U bevindt zich hier: kalender & resultaten - WKu20 Barcelona 12
kalender, kampioenschappen & resultaten
WK juniores - Barcelona (ESP) 2012
1

14de WK Juniores (U20) te BARCELONA (ESP) 
10-15 juli 2012

 WK juniores Barcelona (ESP) 2012

- Ga naar de IAAF-website van Barcelona

- Ga naar de LOC-website van Barcelona

- Ga naar het PROGRAMMA

- Ga naar de MINIMA

- Ga naar de atleten met een minima

- Ga naar de definitieve selectie

- Ga naar Belgische resultaten

- Palmares Belgische atleten bij WK Jun-U20

- Vluchturen

Selectienormen WK JUNIORES (U20) 2012

Selectiecriteria 1x te behalen tijdens de periode vanaf zondag 1 januari 2012 t.e.m. zondag 24 juni 2012 (final entries: maandag 25 juni 2012).

Indien meer dan 2 atleten de selectienorm behalen worden de 2 atleten met de beste prestatie geselecteerd.

Geselecteerde atleten die zich kwetsen in de loop van het seizoen (periode tussen behalen van criteria en start van het kampioenschap), moeten hun vorm bewijzen voor de afreis naar het kampioenschap.


MINIMA

 MANNEN  DISCIPLINE  VROUWEN

10"50

100

11"70

21"25 200 23"85

47"15

400

53"85

1:49"30

800

2:05"80

3:45"50

1.500

4:20"00

- 3.000 9:30"00

14:10"00

5.000

16:25"00

30:15"00 10.000 -

13"82

110H/100H

13"75

52"00 400H 59"30

9:00"00

3.000 ST 10:28"00

2m17

HOOG

1m83

5m15

POLSSTOK

4m10

7m60

VER

6m30

15m80

HINKSTAP

13m15

18m65

KOGEL

15m00

56m50 DISCUS 50m50
71m50 HAMER 59m50
71m00 SPEER 52m00
7.200 p DEC/HEP 5.400 p
40"50 4x 100 45"50
3:10"00 4x 400 3:38"00
TOP

Individuele atleten die minstens éénmaal het minimum haalden
Discipline NAAM+Voornaam/club

Prestatie

Datum - plaats
200m VERVAET Imke/RCG

23"57
23"65
23"81 i

19.05: Kessel-Lo (KvV)
17.06: Brussel (BK)
03.03: Gent (BK Jun)
800m BERTELS Brecht/ABES 

1:49"15

02.06: Oordegem-Lede
800m BOUCKAERT Joren/ABES 

1:49"20
1:49"21

26.05: Oordegem (IFAM)
02.06: Oordegem-Lede
Hoog  THIAM Nafissatou/RFCL

1m87 i
1m83

05.02: Gent (BK mk)
14.04: Réduit (MRI)
Polsstok  ART Arnaud/FCHA  

5m46 i
5m43 i
5m35
5m30 i
5m20 i
5m20 i
5m20 i
5m20

17.02: Nevers (FRA)
03.03: Bad Oeynhausen (GER)
19.05: Nijvel (LBFA)
04.02: Kirchberg (LUX)
28.01: Gent (LBFA)
10.02: Gent (BK univ)
11.02: Metz (FRA)
13.05: Bertric (IC)
Kogel BOUMKWO Jolien/RCG

15m10

17.05: St.Niklaas (FC)
7-kamp THIAM Nafissatou/RFCL

5.906p

14+15.04: Réduit (MRI)
10-kamp BROEDERS Arne/DCLA

7.247p

17+18.05: Emmeloord (NED)

7 ATLETEN + 0 PLOEG(en)    zijn reeds geselecteerd voor dit kampioenschap

TOP

Definitieve selectie - Begeleiding - Reisweg: zie PDF-document

TOP

Programma (lokale tijd) en resultaten van de Belgische deelnemers.  
Dinsdag 10 juli
9:05   Kogel Kwalificatie Jolien Boumkwo 4de: 15m38 q BR !
9:40   100m Tienkamp Arne Broeders 8ste: 11.58 PR
10:30   Ver Tienkamp Arne Broeders 7de: 6m96w
10:50   Polsstok Kwalificatie Arnaud Art 5de: 5m15 q 
12:15   Kogel Tienkamp Arne Broeders 12de: 13m37
Avond
18:00   Hoog Tienkamp Arne Broeders 9de: 1m83
20:20   Kogel Finale Jolien Boumkwo 10de: 15m31
20:25   400m Tienkamp Arne Broeders 8ste: 51.37
    Tussenstand na dag 1: 21ste plaats - 3.636p
Woensdag 11 juli
9:00   110mH Tienkamp Arne Broeders 4de: 15.48 PR
10:45   Discus Tienkamp Arne Broeders 6de: 40m02
12:25   Polsstok Tienkamp Arne Broeders 1ste: 4m50 PR
Avond
18:05   Speer Tienkamp Arne Broeders 1ste: 57m62
21:15   1500m Tienkamp Arne Broeders 4de: 4.35.45 PR
    Eindstand: 12de plaats  met 7.264p PR !
Donderdag 12 juli
10:55   100mH Zevenkamp Nafi Thiam 2de: 14.44 (-1.1) PR
11:25   200m Reeks Imke Vervaet 2de: 23.74 (-2.0) Q
12:15   Hoog Zevenkamp Nafi Thiam 2de: 1m81
Avond
18:30   200m Halve Finale Imke Vervaet 2de: 23.49 Q PR (0.4)
18:35   Kogel Zevenkamp Nafi Thiam 2de: 13m52
18:45   Polsstok Finale Arnaud Art 14de: NM
19:50   200m Zevenkamp Nafi Thiam 8ste: 25.81 (-2.3)
   Tussenstand na eerste dag: 3de met 3.484p !
Vrijdag 13 juli
10:30   Ver Zevenkamp Nafi Thiam 14de: 4m39 (1.1)
12:20   800m Reeks Joren Bouckaert 6de,h3: 1.49.74
12:20   800m Reeks Brecht Bertels 4de, h6: 1.51.18
Avond
18:35   4x100m Reeks Belgian team 3de: 44.88 q BR !
  Orphee Depuydt, Camille Laus, Imke  Vervaet, Justien Grillet
19:05   Speer Zevenkamp Nafi Thiam 2de: 44m99 PR
20:15   200m Finale Imke Vervaet 6de: 23.47 PR (0.2)
20:50   800m Zevenkamp Nafi Thiam 5de: 2.26.58 PR !
       Eindstand: 14de, 5.384p   
Zaterdag 14 juli
21:35   4x100m Finale Belgian team 5de: 45.12
   Orphee Depuydt, Camille Laus, Imke Vervaet, Justien Grillet
Zondag 15 juli
 
 

 TOP

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel