U bevindt zich hier: kalender & resultaten - 2013 WKu18 Donetsk
kalender, kampioenschappen & resultaten
2013 WKu18 Donetsk

8th WORLD YOUTH GAMES (U18) te DONETSK (UKR) - 10 t.e.m. 14 juli 2013

 World Youth Games te Lille (FRA) in 2011

- Ga naar de IAAF-website van Donetsk

- Ga naar het PROGRAMMA

- Ga naar de MINIMA

- Ga naar de atleten met een minima

- Ga naar de definitieve selectie

- Ga naar Belgische resultaten

- Palmares Belgische atleten bij WK U18

Selectienormen WK JEUGD (U18) 2013

Selectiecriteria 1x te behalen tijdens de periode vanaf 1 januari 2013 t.e.m. 1 juli 2013 (= final entry voor atleten - voor het overige geldt 24/06/13)).

Maximum 2 atleten per "Final Entries".

Geselecteerde atleten die zich kwetsen in de loop van het seizoen (periode tussen behalen van criteria en start van het kampioenschap), moeten hun vorm bewijzen voor de afreis van het kampioenschap.

* : Voor de meerkamp jongens is de Belgische norm vastgelegd op een 9-kamp (6.000p). Op het WK wordt er in deze leeftijdscategorie een achtkamp georganiseerd. Indien een Belg meedoet aan een internationale achtkamp (op voorwaarde dat dezelfde disciplines worden aangeboden als op het WKu18) en minstens 5.600p totaliseert, is hij geselecteerd voor het WKu18 in Donetsk.


MINIMA

 JONGENS  DISCIPLINE MEISJES

10"62

100

11"77

21"43 200 24"05

47"82

400

54"43

1:52"22

800

2:08"11

3:52"42

1.500

4:24"24

8:25"93 3.000 9:27"19

14"02

110H / 100H

13"90

54"00 400H 60"61

5:56"00

2.000 ST 6:57"34

2m08

HOOG

1m79

4m80

POLSSTOK

3m81

7m32

VER

6m02

15m20

HINKSTAP

12m70

18m51

KOGEL

15m80 (3kg)

55m79 DISCUS 48m00
68m11 HAMER 61m40 (3kg)
68m52 SPEER 51m40 (500gr)
6.000 p * 9-K * / 7-K 5.100 p

TOP

Individuele atleten die minstens éénmaal het minimum haalden
 

Discipline NAAM+Voornaam/club

Prestatie

Datum - plaats
Speer Duchateau Jarne/OB 69m89 Wervik, 07.04
8-kamp *
Capiau Tobias/DEIN
 5.622p  Tenerife 1-2.06
800m Eykens Renée/KAPE 2'07"98
2'07"91
Duffel, 11.05
Lier, 30.06
100mH Van Cauwenberghe Siliane/DS  13"85 (0.8)
13"76 (0.0)
Hulst/Ned, 20.05
Lier, 30.06
400mH Nenah De Coninck/KAAG 60"15 Mannheim/Ger, 30.06
7-kamp Noor Vidts/VAC
5.243p Tenerife 1-2.06

6 ATLETEN zijn reeds geselecteerd voor dit kampioenschap

TOP

Definitieve selectie


Duchateau Jarne OB Speer
Capiau Tobias DEIN  8 Kamp
Eykens Renée KAPE 800m
Van Cauwenberghe Siliane  DS  100mH 
De Coninck Nenah  KAAG  400mH 
Vidts Noor  VAC  7 Kamp
Delegatiehoofd Christian Halloy
Technisch leider Claudio Padovano
Kiné Eveline Vercammen
Trainers Michel Boels
Patrick Bosschaert

TOP

Programma en resultaten van de Belgische deelnemers (plaatselijke tijd)

Woensdag 10 Juli
9:30 100mH Heats Siliane Van Cauwenberghe 1ste in 14.12 Q (-1.8)
11:25 100m Octathlon Tobias Capiau 9de, 11.45 (-1.7) 763p
12:30 Ver Octathlon Tobias Capiau 2de, 7m12 (+2.3) 842p
Na 2: 3de met 1.605p.
Namiddag-Avond
17:00 400mH Heats Nenah De Coninck 2h5: 61.08 Q 11v35
17:25 Kogel Octathlon Tobias Capiau 6de gr.B (13de), 13m46 695p
Na 3: 7de met 2.300p
19:15 400m Octathlon Tobias Capiau 3h2, 51.14  763p
Na 4: 10de met 3.063p
Donderdag 11 Juli
10:15 110mH 8Kamp Tobias Capiau 5h1, 15.33 (-0.4) 810p 
Na 5: 14de met 3.873p
11:30 Hoog 8Kamp Tobias Capiau 22ste 1m75 585p
Na 6: 18de met 4.458p
11:30 800m Reeks Renée Eykens 3h1, 2.08.41 Q 6v30
12:55 400mH Semi-Final Nenah De Coninck 2SF1v3, 59.73 BR ! 4v24
Namiddag-Avond
17:00 Speer 8Kamp Tobias Capiau 18de 43m02 486p
Na 7 : 20ste met 4.944p
17:00 100mH Halve Fin. Siliane Van Cauwenberghe 4HF2: 13.86 (-0.8) (15v24)
20:15 1000m 8Kamp Tobias Capiau 23ste 3.03.23  633p
Eindstand: 22ste 5.577p (22v29)
Vrijdag 12 Juli
9:35 100mH 7Kamp Noor Vidts 20ste: 14.57 (-1.9) 899p
Na 1: 20ste met 899p
10:35 Hoog 7Kamp Noor Vidts 5de: 1m72 879p
Na 2: 11de met 1.778p
Namiddag-Avond
17:00 Kogel 7Kamp Noor Vidts 9de: 12m98  726p
Na 3: 7de met 2.504p
17:50 Speer Qual Jarne Duchateau 3 GrB: 71m56 Q (7v34)
18:15 200m 7Kamp Noor Vidts 13de: 25.82 (-1.1) 813p
Na 4: 7de met 3.317p
18:50 800m Halve Fin. Renée Eykens 3 HF1v2: 2.06.73 Q PR (5v16)
Zaterdag 13 Juli
9:45 Ver 7Kamp Noor Vidts 21ste: 5m47 (+0.4) 691p
Na 5: 11de met 4.008p
12:10 Speer 7Kamp Noor Vidts 33ste: 29m60  469p
Na 6:  15de met 4.477p
Namiddag-Avond
18:15 800m 7Kamp Noor Vidts 7de in 2.20.85  812p
Eindstand: 15de met 5.289p
18:50 400mH Final Nenah De Coninck 7de in 60.61
Zondag 14 Juli
15:40 Speer Final Jarne Duchateau 7de met 71m37
16:30 800m Final Renée Eykens 6de in 2.07.70

 TOP


 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel