U bevindt zich hier: kalender & resultaten - OS London 2012
kalender, kampioenschappen & resultaten
OS London 2012

30ste Olympische Spelen te LONDEN (GBR) 
03-12 augustus 2012

 

 

- Ga naar de Bloso-website met blogs van Vlaamse deelnemers in Londen.

- Ga naar de Bloso-website met speciale aandacht voor onze Olympiërs

- Ga naar de BOIC-site: Road to London

- Ga naar de selectieprocedure van het BOIC

- Ga naar de officiële website van de OS in Londen

- Ga naar de IAAF-website van de OS in Londen

- Ga naar programma en Belgische resultaten

- Palmares Belgische atleten bij de Olympische Spelen

PROGRAMMA EN RESULTATEN BELGISCHE ATLETEN

Tijdschema plaatselijks tijd - Belgische tijd is 1 uur later 

Vrijdag 3 augustus
10.37 Zevenkamp - 100mH Sara Aerts 4de - 12"94 (+1.3) - 1133p PB
10.25 Hinkstap Kwalficatie Svetlana Bolshakova 12de gr.B - 13m84 (+1.1) (21v35)
11.36 400m Horden - Reeks 4 Michael Bultheel 6de - 49"18q PB    
11.15 Zevenkamp - hoog Sara Aerts 17de gr.B - 1m65 - 795p  
Avondprogramma
19.00 Zevenkamp - kogel Sara Aerts 2de gr.B - 14m43 - 823p PB
21.17 Zevenkamp - 200m  Sara Aerts  opgave  
Zaterdag 4 augustus
10.51 400m - Reeks 3 Jonathan Borlée 1ste 44"43Q BR !
11.23 400m - Reeks 7 Kevin Borlée 1ste 45"14Q
Avondprogramma
19.00 400m Horden - Halve Finale Michael Bultheel 6de 49"10 PB ! (11v49)
Zondag 5 augustus
19.24 400m Horden - Reeks 4 Elodie Ouedraogo 4de 55"89Q
20.56 400m - Halve Finale Kevin Borlée 3de 44"99q
20.48 400m - Halve Finale Jonathan Borlée 2de 44"84Q
Maandag 6 augustus
10.05 100m Horden - Reeks 1 Anne Zagré 4de 13"04q (+0.6)
10.12 100m Horden - Reeks 2 Eline Berings 2de 13"46Q(+0.1)
Avondprogramma
20.15 400m horden - Halve Finale Elodie Ouedraogo 4de 55.20 PB ! (11v43)
21.30 400m - Finale Jonathan Borlée 6de 44"83 (6v49)
21.30 400m - Finale Kevin Borlée 5de 44"81 (5v49)
Dinsdag 7 augustus
10.10 110m Horden - Reeks Adrien Deghelt 3de 13"52 Q (+0.6)
11.19 5000m - Reeks Almensh Belete 11de 15'10"24  BR (19v35)
Avondprogramma
19.31 100m Horden - Halve Finale Anne Zagré 6de 12.94 (+0.6) (17v48)
19.23 100m Horden - Halve Finale Eline Berings 7de 13.26 (+1.3) (20v48)
Woensdag 8 augustus
10.34 10K - 100m (19de-850p) Hans van Alphen 7de 11.05 (-0.7) 850p
11.10 10K - ver (7de-1.820p) Hans van Alphen 2de 7m64 PB ! (+1.5) 970p 
13.10 10K - kogel (4de - 2.639p) Hans van Alphen 3de 15m48 819p
Avondprogramma
18.00 10K - hoog (3de - 3.489p) Hans van Alphen 3de 2m05 850p
19.15 110m Horden - Halve Finale Adrien Deghelt 4de 13.42 PB ! (-0.5) (13v53)
21.46 10K- 400m (5de - 4.342p) Hans van Alphen 5de (15de) 49.18 853p
Donderdag 9 augustus
9.08 10K - 110m H (5de - 5.205 p) Hans van Alphen 5de (20ste) 14.89 (+1.0) 863p
9.30 Hoog - Kwalficatie Tia Hellebaut 2de met 1m93 Q
9.55 10K - discus (6de - 6.040p) Hans van Alphen 1ste (2de) 48m16 835p
11.35 4 x 400m - Reeks team 4de 3.01.70 q (6v16)
  Nils Duerinck-Jonathan Borlée-Antoine Gillet-Kévin Borlée  
12.55 10K - polsstok: (6de 6.889p) Hans van Alphen 7de (8ste) 4m80  849p
Avondprogramma
19.40 10K - speer: (5de 7.652p) Hans van Alphen 7de (10de) 61m69
21.20 10K - 1500m: (4de 8.447p) Hans van Alphen 1ste 4.22.50 795p
  Tienkamp Hans Van Alphen 4de met 8.447p  
Vrijdag 10 augustus
21.20 4 x 400m -  Finale team 6de in 3.01.83
  Kévin Borlée-Antoine Gillet-Jonathan Borlée-Michael Bultheel  
Zaterdag 11 augustus
19.00 Hoog - Finale Tia Hellebaut 5de met 1m97

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel