U bevindt zich hier: kalender & resultaten - 2013 Universiade Kazan
kalender, kampioenschappen & resultaten
2013 Universiade Kazan

27ste UNIVERSIADE  in  KAZAN (Rus) 
6 t.e.m. 17 juli 2013

Universiade te Shenzhen (CHN) in 2011 


- Ga naar de LOC-website van Kazan

- Tijdschema van Kazan

- Ga naar het PROGRAMMA

- Ga naar de Richt-prestatiecriteria

- Ga naar de definitieve selectie

- Ga naar Belgische resultaten

 
Eurosport zorgt voor uitgebreide beeldreportages
van deze Universiade in Kazan. 

Bekijk hier het vooropgestelde uitzendschema.

Selectiecriteria UNIVERSIADE 2013

Onderstaande tabel zijn richt-prestatiecriteria waaraan de atleet minimaal aan moet voldoen vanaf 1 januari 2013. De uiterste selectiedatum is 11 juni 2013.
Er zal van elke geselecteerde atleet een financiële bijdrage gevraagd worden om mede te participeren in de kosten.
Elke uitgestuurde atleet moet in het bezit zijn van een internationaal reispaspoort waarvan de geldigheid ten minste loopt tot 6 maanden na de spelen (in casu 17 februari 2014).

RICHT-PRESTATIECRITERIA (RPC)

 MANNEN  DISCIPLINE  VROUWEN

10"40

100

11"55

20"95 200 23"50

46"50

400

52"90

1:47"50

800

2:02"50

3:40"00

1.500

4:12"00

13:45"00

5.000

15:40"00

28:45"00 10.000 33:00"00
1u05:00" 1/2 MAR. 1u14:00"

13"85

110H/100H

13"40

50"50 400H 57"50
8:37"00 3.000 ST 10:05"00

2m24

HOOG

1m86

5m45

POLSSTOK

4m20

7m85

VER

6m45

16m40

HINKSTAP

13m75

18m50

KOGEL

16m50

58m50 DISCUS 56m50
70m00 HAMER 65m00
75m00 SPEER 56m50
7.500 p DEC/HEP 5.700 p
40"20 4x 100 44"50
3:08"00 4x 400 3:37"00

TOP



Definitieve selectie

Axelle Dauwens  ACME 400m Horden 
Chloe Henry VAC Polsstok 
Fanny Smets CABW  Polsstok
       
Ali Hamdi GRIM  1500m 
Dieter Vanstreels DUFF Halve Marathon 
Thomas Van Der Plaetsen DEIN 10Kamp
      


TOP

Programma lokale tijd (Belg.tijd = min 2 uur) en resultaten van de Belgische deelnemers :  


Maandag  8 juli
9:30 100m 10Kamp Thomas Van Der Plaetsen 3de - 11.12 (+0.1)
10:45 Ver 10Kamp Thomas Van Der Plaetsen 1ste - 7m80 (+0.5)
12:30 Kogel 10Kamp Thomas Van Der Plaetsen 8ste - 13m48
18:12 400mH Ronde 1 Axelle Dauwens 4de - 57.53
18:00 Hoog 10Kamp Thomas Van Der Plaetsen 2de - 2m07
21:30 400m 10Kamp Thomas Van Der Plaetsen 3de - 49.36
Dinsdag 9 juli
9:00 110mH 10Kamp Thomas Van Der Plaetsen 2de - 14.77 (+0.3)
11:55 Discus 10Kamp Thomas Van Der Plaetsen 8ste - 38m74
15:30 Polsstok 10Kamp Thomas Van Der Plaetsen 1ste - 5m30
19:00 Speer  10Kamp Thomas Van Der Plaetsen 5de - 62m43
19:15 1500m Finale Ali Hamdi 10de - 3.44.38
21:15 1500m  10Kamp Thomas Van Der Plaetsen Goud met 8.164p
Woensdag 10 juli
18:10 Polsstok Finale Chloe Henry 6de met 4m30
18:10 Polsstok Finale Fanny Smets Brons met 4m30
Vrijdag 12  juli 
8:30 Halve Mar. R.Finale Dieter Vanstreels DNF

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel