U bevindt zich hier: kalender & resultaten - EK cross Velenje 11
kalender, kampioenschappen & resultaten
EK veldlopen in Velenje (SLO) in 2011

18de EK veldlopen te VELENJE (SLO) -  11 dec 2011

 EK veldlopen Velenje (SLO)

- Ga naar de EAA-website van Velenje

- Ga naar de LOC-website van Velenje

- Ga naar de geselecteerde atleten en hun resultaten

- Programma en afstanden

- De Belgen bij vorige EK's

Selectiecriteria EK veldlopen 2011

Op maandag 28 november maakt de selectiecommissie van de KBAB de selectie voor het EK veldlopen bekend. Ze zal dit doen op basis van de resultaten van Roeselare (zie hieronder) en houdt rekening met de resultaten van de daaraan voorafgaande wedstrijdperiode.

Worden automatisch geselecteerd:

U20 Vrouwen (°1992, °1993 of °1994)
De eerste twee Belgische atletes in de cross bij de juniores in Roeselare op zondag 27 november 2011.

U20 Mannen (°1992, °1993 of °1994)
De eerste twee Belgische atletes in de cross bij de juniores in Roeselare op zondag 27 november 2011.

U23 Vrouwen
De eerste Belgische belofte U23 (°1989, °1990 of °1991) in de lange cross bij de seniores in Roeselare op zondag 27 november 2011. Indien er een te groot tijdsverschil is met de Belgische top, behoudt de KBAB selectiecommissie het recht om niemand af te vaardigen in deze leeftijdscategorie.

U23 Mannen
De eerste vijf Belgische beloften U23 (°1989, °1990 of °1991) in de lange cross bij de seniores in Roeselare op zondag 27 november 2011.

AC Vrouwen
De eerste Belgische atlete (°1988 of ouder) in de lange cross bij de seniores in Roeselare op zondag 27 november 2011.

AC Mannen
De eerste Belgische atleet (°1988 of ouder) in de lange cross bij de seniores in Roeselare op zondag 27 november 2011..

Opmerkingen:

  1. Atleten geboren in 1992 blijven internationaal nog junior t.e.m. 31 december 2011. Zij kunnen in Roeselare deelnemen aan de juniores wedstrijd. In geen geval kunnen ze zich kwalificeren voor het EK veldlopen voor beloften (U23).

  2. Atleten geboren in 1989 blijven internationaal belofte t.e.m. 31 december 2011. Zij kunnen zich in Roeselare kwalificeren voor het EK veldlopen voor beloften (U23).

  3. De selectiecommissie houdt zich het recht voor om een geselecteerde atleet of atlete die forfait geeft voor het EK, niet te vervangen.

Bijkomende selecties

De selectiecommissie van de KBAB houdt zich het recht voor om bijkomende atleten te selecteren naast de automatisch geselecteerden in de categorieën U20, U23 en AC zowel bij de mannen als bij de vrouwen.
Ze zal daarbij uitgaan van de slaagkans voor het leveren van een relevante prestatie in het individuele of in het landenklassement. Is in het landenklassement de kans groot, dan stuurt de KBAB in principe een team van 5 atleten.


Geselecteerde atleten en hun resultaten (aantal deelnemers)
JUNIORES VROUWEN (93 dlnrs.) JUNIORES MANNEN (114 dlnrs.)

UITSLAG
05. VANGANSBEKE Zenobie (KAAG)
22. TRUYERS Imana (AVT)
40. DEBOTH Eline (DCLA)
55. WYNS Jenna (VAC)
68. VAN HAVERE Evelin (HAMM)
Landenklassement: 6de

UITSLAG
05. HANNES Pieter-Jan (OLSE)
29. HUSTIN Valère (DAMP)
41. LEJEUNE Emmanuel (RESC)
43. BASEMANS Dries (DCLA)
75. MOUKRIME Tarik (RFCL)
Landenklassement: 5de

BELOFTEN VROUWEN (43 dlnrs.) BELOFTEN MANNEN (99 dlnrs.)

UITSLAG
Geen Belgen geselecteerd

UITSLAG
14. NAERT Koen (EA)
20. LUNDERS Mats (LYRA)
31. GARAIN Stijn (ACP)
63. LEYSEN Erwin (OLSE)
66. CAELEN Florent (RFCL)
Landenklassement: 6de

SENIORES VROUWEN (54 dlnrs.) SENIORES MANNEN (76 dlnrs.)
UITSLAG
19. MAVEAU Barbara (AVR)
23. SCHENKEL Sandra (DCLA)
Landenklassement:  -
UITSLAG
01. YESHETELA BEKELE Atelaw (ROBA)
21. TIJTGAT Lander (EA)
29. DESMET Pieter (CABW)
Landenklassement-
 
TOP

Internationaal Programma(lokale tijd)              
- 10u45 :  Juniores Meisjes  (3,970 km)
- 11u24 :  Juniores Jongens  (6,070 km)
- 12u07 :  U23 (Beloften) Vrouwen  (6,070 km)
- 12u52 :  U23 (Beloften) Mannen  (8,170 km)
- 13u41 :  Vrouwen  (8,170 km)
- 14u33 :  Mannen  (9,870 km)

Klik hier > Volledig programma


Begeleiding:
Delegatieleider:
Trainers: 
Kiné

Samenkomst: 

Terugkeer: 


Paul Thys
André Boonen, Dirk Engelen, Luk Verlaenen, Edgar Salvé
Jan Moons

Vrijdag 9 december in Zaventem.
Vertrek vlucht JP 377 om 09u05
Maandag 12 december in Zaventem.
Aankomst met vlucht JP394 om 20u10

TOP

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel