U bevindt zich hier: kalender & resultaten - 2013 EuropaCup Dublin
kalender, kampioenschappen & resultaten
2013 EuropaCup Dublin

4de European Team Championships (First League) te DUBLIN (IRL)
22 + 23 juni 2013

 

- Ga naar de EAA-website van Dublin

- Ga naar de LOC-website van Dublin

- Programma (Dag 1 & Dag 2)

- Startlijsten MANNEN - VROUWEN

- Team Manual


SELECTIE - RESULTATEN MANNEN:

Discipline

Naam 

Rang 

Prestatie 

100m

Julien WATRIN

DAMP

11de - 11"08 (0.0) 

200m

Jonathan BORLEE

WS

2de - 21"31 (0.4) 

400m

Seppe THIJS

ACME

2de - 46"96

800m

Jan VAN DEN BROECK

LAT

7de - 1'51"89

1.500m

Pieter-Jan HANNES

OLSE

1ste - 3'45"05

3.000m

Koen NAERT

EA

6de - 8'20"63

5.000m

Bashir ABDI

RCG

1ste - 14'52"78

110 H

Damien BROOTHAERTS

RESC

7de - 13"90 (0.6)

400 H

Nils DUERINCK

VAC

6de - 52"00

3.000 ST

Mathijs CASTEELE

KKS

12de - 9'41"85

Hoog

Bram GHUYS

OEH

4de - 2m15

Polsstok

Thomas VAN DER PLAETSEN

DEIN

7de - 5m00

Ver

Mathias BROOTHAERTS

LYRA

8ste - 7m46 (+4.8) 

Hinkstap

Léopold KAPATA

CABW

11de - 14m14 (-3.9)

Kogel

Jurgen VERBRUGGHE

HAC

10de - 16m58

Discus

Philip MILANOV

FLAC

7de - 58m37

Speer

Thomas SMET

OLSE

7de - 64m24

Hamer

Tim DE COSTER

DCLA

11de - 54m44 

4x 100m

WATRIN - LOUIS - DERYCKE - BROOTHAERTS D.

 

7de - 40"43 

4x 400m

BORLEE J - THIJS -  GILLET - MATTHYS A.

 

2de - 3'10"25


TOP

SELECTIE - RESULTATEN VROUWEN:

Discipline

Naam 

Rang 

Prestatie 

100m

Justine DESONDRE

ACME

11de - 12"42 (-5.4)

200m

Hanne CLAES

DCLA

7de - 24"13 (1.4)

400m

Rani NAGELS

LAT

12de - 56"57

800m

Zenobie VANGANSBEKE

ACME

12de - 2'11"84

1.500m

Almensh BELETE

VAC

8ste - 4'28"53

3.000m

Almensh BELETE

VAC

2de - 9'11"61

5.000m

Imana TRUYERS

AVT

10de - 17'12"85

100m H

Anne ZAGRE

RESC

3de - 13"33 (1.3) 

400m H

Axelle DAUWENS

ACME

4de -  58"02

3.000 ST

Sofie GALLEIN

AVR

10de - 11'00"55

Hoog

Nafissatou THIAM

 RFCL

1ste 1m89

Polsstok

Fanny SMETS

CABW

7de - 3m80

Ver

Marjolein LINDEMANS

ROBA

9de - 5m91 (-1.3) 

Hinkstap

Sietske LENCHANT

ROBA

12de - 11m88 (+3.3) 

Kogel

Jolien BOUMKWO

RCG

6de - 15m00

Discus

Annelies PEETROONS

OEH

9de  - 46m02

Speer

Nafissatou THIAM

RFCL

12de - 40m72

Hamer

Jolien BOUMKWO

RCG

6de - 59m81

4x 100m

CLAES - BOLINGO MBONGO  - RUTJENS - VERVAET

 

8ste - 45"73

4x 400m

DAUWENS - LIBERT - NAGELS - DAELEMANS

 

5de - 3'39"48


TOP

TUSSEN- en EINDSTAND VROUWEN en MANNEN
 Plaats

LAND 

Tss.st.

EINDST.

1

Tsjechië

1 - 195

1 - 351,5

2 Zweden 3 - 162,5 2 - 311
3 Nederland 5 - 146,5 3 - 299

4

Roemenië

2 - 163

4 - 297,5

5

Portugal

4 - 148,5 5 - 269

6

Finland

7 - 130

6 - 250,5

7

Ierland

6 - 139

7 - 242

8

België

9 - 112,5

8 - 236,5

9

Hongarije

10 - 109

9 - 225

10

Estland

11 - 108 10 - 211

11

Bulgarije

8 - 114

11 - 208

12

Zwitserland

12 - 102

12 - 206

PROMOTIE

DEGRADATIE

Landen 2013: (bijgekomen landen in vet)
BEL, BUL, CZE, EST, FIN, HUN, IRL, NED, POR, ROU,
SWE, SUI

TOP

Selectiedatum:  Maandag, 10 juni 2013

Begeleiding:
Delegatiehoofd: E DE VOGELAER - T LEFEBVRE
Dokter:
M GOETHALS
Kiné:
M THYSEN - F NEYS
Team leader: T SCHEERLINCK
Trainers:

R LESPAGNARD - J BORLEE - J NSENGA - R DIELS - C VANLANDSCHOOT - R DIDDEN - L PEETROONS 

Heenreis:
Groep A:  Vertrek op donderdag 20 juni 2013 om 16u00 (landen om 16u35)
Groep B: Vertrek op vrijdag 21 juni 2013 om 16u00 (landen om 16u35)

Terugreis:
Vertrek op maandag 24 juni 2013 om 13u15 (landen om 15u50 in Zaventem)

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel