U bevindt zich hier: kalender & resultaten - EK cross Boedapest
kalender, kampioenschappen & resultaten
EK cross Boedapest

19de EK veldlopen in Boedapest/Hun -  09 dec 2012

 

- Ga naar de EAA-website van Boedapest

- Ga naar de LOC-website van Boedapest

- Ga naar de geselecteerde atleten en hun resultaten

- Programma en afstanden

- De Belgen bij vorige EK's

Selectiecriteria EK veldlopen 2012

Op maandag 26 november maakt de selectiecommissie van de KBAB de selectie voor het EK veldlopen bekend. Ze zal dit doen op basis van de resultaten van Roeselare (zie hieronder) en houdt rekening met de resultaten van de daaraan voorafgaande wedstrijdperiode en de gelopen pistetijden tijdens afgelopen zomer.

Worden in principe geselecteerd (zie ook onderaan de bijkomende selectieprincipes) :

U20 Vrouwen (°1993, °1994 of °1995)
De eerste twee Belgische atletes in de cross bij de juniores in Roeselare op zondag 25 november 2012.
U20 Mannen (°1993, °1994 of °1995)
De eerste twee Belgische atletes in de cross bij de juniores in Roeselare op zondag 25 november 2012.
U23 Vrouwen
De eerste Belgische belofte U23 (°1990, °1991 of °1992) in de lange cross bij de seniores in Roeselare op zondag 25 november 2012.
U23 Mannen
De eerste twee Belgische beloften U23 (°1990, °1991 of °1992)  in de lange cross bij de seniores in Roeselare op zondag 25 november 2012.
AC Vrouwen
De eerste Belgische atlete (°1989 of ouder) in de lange cross bij de seniores in Roeselare op zondag 25 november 2012.
AC Mannen
De eerste Belgische atleet (°1989 of ouder) in de lange cross bij de seniores in Roeselare op zondag 25 november 2012.

Opmerkingen:
1. Atleten geboren in 1993 blijven internationaal nog junior t.e.m. 31 december 2012. Zij kunnen in Roeselare deelnemen aan de junioreswedstrijd. In geen geval kunnen ze zich kwalificeren voor het EK veldlopen voor beloften (U23).
2. Atleten geboren in 1990 blijven internationaal belofte t.e.m. 31 december 2012. Zij kunnen zich in Roeselare kwalificeren voor het EK veldlopen voor beloften (U23).
3. In Roeselare moeten de atleten die willen in aanmerking komen voor selectie, lopen in dezelfde categorie als op het EK.
4. De selectiecommissie houdt zich het recht voor om een geselecteerde atleet of atlete die forfait geeft voor het EK, niet te vervangen.
5. De selectiecommissie houdt zich het recht voor om een atleet die om aantoonbare redenen niet in de mogelijkheid is om deel te nemen aan de selectiewedstrijd, toch te selecteren op basis van prestaties in het voorbije zomerseizoen en lopende winterseizoen.

Bijkomende selectieprincipes:
- Er kan rekening gehouden worden met het prestatieniveau op de piste van het voorafgaande zomerseizoen om te bepalen of de atleet die voldoet aan de bovenstaande selectiecriteria al dan niet geselecteerd wordt voor het kampioenschap.
- De selectiecommissie houdt zich het recht voor om bijkomende atleten te selecteren naast de automatisch geselecteerden. Ze zal daarbij uitgaan van de slaagkans voor het leveren van een relevante prestatie in het individuele of in het landenklassement.

Geselecteerde atleten en hun resultaten (aantal deelnemers)
JUNIORES VROUWEN ( dlnrs.) JUNIORES MANNEN (dlnrs.)

UITSLAG
TRUYERS Imana (AVT): 14de
DE BLEECKER Camilla (DEIN):24ste

UITSLAG
KIMELI Isaac (OEH): 6de
CASTEELE Steven (KKS): 33ste
BERTELS Brecht (DUFF): 61ste
VANDERLINDEN Laurens (DCLA): 68ste
BOUCHIKI Lahsene (OLSE): 84ste

Landenklassement: 8ste

BELOFTEN VROUWEN ( dlnrs.) BELOFTEN MANNEN ( dlnrs.)

UITSLAG
VANGANSBEKE Zenobie (ACME): 20ste

 

UITSLAG
BOUCHIKI Soufiane (OLSE): Zilver !
LUNDERS Mats (LYRA): 21ste
HANNES Pieter-Jan (OLSE): 24ste
BASEMANS Dries (DCLA): DNF

Landenklassement: -

SENIORES VROUWEN (dlnrs.) SENIORES MANNEN (dlnrs.)

UITSLAG
BELETE Almensh (VAC): 4de
MAVEAU Barbara (AVR): 24ste

UITSLAG
ABDI Bashir (RCG): 9de
YESHETELA BEKELE Atelaw (ROBA): 58ste

 
TOP

Internationaal Programma(lokale tijd)              
- 09u55 :  Juniores Meisjes  (4,000 km)
- 10u55 :  Juniores Jongens  (6,025 km)
- 11u40 :  U23 (Beloften) Vrouwen  (6,025 km)
- 12u25 :  U23 (Beloften) Mannen  (8,050 km)
- 13u15 :  Vrouwen  (8,050 km)
- 14u08 :  Mannen  (9,880 km)

Volledig programma

Plan van de omloop

Convocatie

Begeleiding:
Delegatieleider:
Trainers: 

Kiné

Vertrek:

Samenkomst: 

Terugkeer: 


VERLAENEN Luk
ENGELEN Dirk, DIDDEN Rik, SALAVARDA Henri, VAN KERKHOVEN Dirk, ROBBENS Peter, THYS Paul
LAUS Peter

vrijdag 7 december 2012 - vlucht nr SN2823 om 11:15u

vrijdag 7 december 2012 om 9:15 in de vertrekhal van de luchthaven
maandag 10 december 2012 - vluchtnummer SN2824 om 13:55 - landen om 16:05u

TOP

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel