door het BOIC in samenspraak met de federaties.

Selectieperiode: prestaties vanaf 1 december 2013 t.e.m. 19 mei 2014  zijn geldig. De definitieve selectiedatum is nog niet bepaald maar valt vermoedelijk net na de sluiting van de selectieperiode (moet nog bevestigd worden door BOIC).

Hieronder de selectiecriteria waaraan de atleten (°97 en °98 = scholier) dienen te voldoen. Daarenboven kunnen maximaal twee atleten per discipline weerhouden worden in de selectie.

Om geselecteerd te worden voor de Youth Olympic Games (YOG) te Nanjing (CHN) van 16 t.e.m. 28 augustus 2014 moet je in Baku eindigen binnen het bepaalde quotum voor de Europese atleten.

Praktische info:
Om naar Azerbeidzjan af te reizen moet je in het bezit zijn van een internationaal paspoort dat nog minsten geldig is tot 1 januari 2015. Indien je dit nog niet hebt moet je dit aanvragen bij je gemeente, deze procedure neemt 2 tot 3 weken in beslag.
Om een visum te kunnen aanvragen hebben we je jouw paspoortgevevens nodig (paspoortnummer, geldigheidsdatum) en 2 pasfoto's.

SELECTIECRITERIA

JONGENS

 Discipline MEISJES
10"65 100 11"86
21"49 200 24"11
47"91 400 54"72
1:50"00 800 2:08"10
3:53"50 1.500 4:27"72
8:30"00 3.000 9:43"54
13"89 110 H/100 H 13"83
52"94 400 H 60"52
5:55"50 2.000 ST 6:58"56
2m09 HOOG 1m77
4m90 POLSSTOK 3m90
7m34 VER 6m03
15m15 HINKSTAP 12m76
18m67 KOGEL 15m69
56m43 DISCUS 48m00
71m68 HAMER 61m29
70m10 SPEER 50m73

 

Individuele atleten die minstens éénmaal de selectiecriteria haalden vanaf 1 DEC 2013    (TOP)
Discipline Naam/club

Prestatie

Datum - plaats
800m Lotte SCHELDEMAN/ADD 2.07.56 26.04 - Lommel
Ver Hanne MAUDENS/VS   6m10   11.01 - Gent  
3000m Dorian BOULVIN/CABW 8.27.54 01.05 - Herentals
Hoog Claire ORCEL/CSF 1m77 17.05 - La Louvière

4 ATLETEN   hebben de selectienorm voor de EYOT behaald.

Programma in lokale tijd (= Belg.tijd +3u) en resultaten van de Belgische dlnrs.     (TOP)
Vrijdag 30 mei
11u40: Hoog Claire Orcel Kwal: 1ste met 1m77 PR= Q
1b
Zaterdag 31 mei
11u40: 800m Lotte Scheldeman Reeks 2v2: 3de in 2.11.07 Q
g
12u00: Ver Hanne Maudens Kwal Gr.A: 1ste met 6m12 (+1.2) PR Q
g
16u40: 100mH Chloë Beaucarne Reeks 1v4: 2de in 13.80 (-1.5) q
 
18u10: Hoog Claire Orcel Finale: 11de met 1m74
 
18u30: 3000m Dorian Boulvin R.Fin.: DNF
t
Zondag 01 juni
16u20: 100mH Chloë Beaucarne Finale: 5de in 13.60 (-0.3)
t*
17u05: Ver Hanne Maudens Finale: 2de met 6m15 (+0.7)
 *
18u00: 800m Lotte Scheldeman Finale: 2de in 2.10.04
 *

* = geplaatst voor de "Youth Olympic Games" in Nanjing"

Delegatie:
Delegatiehoofd: Paula Vanhoovels
Trainer-kiné: Stefaan Vanderstichelen
Bastien Lejeune
Atleten: Hanne Maudens/VS
Lotte Scheldeman/ADD
Claire Orcel/CSF
Chloe Beaucarne/DEIN
Dorian Boulvin/CABW

Vlucht- en verblijfgegevens:

Heenreis:
Dinsdag 27 mei: samenkomst Zaventem 09u00
11u05-12u10: Brussel-Frankfurt (LH 1009)
13u20-20u50: Frankfurt-Baku (LH 612)

Terugreis:
Maandag 02 juni
17u55-19u15: Baku-Frankfurt (OS 8175)
21u45-23u25: Frankfurt-Brussel (OS 8175)

Verblijf:
Athletes Village - 117 Heydar Aliyev Avenue - AZ 1072 Baku - Azerbaijan

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel