U bevindt zich hier: kalender & resultaten - 2013 EKu20 Rieti
kalender, kampioenschappen & resultaten
2013 EKu20 Rieti

22ste EK Juniores (U20) te RIETI (ITA) -  18 t.e.m. 21 juli 2013

 EK Juniores (U20) Talinn (EST)

- Ga naar de EAA-website van Rieti

- Ga naar de LOC-website van Rieti

- Ga naar het PROGRAMMA

- Ga naar de MINIMA

- Ga naar de atleten met een minima

- Ga naar de definitieve selectie + delegatie

- Ga naar Belgische resultaten

- Palmares Belgische atleten bij EK Jun-U20

- Vluchturen

           Heeft u ook zin om dit Europees junioreskampioenschap ter plaatse mee te beleven ?
BCD-travel heeft voor u een gepaste oplossing.
Bekijk hier het voorstel !

Selectiecriteria EK JUNIORES (U20) 2013

Selectiecriteria 1x te behalen tijdens de periode vanaf dinsdag 1 januari 2013 t.e.m. zondag 7 juli 2013. Final entries: maandag 8 juli 2013.

Er kunnen maximaal 3 atleten geselecteerd worden per nummer.

Geselecteerde atleten die zich kwetsen in de loop van het seizoen (periode tussen behalen van criteria en start van het kampioenschap), moeten hun vorm bewijzen voor de afreis naar het kampioenschap


MINIMA

 MANNEN  DISCIPLINE  VROUWEN

10"59

100

11"76

21"37 200 24"01

47"44

400

54"46

1:49"64

800

2:06"14

3:46"58

1.500

4:21"65

- 3.000 9:35"00

14:25"00

5.000

16:35"00

30:25"00 10.000 -

13"93

110H/100H

13"82

52"70 400H 59"95
9:07"50 3.000 ST 10:30"00

2m15

HOOG

1m82

5m10

POLSSTOK

4m05

7m54

VER

6m19

15m61

HINKSTAP

13m03

18m53

KOGEL

14m72

56m36 DISCUS 49m17
69m50 HAMER 59m11
70m35 SPEER 51m69
7.140 p DEC/HEP 5.250 p
41"05 4x 100 46"25
3:12"00 4x 400 3:40"00
TOP

Individuele atleten die minstens éénmaal het minimum haalden
Discipline NAAM+Voornaam/club

Prestatie

Datum - plaats

 

200m Justien GRILLET/VS 

23.97 
23.86

Brussel, 05.05 
Mannheim/Ger, 30.06
400m Rani NAGELS/LAT  54.35  Rehlingen/Ger, 20.05 
3000m Louise CARTON/HCO 9.29.83 Ninove, 27.06 
100mH Marjolein LINDEMANS/ROBA  13.82
13.74 (0.8)
13.65 (0.7)
13.63 (1.6)
13.61 (0.9)
Sint-Niklaas, 09.05 
Hulst/Ned, 20.05
Hulst/Ned, 20.05
Ninove, 25.05
Ninove, 25.05
100mH Sarah MISSINNE/KAAG 13.78  Mannheim/Ger, 29.06 
Hoog  Nafissatou THIAM/RFCL  1m87in
1m84in
1m90 

Göteborg/Swe, 01.03
Gent, 03.02.
Bambous/Mau, 18.04

Hoog Marjolein LINDEMANS/ROBA 1m82in Gent, 05.01
Ver Nafssatou THIAM/RFCL 

6m27in
6m27in
6m30in

Gent, 26.01
Dour, 12.01
Gent, 03.02
Ver Marjolein LINDEMANS/ROBA 6m22in
6m36 (0.7)
Gent, 03.02
IFAM-Oordegem, 01.06
Polsstok Margaux QUIRIN/ACO  4m05in Gent, 23.02
7Kamp  Nafi THIAM/RFCL  6.021p  Bambous/Mau, 18+19.04
7Kamp Marjolein LINDEMANS/ROBA 5.455p Firenze/Ita, 02+03.05
4x100m Meisjesteam  45.86  Oordegem 01.05
Sarah Missinne/KAAG-Elise Mehuys/LYRA-Justien Grillet/VS-Orphée Depuydt/HAC
    45.44 Mannheim/Ger, 29.06
  Elise Mehuys/LYRA-Justien Grillet/VS-Orphée Depuydt/HAC-Laura Leprince/DAMP
    45.53 Mannheim/Ger, 30.06
  Sarah Missinne/KAAG-Justien Grillet/VS-Orphée Depuydt/HAC-Elise Mehuys/LYRA 
100m Robin VANDERBEMDEN/SER 10.56 Brussel, 05.05
200m  Robin VANDERBEMDEN/SER 21.17 Brussel, 05.05
400m Robin VANDERBEMDEN/SER 47.11 Ninove, 14.06
800m Stijn BAETEN/BONH  1.49.42  Herentals, 01.05
  Aaron BOTTERMAN/KAAG 1.49.22 Kessel-Lo, 08.06 
5000m Steven CASTEELE/KKS 14.14.55 IFAM-Oordegem, 01.06
Ver Mathias BROOTHAERTS/LYRA  7m60  Oordegem-Lede, 01.05 
10Kamp Vincent STAS/CABW 7.236p Brussel, 29+30.06
       
       

13 ATLETEN +  1 PLOEG    hebben reeds voldaan aan de selectienorm voor dit kampioenschap

TOP


Definitieve selectie:

200m Justien GRILLET/VS 
400m Rani NAGELS/LAT 
3000m Louise CARTON/HCO
100mH Sarah MISSINNE/KAAG
Polsstok Margaux QUIRIN/ACO 
7Kamp  Nafi THIAM/RFCL 
7Kamp Marjolein LINDEMANS/ROBA
4x100m Meisjesteam 
Sarah Missinne/KAAG-Elise Mehuys/LYRA-Justien Grillet/VS-Orphée Depuydt/HAC-Laura Leprince/DAMP
200m  Robin VANDERBEMDEN/SER
800m Stijn BAETEN/BONH 
800m Aaron BOTTERMAN/KAAG
5000m Steven CASTEELE/KKS
Ver Mathias BROOTHAERTS/LYRA 
10Kamp Vincent STAS/CABW
4x400m Jongensteam 
  Stijn Baeten/BONH-Aaron Botterman/KAAG-Bram Luycx/DCLA-Giovanni Pieters/ACME-Alexandre Scrève/MOHA-Robin Vanderbemden/SER

Delegatiehoofd Daniel Hoffman
Kiné Evelien Janssens
Dokter Herve Auquier
Teamleader Stéphanie Noël
Trainer(s) Dirk Engelen
Patrick Himschoot
Roger Lespagnard
Domitien Mestré
André Michel
Chris Van Landschoot

TOP

Programma lokale tijd en resultaten van de Belgische deelnemers 

Donderdag 18 juli
10:40 100mH 7Kamp Nafissatou Thiam 4de: 13.87 (+1.2) 997p
10:40 100mH 7Kamp Marjolein Lindemans 2de: 13.45 (+1.5) 1.058p
11:45 Hoog 7Kamp Nafissatou Thiam 1ste met 1m89 1.093p
11:45 Hoog 7Kamp Marjolein Lindemans 2de met 1m83  1.016p
Avond
15:35 Kogel 7Kamp Nafissatou Thiam 2de met 14m26  811p
15:35 Kogel 7Kamp Marjolein Lindemans 12de met 10m38  554p
16:55 Verspringen Kwalificatie Mathias Broothaerts 1ste Groep B: 7m65 Q (0.0)
17:35 400m Halve Fin. Rani Nagels 6de R1v3: 55.05 (17v21)
18:20 200m 7Kamp Nafissatou Thiam 7de in 25.15 (-0.6)  873p
Na eerste dag: 1ste met 3.774p
18:20 200m 7Kamp Marjolein Lindemans 5de in 24.74 (-0.6)  911p
Na eerste dag: 4de met 3.539p
Vrijdag  19 juli
10:00 Polsstok   Kwalificatie Margaux Quirin 8ste Groep B met 3m80 (19v27)
10:45 100mH Ronde 1 Sarah Missinne 4de R4v4: 13.89 q (16v25)
11:45 800m Ronde 1 Stijn Baeten 7de R4v4 in 1.53.72 (25v28)
11:45 800m Ronde 1 Aaron Botterman 3de R2v4 in 1.51.50 Q (11v28)
12:30 Ver 7Kamp Nafissatou Thiam 2de met 6m37 (-0.1) 965p
12:30 Ver 7Kamp Marjolein Lindemans 1ste met 6m39 (+1.1) 972p
Avond
15:00 Speer 7Kamp Nafissatou Thiam 1ste met 46m94 - 801p
15:00 Speer 7Kamp Marjolein Lindemans 12de met 32m04 - 515p
16:00 100mH Halve Fin. Sarah Missinne 8ste HF1v2: 13.91 (-0.2) (13v16)
17:40 800m 7Kamp Nafissatou Thiam 9de in 2.24.89
    Eindstand   Goud met 6.298 punten ! BR !
17:40 800m 7Kamp Marjolein Lindemans 5de in 2.21.34
    Eindstand   Brons met 5.831 punten !
18:15 Verspringen Finale Mathias Broothaerts Zilver met 7m84 ! (-1.0)
19:15 200m Ronde 1 Justien Grillet 2de R3v3 in 23.96 Q (7v23)
19:45 200m Ronde 1 Robin Vanderbemden 4de R2v5 in 21.48 Q (-1.0) (15v34)
Zaterdag 20 juli
9:35 100m 10Kamp Vincent Stas 12de in 11.09 (+1.3) - 841p
10:30 Ver 10Kamp Vincent Stas 11de met 7m03 (+1.0) - 821p
11:55 4x400m Ronde 1 Team 5de R2v2 in 3.12.96 (9v11)
12:00 Kogel 10Kamp Vincent Stas 12de met 13m50 - 698p
Na 3 nummers: 9de met 2.360p
Avond
15:05 Hoog 10Kamp Vincent Stas 16de met 1m86 - 679p
16:00 200m Halve Fin. Robin Vanderbemden 3de R3v3 in 20.99q (+1.5) (7v29)
16:20 800m Halve Fin. Aaron Botterman 2de HF1v2 in 1.50.02 Q (2v16)
18:10 200m Finale Justien Grillet 7de in 24.26 (-2.2)
18:25 200m Finale Robin Vanderbemden 8ste in 21.39 (-0.7)
18:40 3000m R.Finale Louise Carton 4de in 9.34.09 (4v12)
19:00 400m 10Kamp Vincent Stas 7de in 50.00 - 815p
Na dag 1: 13de met 3.854p
19:30 5000m Finale Steven Casteele 7de in 14.49.89 (7v13)
Zondag 21 juli
9:30 110mH 10Kamp Vincent Stas 15de in 14.99 (-0.6)  - 851p
10:25 Discus 10Kamp Vincent Stas 18de met 33m27 - 529p
10:30 4x100m Ronde 1 Team 3de R2v2 in 45.11 Q (6v11)
    Sarah Missinne-Justien Grillet-Orphée Depuydt-Laura Leprince  
13:10 Polsstok 10Kamp Vincent Stas NM - 0p
Namiddag
16:30 800m Finale Aaron Botterman Zilver in 1.49.80 !
16:45 4x100m Finale Team 4de in 44.73 BR !
    Sarah Missinne-Justien Grillet-Orphée Depuydt-Elise Mehuys  
18:35 1500m Vincent Stas DNF

TOP

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel