U bevindt zich hier: kalender & resultaten - 2014 WKu20 Eugene
kalender, kampioenschappen & resultaten
2014 WKu20 Eugene

15de WK Juniores (U20) te EUGENE (USA) 
22-27 juli 2014


- Ga naar de IAAF-website van Eugene

- Ga naar de LOC-website van Eugene

Ga naar het PROGRAMMA

- Ga naar de MINIMA

- Ga naar de atleten met een minima

- Ga naar de definitieve selectie

- Ga naar Belgische resultaten

- Palmares Belgische atleten bij WK Jun-U20

Selectienormen WK JUNIORES (U20) 2014

Selectiecriteria 1x te behalen tijdens de periode vanaf 1 december 2013 t.e.m. 7 juli 2014.

Indien meer dan 2 atleten de selectienorm behalen worden de 2 atleten met de beste prestatie geselecteerd.

Geselecteerde atleten die zich kwetsen in de loop van het seizoen (periode tussen behalen van criteria en start van het kampioenschap), moeten hun vorm bewijzen voor de afreis naar het kampioenschap.

Praktische info:
Om naar Eugene af te reizen moet je in het bezit zijn van een internationaal paspoort dat nog minsten geldig is tot 27 februari 2015. Indien je dit nog niet hebt moet je dit aanvragen bij je gemeente, deze procedure neemt 2 tot 3 weken in beslag.


MINIMA

 MANNEN  DISCIPLINE  VROUWEN

10"41

100

11"60

21"00 200 23"69

46"75

400

53"55

1:48"75

800

2:05"04

3:44"50

1.500

4:18"50

- 3.000 9:19"00

14:00"00

5.000

16:00"00

29:35.00 10.000 -

13"79

110H/100H

13"60

51"85 400H 58"75

8:59.00

3.000 ST 10:24"00

2m16

HOOG

1m83

5m15

POLSSTOK

4m10

7m64

VER

6m30

15m80

HINKSTAP

13m20

18m90

KOGEL

15m00

57m75 DISCUS 50m85
71m50 HAMER 59m75
71m95 SPEER 52m55
7.250 p DEC/HEP 5.400 p
40"00 4x 100 45"00
3:10"00 4x 400 3:36"00
TOP

Individuele atleten die minstens éénmaal het minimum haalden
Discipline NAAM+Voornaam/club

Prestatie

Datum - plaats
100mH
Sarah Missinne/KAAG

13.39

Mannheim/Ger, 05.07
400mH
Nenah De Coninck/KAAG  58.68 Oordegem, IFAM 31.05
3000mSt Charlotte Sijmens/DCLA  10.18.17 Oordegem, IFAM 31.05
Polsstok Quirin Margaux/RESC

 4m10in

Gent, 15.02 (BK AC)
Hamerslingeren
Vanessa Sterckendries/SPVI
 59m98  Eeklo, 21.06
Zevenkamp Noor Vidts/VAC

5.439p

Arona/Esp, 25.05
800m Aurèle Vandeputte/HAC

1.48.15

Lokeren, 24.05
Polsstok Ben Broeders/DCLA  5m15 Leiden/Ned, 14.06
Speer Jarne Duchateau/OB

 73m28

Lomme/Fra, 29.05
Tienkamp Vincent Stas/CABW

7.299p

Schaarbeek, 26-27.04
Tienkamp Benjamin Hougardy/SMAC 

 7.263p

Saint Louis/Fra, 28-29.06
4x400m Michael Rossaert/ACW-Alexandre Scrève/MOHA
Asamti Badji/RESC-Simon De Lange/ASVO
3.09.60 Mannheim/Ger, 05.07
       

11 ATLETEN + 1 PLOEG    hebben reeds voldaan aan de selectienormen voor dit kampioenschap

TOP

Definitieve selectie - Begeleiding - Reis: 

Atleten   Bekijk de officiële
convocatie
Missinne Sarah/KAAG 100mH  
De Coninck Nenah/KAAG 400mH  
Sijmens Charlotte/DCLA 3000m St  
Quirin Margaux/RESC Polsstok  
Sterckendries Vanessa/SPVI Hamer  
Vidts Noor/VAC Zevenkamp  
Vandeputte Aurèle/HAC 800m  
Broeders Ben/DCLA Polsstok  
Duchateau Jarne/OB Speer  
Hougardy Benjamin/SMAC Tienkamp  
Stas Vincent/CABW Tienkamp  
Asamti Badji/RESC 4x400m  
De Lange Simon/ASVO 4x400m  
Francois Laurens/OEH 4x400m  
Rossaert Michael/ACW 4x400m  
Screve Alexandre/MOHA 4x400m  
Begeleiding    
Follens Gery Delegatieleider  
Noel Stephanie Teamleader  
Kaux Jean-François Dokter  
Lambrechts Davy Kiné  
Luyckfasseel Hugues Trainer  
Boffel Kurt Trainer  
Bosschaert Patrick Trainer  
Breugelmans Roel Trainer  
Ingelbrecht Andy Trainer  
Taeleman Steven Trainer  
Van Der Plaetsen Michael Trainer  
Himschoot Patrick Trainer  
Moreaux Serge Trainer  

Reis: (hoofdgroep)
Vertrek: woensdag 16 juli. 11u00 Zaventem (UA973)
Aankomst: dinsdag 29 juli.
    Groep A: 07u15 Zaventem (UA950 vanuit Indianapolis)
    Groep B: 09u05 Zaventem (UA972 vanuit Chicago)

Verblijf:
University of Oregon
1585 East 13th Ave
Eugene, OR 97403 (USA)

TOP

Programma (a=lokale tijd ; b = onze tijd) en resultaten van de Belgische deelnemers.   

 
(a)
(b)
Dinsdag 22 juli
Voormiddag
10:00
19:00
100mH 7K Vidts Noor 21ste: 14.87 (-0.8) = 859p
10:25
19:25
100m 10K Stas Vincent 9de: 10.95 (+1.4) = 872p
Hougardy Benjamin 33ste: 11.65 (+2.0) = 721p
10:30
19:30
Pols Kwal.B Quirin Margaux 11de: 3m90 (23v30)
11:05
20:05
Hoog 7K Vidts Noor 15de: 1m67 = 818p
11:30
20:30
Ver 10K Stas Vincent 16de: 7m13 (+1.3) = 845p
Hougardy Benjamin 24ste: 6m84 (+1.8) = 776p
13:15
22:15
Kogel 10K Stas Vincent DNS
Hougardy Benjamin 31ste: 12m16 = 616p
Namiddag (woensdag 23 juli)
17:15
2:15
Hoog 10K Hougardy Benjamin 4de: 2m03 = 831p
18:05
3:05
Kogel 7K Vidts Noor 8ste: 12m68 = 706p
19:00
4:00
Hamer Kwal. Gr.B Sterckendries Vanessa 5de : 60m09 Q (9v27)
19:25
4:25
200m 7K Vidts Noor 13de: 25.56 (+0.5) = 836p
    7K Vidts Noor na dag 1: 14de met 3.219p  
19:50
4:50
400m 10K Hougardy Benjamin 29ste: 51.39 = 752p
      Hougardy Benjamin na dag 1: 29ste met 3.696p  
Woensdag 23 juli
Voormiddag
10:00
19:00
110mH 10K Hougardy Benjamin 30ste: 15.67 (-0.6) = 770p
11:40
20:40
Ver 7K Vidts Noor 14de: 5m67 (-0.5) = 750p
11:50
20:50
Discus 10K Gr.B Hougardy Benjamin 21ste: 35m68 = 577p
13:20
22:20
Speer 7K Gr.B Vidts Noor 20ste: 33m22 = 538p
13:40
22:40
Polsstok 10K Hougardy Benjamin 6de: 4m60 = 790p
Namiddag (donderdag 24 juli)
17:30
2:30
Hamer Finale Sterckendries Vanessa 8ste: 61m63 !
17:35
2:35
Speer 10K Gr.B Hougardy Benjamin 23ste: 47m92 = 558p
19:10
4:10
800m 7K Vidts Noor 4de: 2.19.14 = 835p
      Vidts Noor  Eindstand: 16de met 5.342p  
20:10
5:10
1500m 10K Hougardy Benjamin 1ste: 4.28.77 = 753p
Hougardy Benjamin Eindstand: 23ste met  7.144p
           
Donderdag 24 juli
Voormiddag
10:05
19:05
Steeple Serie 1 Sijmens Charlotte 10de: 10.32.91 (22v37)
10:25
19:25
Polsstok Kwal.A Broeders Ben 12de: 5m00 (20v30)
12:45
21:45
400mH Serie 2 De Coninck Nenah 3de: 60.17 Q (20v36)
Vrijdag 25 juli
Voormiddag
11:00
20:00
100mH Serie 4v5
Missinne Sarah 1ste: 13.38 Q (+1.5) 5v37
12:45
21:45
Speer Kwal. Gr.A Duchateau Jarne 13de: 61m20 (27v31)
12:50
21:50
800m Serie 5v6
Vandeputte Aurèle 4de: 1.49.40 q (5v48)
Namiddag (zaterdag 26 juli)
19:05
4:05
400mH HF 2v3
De Coninck Nenah 7de: 62.33 (23v24)
Zaterdag 26 juli
Namiddag (zon.27 juli)
14:35
23:35
100mH HF 3v3
Missinne Sarah 2de: 13.17 Q (+3.1) (4v24)
15:35
0:35
4x400m Serie 1v2
Team 6de: 3.12.57 (17v18)
  Michael Rossaert-Asami Badji-Alexandre Scrève-Simon De Lange
 
16:25
1:25
800m HF 1v3
Vandeputte Aurèle 6de: 1.51.57 (21v24)
Zondag 27 juli
Namiddag (maandag 28 juli)
15:10
0:10
100mH Finale Missinne Sarah 6de: 13.29 (+1.9)

 

 TOP

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel