U bevindt zich hier: kalender & resultaten - 2013 EKu23 Tampere
kalender, kampioenschappen & resultaten
2013 EKu23 Tampere

9de EK Beloften (U23) te TAMPERE (FIN) -  11 t.e.m. 14 juli 2013

 EK beloften (U23) Ostrava (CZE)

- Ga naar de EAA-website van Tampere

- Ga naar de LOC-website van Tampere
- Ga naar het PROGRAMMA

- Ga naar de MINIMA

- Ga naar de atleten met een minima

- Ga naar de definitieve selectie

- Ga naar Belgische resultaten

- Palmares Belgische atleten bij EK U23

Heeft u ook zin om deze Europese Beloftenkampioenschappen ter plaatse mee te beleven ?
BCD-travel heeft voor u een gepaste oplossing.
Bekijk hier het voorstel !
 

Selectiecriteria EK BELOFTEN (U23) 2013

Selectiecriteria 1x te behalen tijdens de periode vanaf 1 januari 2013 t.e.m. 30 juni 2013. Final entries: 1 juli 2013

Er kunnen maximaal 3 atleten geselecteerd worden per nummer.

Geselecteerde atleten die zich kwetsen in de loop van het seizoen (periode tussen behalen van criteria en start van het kampioenschap), moeten hun vorm bewijzen voor de afreis naar het kampioenschap.


MINIMA

 MANNEN  DISCIPLINE  VROUWEN

10"46

100

11"60

21"05 200 23"71

46"64

400

53"53

1:48"11

800

2:04"51

3:42"30

1.500

4:17"17

14:05"00

5.000

16:22"50

30:10"00 10.000 35:00"00

14"00

110H/100H

13"58

51"17 400H 58"67
8:51"50 3.000 ST 10:18"50

2m18

HOOG

1m84

5m25

POLSSTOK

4m10

7m75

VER

6m32

15m99

HINKSTAP

13m36

17m96

KOGEL

15m30

57m06 DISCUS 51m80
68m56 HAMER 62m21
76m45 SPEER 53m31
7.460 p DEC/HEP 5.470 p
- 20km RW -
40"50 4x 100 45"00
3:08"00 4x 400 3:36"00
TOP

Individuele atleten die minstens éénmaal het minimum haalden
Discipline NAAM+Voornaam/club

Prestatie

Datum - plaats
200m Hanne CLAES/DCLA  23.44 (0.7)
23.36 (0.7)
23.45 (-0.5)
23.26 (1.3)
Ninove, 25.05
Ninove, 25.05
IFAM-Oordegem, 01.06
Kessel-Lo, 08.06
1500m Zenobie VANGANSBEKE 4.16.48  Nijmegen, 12.06 
3000mSt Sofie GALLEIN/AVR 10.11.75 Ninove, 25.05
Hoog Hanne VAN HESSCHE/ASVO  1m88in Gent, 05.01
Polsstok Aurélie DE RYCK/LYRA 4m10 Ninove, 25.05
Kogel Jolien BOUMKWO/RCG 15m39 Ninove, 25.05 
       
       
800m Pierre-Antoine BALHAN/ESC 1.47.91  Jambes, 22.06 
1500m Pieter-Jan HANNES/OLSE  3.38.87
3.35.97
IFAM-Oordegem, 01.06
Rabat/Mar, 09.06
1500m Tarik MOUKRIME/RFCL 3.41.96 IFAM-Oordegem, 01.06
10.000m Emmanuel LEJEUNE/CABW 29.51.90 St.Maur/Fra, 24.04 
10.000m Mats LUNDERS/LYRA  29.03.75  Duffel, 04.05 
110mH  Dario DE BORGER/ROBA  13.99
13.83 (1.6)
Sint-Niklaas, 09.05 
Ninove 25.05
400mH Erik HEGGEN/ATLA 51.09 Tilburg/Ned, 20.05
400mH Stef VANHAEREN/KAPE 50.85 Ninove, 25.05
Hoog  Bram GHUYS/OEH  2m18in 

Gent, 08.02

Ver   Jeroen VANMULDER/DAC   7m79in  Gent, 18.02
Discus  Philip MILANOV/FLAC   61m09   Loos/Fra, 09.02  
Tienkamp Niels PITTOMVILS/LOOI 7.597p Dilbeek, 04+05.08.12
       

18 ATLETEN    zijn reeds geselecteerd voor dit kampioenschap


TOP


De Selectie
Claes Hanne  DCLA  200 meter 
Vangansbeke Zenobie ACME 1500 meter
Gallein Sofie AVR 3000m Steeple 
Van Hessche Hanne  ASVO  Hoogspringen 
De Ryck Aurélie  LYRA  Polsstokspringen 
Boumkwo Jolien  RCG  Kogelstoten 
Balhan Pierre-Antoine  RESC  800 meter 
Hannes Pieter-Jan  OLSE  1500 meter 
Moukrime Tarik  RFCL  1500 meter 
Lejeune Emmanuel  RESC  10.000 meter 
Lunders Mats  LYRA  10.000 meter 
De Borger Dario  ROBA  110 m Horden 
Heggen Erik  ATLA  400 m Horden 
Vanhaeren Stef  KAPE  400 m Horden 
Ghuys Bram  OEH  Hoogspringen 
Vanmulder Jeroen DAC  Verspringen 
Milanov Philip  FLAC  Discuswerpen 
Pittomvils Niels  LOOI  Tienkamp 
Team Seppe Thys/ACME - Dylan Borlée/WS 4 x 400 meter 
  Sebastien Lins/RESC - Julien Watrin/DAMP

Delegatiehoofd:  Georges Struys
Kiné:  Gregory Vervloet - Frédérique Neys       
Dokter: Petra Bruggeman
Teamleader:  Tille Scheerlinck  
Pers: Jacky Stijven 
Trainers: Benoit Libert - Rik Didden - Chris Van Landschoot - Fernando Oliva - Philip Gilson - Peter Moreels - Serge Moreaux - Patrick Himschoot - Dirk Engelen

                                                                                            
TOP


Programma (plaatselijke tijd) en resultaten van de Belgische deelnemers


Donderdag 11 juli
10.10  100m Dec Niels Pittomvils 4h1: 11.34 (-0.2) 786p
11.00 Verspringen Dec Niels Pittomvils 9de: 6m92  795p
12.20 Kogelstoten Dec Niels Pittomvils 14de: 12m42 632p
Na 3: 24ste met 2.213p
13.00 Hoogspringen Kwalificatie Hanne Van Hessche 3GrA: 1m84q
13.50 400m Horden Reeks Stef Vanhaeren 4h2: 51.35
13.50 400m Horden Reeks Erik Heggen 5h1: 50.91 q
Avond
17.00 Hoogspringen Dec Niels Pittomvils 12de: 1m95  758p
17.10 Discuswerpen Kwalificatie Philip Milanov 4GrB: 58m56 q (4v27)
17.30 800m Reeks Pierre-Antoine Balhan 1R1v3: 1.47.97 Q (3v27)
17.50 Verspringen Kwalificatie Jeroen Vanmulder 2GrA: 7m59 q (+0.4) (4v28)
18.50 10 000m Finale Mats Lunders 8ste: 29.59.37 (8v20)
18.50 10 000m Finale Emmanuel Lejeune 19de: 32.15.88 (19v20)
20.25 400m Dec  Niels Pittomvils 15de: 49.96 816p
Na 5: 22ste met 3.787p
Vrijdag 12 juli
10.00 Hoogspringen Kwalificatie Bram Ghuys 16de: 2m17 (16v28)
11.30 Kogelstoten Kwalificatie Jolien Boumkwo 14de: 15m21 (14v18)
11.35 110m Horden Dec Niels Pittomvils 14de: 15.02 (-1.0)847p
Na 6: 21ste met 4.634p
12.05 110m Horden Reeks Dario De Borger 3R1v2: 13.85 (-2.7) (4v16)
12.20 Polsstokspringen Kwalificatie Aurélie De Ryck 20ste: 3m95 (20v27)
13.40 Discuswerpen Dec Niels Pittomvils 16de 39m78: 660p
Na 7: 17de met 5.294p
Avond
15.35 Polsstokspringen Dec Niels Pittomvils 1ste met 5m20: 972p
Na 8: 6.266p
17.20 400m Horden Halve Finale Erik Heggen 8HF2v2: 51.04 (12v16)
18.40 800m Finale Pierre-Antoine Balhan

8ste: 1.47.74

19.00 Speerwerpen Dec B Niels Pittomvils 14de met 53m12: 635p
Na 9: 6.901p
20.00 Verspringen Finale Jeroen Vanmulder 5de: 7m79 (+0.7)
20.30 200m Ronde 1 Hanne Claes 4R2v3: 23.85 (-2.1)(11v20)
20.30 200m Ronde 1  Cynthia Bolingo 4R1v3: 23.96 (-0.9) (12v20)
21.35 1500m 10Kamp Niels Pittomvils 6de in 4.30.26: 734p
Na 10: 7de met 7.644p
Zaterdag 13 juli
10.40 1500m Reeks Zenobie Vangansbeke 11R1v2: 4.27.41 (22v23)
11.00 1500m Reeks Pieter-Jan Hannes 1R1v2: 3.42.88 Q (1v24)
11.00 1500m Reeks Tarik Moukrime 3R2v2: 3.44.87 Q(10v24)
12.05 4x400m Reeks Team 2R2v2: 3.07.09 Q (2v13)
    Thys S - Lins S - Vanhaeren S - Borlée D 
Avond
18.10 3000m Steeple Finale Sofie Gallein 11de in 10.40.08 (11v12)
18.45 Hoogspringen Finale Hanne Van Hessche 7de met 1m87
19.35 Discuswerpen Finale Philip Milanov 5de met 59m06
20.40 110m Horden Finale Dario De Borger 6de in 13.79 (-0.4)
Zondag 14 juli
16.00 1500m Finale Pieter-Jan Hannes Goud in 3.43.83
16.00 1500m Finale Tarik Moukrime 8ste in 3.46.46
17.05 4x100m Vrouwen Finale Team  Disq in finale
    Cynthia Bolingo - Sarah Rutjens - Imke Vervaet - Hanne Claes
18.55 4x400m Mannen Finale Team Zilver in 3.04.90
    Seppe Thys  - Dylan Borlée  - Stef Vanhaeren  - Julien Watrin
         

TOP


 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel