U bevindt zich hier: kalender & resultaten - 2013 EYOF Utrecht
kalender, kampioenschappen & resultaten
2013 EYOF Utrecht

European Youth Olympic Festival  (EYOF) te UTRECHT (NED)
15 t.e.m. 19 juli 2013

 European Youth Olympic Festival Utrecht 2013


- Ga naar de LOC-website van Utrecht

- Ga naar de RICHT-PRESTATIECRITERIA (RPC)

- Ga naar de atleten die voldoen aan RPC

- Definitieve selectie

- Ga naar Belgische resultaten

Het European Youth Olympic Festival (EYOF), dat doorgaat van 14 t.e.m. 19 juli te Utrecht (NED), wordt georganiseerd door het Internationaal Olympisch Comité (IOC). Voor België gebeurt de selectie door het BOIC in samenspraak met de federaties.
De definitieve selectiedatum moet nog bepaald worden door het BOIC.

Selectiecriteria 1x te behalen tijdens de periode vanaf donderdag 1 januari 2013 t.e.m. 1 juni 2013.
Hieronder vind je de richt-prestatiecriteria (RPC) waaraan de atleten (°97= eerstejaarsscholier) dienen te voldoen. Er kan maximaal één atleet per discipline weerhouden worden in de selectie die maximaal uit 24 atleten (12 jongens en 12 meisjes) kan bestaan. Het behalen van deze RPC betekent dus niet dat je automatisch geselecteerd zal worden. Het is de selectiecommissie die uiteindelijk beslist.

Enkel wanneer een aflossingsploeg het potentieel aantoont voor het behalen van een finaleplaats, zal er een ploeg worden geeselecteerd.

Technische gegevens voor de EYOF 2013 in Utrecht:

 Discipline

 Jongens

 Meisjes

 110/100H  91.4 cm   76.2 cm
 400H  83.8 cm  76.2 cm
 2000mSt  91.4 cm  76.2 cm
 Kogel  5.0 kg  3.0 kg
 Discus  1.5 kg  1.0 kg
 Hamer  5.0 kg  3.0 kg
 Speer  700gr  500gr 

RICHT-PRESTATIECRITERIA (= RPC) 

JONGENS

 Discipline MEISJES
11"02 100 12"23
22"30 200 24"99
49"74 400 56"60
1:57"70 800 2:11"56
4:02"80 1.500 4:34"86
8:43"19 3.000 10:04"37
14"20 110 H/100 H 14"09
55"00 400 H 62"41
6:05"56 2.000 ST 7:11"62
2m01 HOOG 1m71
4m47 POLSSTOK 3m62
6m78 VER 5m88
14m64 HINKSTAP 12m44
17m46 KOGEL 14m70 (3kg)
52m53 DISCUS 42m48
62m86 SPEER 48m80 (500gr)
67m24 HAMER 60m50 (3kg)
- 4 X 100 -


Individuele atleten die minstens éénmaal de RPC haalden vanaf 1 januari 2013    (TOP)
Discipline Naam/club

Prestatie

Datum - plaats
100m Laurence Lobbens/DEIN 12.20 (0.3)
12.05 (1.1)
Lokeren, 19.05
Ninove, 25.05
200m Manon DEPUYDT/HCO
Paulien COUCKUYT/AVKA
24.83 (0.7)
24.98 (-1.4)
Ninove, 25.05 
IFAM-Oordegem, 01.06
800m Lotte Scheldeman/ADD  2.10.89  Hechtel, 27.04
100mH Chloë Beaucarne/DEIN  14.06  Lebbeke, 27.04 
400mH Justine Brackman/DAMP 61.78 Herve, 18.05
Hoogspringen Sarah Leonard/FCHA  1m71  Bertrix, 04.05 
Verspringen  Hanne Maudens/VS  5m88i 
5m93 (0.6)
Gent, 03.03
Hulst/Ned, 20.05 
Polsstokspringen Nell Van Hansewijck/VAC  3m70  Oordegem, 01.05 
400m Alexander Doom/AVR  49.03  Roeselare, 28.04 
800m Arne Van Opstal/VAC 1.55.89 Herentals, 01.05
Verspringen  Tobias Capiau/DEIN  6m88i
6m87i 
6m80
Gent, 23.02
Gent, 03.03
Beveren, 28.04 
Speerwerpen Vincent Laporte/AVZK  64m10  Booischot, 14.04


Definitieve selectie 

MEISJES
100m Laurence Lobbens/DEIN
200m Manon Depuydt/HCO
800m Lotte Scheldeman/ADD 
100mH Chloë Beaucarne/DEIN 
400mH Justine Brackman/DAMP
Hoogspringen Sarah Leonard/FCHA 
Verspringen  Hanne Maudens/VS 
Polsstokspringen Nell Van Hansewijck/VAC 
JONGENS
400m Alexander Doom/AVR 
800m Arne Van Opstal/VAC
Speerwerpen Vincent Laporte/AVZK 
Aflossingsploegen: 4 X 100m
Meisjes:  Jongens:
Chloe Beaucarne/DEIN  Alexander Doom/AVR
Laurence Lobbens/DEIN Michiel Clemens/DCLA
Manon Depuydt/HCO Florian  Tshitwenu/RESC
Paulien Couckuyt/AVKA Brian Ingelaere/DEIN
Judith Dillens/EA Tim Huybrechts/AVT
Ina Van Lancker/VS

Begeleiders:
Florence Gathon
Sarah Reynaert
Roel Breugelmans
Geert Vannieuwenhuyse


Resultaten en programma van de Belgische deelnemers.     (TOP)

Maandag 15 juli
15:32 Reeks 100m Laurence Lobbens 2de R4v4: 12.03 Q (+2.7)
17:45 Reeks 400m Alexander Doom 1ste R2v2: 49.59 Q
17:25 Kwalificatie A Verspringen Hanne Maudens Groep A: 1ste 5m95 Q (+1.5)
Dinsdag 16 juli
16:55 Reeks 100mH Chloë Beaucarne 2de R3v3: 13.95 Q (+1.1)
15:10 Reeks 800m Lotte Scheldeman 2de R2v2: 2.13.32 Q
15:45 Kwalificatie A Hoogspringen Sarah Leonard 7de Gr.A: 1m66 (16v23)
16:05 Halve Fin. 100m Laurence Lobbens 2de HF1v2: 12.03 Q (+2.6)
17:55 Reeks 800m Arne Van Opstal 3de R2v2: 1.59.07 Q
18:20 Finale 100m Laurence Lobbens 7de: 12.27 (+0.5)
Woensdag 17 juli
15:30 Reeks 400mH Justine Brackman 3de R1v3: 61.16 q
16:15 Reeks 200m Manon Depuydt 1ste R3v3: 24.60 Q (+1.5)
17:15 Finale Verspringen Hanne Maudens Zilver met 6m06 (+3.5)
18:05 Finale 400m Alexander Doom Goud in 47.93 !
Donderdag 18 juli
16:15 Finale 400mH Justine Brackman 5de: 61.38
17:05 Finale Speerwerpen Vincent Laporte 9de met 52m15 (9v11)
16:15 Finale 100mH Chloë Beaucarne Zilver in 13.77 (+3.2)
17:15 Reeks 4X100 meisjes team 2de R1v2 in 46.67 q
18:10 Reeks 4x100 jongens team 4de R1v2 in 42.52 q
Vrijdag 19 juli
14:30 Finale Polsstokspringen Nell Van Hansewijck 15de met 3m10
15:10 Finale 200m Manon Depuydt 5de in 24.56 (+1.5)
16:20 Finale 800m Arne Van Opstal 7de in 1.57.45
16:10 Finale 800m Lotte Scheldeman Zilver in 2.09.15
16:40 Finale 4x100 meisjes team Brons in 46.89
17:10 Finale 4x100 jongens team 5de in 43.17

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel