U bevindt zich hier: kalender & resultaten - 2014 WKI Sopot
kalender, kampioenschappen & resultaten
2014 WKI Sopot

15de WK INDOOR  in SOPOT/Pol
07 t.e.m. 09 maart 2014

 

- Ga naar de IAAF-website van Sopot

- Ga naar de LOC-website van Sopot

- Ga naar de minima

- Ga naar de atleten met minima 

- Definitieve delegatie + transportgegevens

- De Teammap voor Sopot (PDF)

- Ga naar de Belgische resultaten

- De Belgen bij vorige WK's

Selectiecriteria

Maximaal 3 atleten kunnen per discipline weerhouden worden.

Enkel indoorprestaties komen in aanmerking voor selectie.

Geselecteerde atleten die zich kwetsen in de loop van het seizoen (periode tussen behalen van criteria en start van het kampioenschap), moeten hun vorm bewijzen voor de afreis naar het kampioenschap.

Selectieperiode: selectiecriteria 1x te behalen vanaf 01/12/2013 t.e.m. 23/02/2014.

Selectiedatum: 24/02/2014

MINIMA

MANNEN

DISCIPLINE

VROUWEN

6"61

60m

7"25

46"65

400m 

52"71

1:47"00

800m 

2:03"00

3:39"36

1.500m

4:09"71

7:48"64

3.000m

9:01"37

7"67

60H

8"07

2m30

HOOG

1m94

5m75

POLSSTOK

4m71

8m16

VER

6m70

17m00

HINKSTAP

14m25

20m30

KOGEL

17m80

op uitnodiging

MEERKAMP

op uitnodiging

op uitnodiging

4x 400m

op uitnodiging

TOP

Individuele atleten die minstens éénmaal het minimum haalden 
Discipline Prestatie NAAM+Voornaam/club Datum - plaats
       
60mH 8.01 Berings Eline/OLSE
26.01 Gent KVV
60mH 8.00 Berings Eline/OLSE 26.01 Gent KVV
60mH 7.98  Berings Eline/OLSE 31.01 Karlsruhe/Ger
60mH 8.00  Berings Eline/OLSE  09.02 Gent Flanders 
60mH 8.07  Aerts Sara/VAC 31.01 Karlsruhe/Ger
Hoog 1.94  Nafi Thiam/RFCL  09.02 Gent Flanders 
7Kamp 6.188p* Thomas Van Der Plaetsen/DEIN 15+16.02 Apeldoorn/Ned

4 ATLETEN +  0 PLOEG(en)   hebben de minimumprestatie voor dit kampioenschap reeds gelukt.
* : uitgenodigd door de IAAF.

 

 

TOP
Programma (Belg.tijd) en resultaten van de Belgische deelnemers     

Vrijdag 07 maart
10u00 Nafi Thiam Hoog V Kwalif 8ste 1m92 q
12u10 Thomas Van Der Plaetsen 60 meter M 7K 7de 7.13 (PR) - 837p
13u05 Thomas Van Der Plaetsen Ver M 7K 2de 7m67 - 977p
18u05 Eline Berings 60m Hord V Reeks 1 2de 7.95 Q
18u05 Sara Aerts 60m Hord V Reeks 3 4de 8.05 q
18u30 Thomas Van Der Plaetsen Kogel M 7K

6de 14m32 (PR) - 748p

19u55 Thomas Van Der Plaetsen Hoog M 7K 2de 2m12 - 915p
  Na dag 1: 4de plaats met 3.477 punten
Zaterdag 08 maart
10u00 Thomas Van Der Plaetsen 60m Hord M 7K  7de  8.16 - 942p
11u00 Thomas Van Der Plaetsen Polsstok M 7K  2de 5m20 - 972p
18u10 Eline Berings 60m Hord V Halve Fin 2
 6de 8.07 (12v16)
18u10 Sara Aerts 60m Hord V Halve Fin 1
 8ste 8.10 (14v16)
19u15 Nafi Thiam Hoog V Finale  8ste 1m90
19u20 Thomas Van Der Plaetsen 1000m M
7K 6de 2.40.50 (PR) - 868p
   Eindstand: Brons  met  6.259p (BR)

Delegatie

Team leader: Tille Scheerlinck
Kiné: Fredje Neys
Team Coach:

Roger Lespagnard
Lieve Van Mechelen
Wim Vandeven
Michael Van Der Plaetsen 

Transportgegevens 
Heenreis: woensdag 5 maart - K2 322 * 9u35 Brussel - 12u00 Gdansk
Terugreis: maandag 10 maart - K2 327 * 6u35 Gdansk - 09u00 Brussel

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel