U bevindt zich hier: algemeen - administratie - personeel
administratie
personeel

 
 
  Ludwig Peetroons
Algemeen Directeur
Externe relaties - Personeel - Organisaties - Coördinatie K.B.A.B.
Tel werk: 32 (0)2 474 72 15
Mail: ludwig@val.be
 
  Josefien Van Peteghem
Administratief medewerkster
Kalender
Tel werk: +32 (0)2 474 72 20
Mail: josefien@val.be
 
  An Van Honsté
Administratief medewerkster
Algemene boekhouding - Administratie/ledenbeheer -Jury
Tel werk: +32 (0)2 474 72 17
Mail: anvh@val.be
 
 Lesl Van Barel Liesl Van Barel
Administratief medewerkster
Recreatie - start to run - Sportkampen - Sponsoring - Verzekeringen 
Tel werk: +32 (0)2 474 72 21
Mail: liesl@val.be
 
  Michael Smits
Administratief coördinator
Verantwoordelijke financiën en boekhouding
Tel werk: +32 (0)2 474 72 26
Mail: michael@val.be
 
 
 

Max De Vylder
Topsportcoördinatior
Elitebegeleiding - Beloftenwerking - Werking topsportscholen - Internationale kampioenschappen
Tel werk: +32 (0)2 474 72 24
Mail: max@val.be

 
  Paula Vanhoovels
Directeur Sport - Sporttechnisch coördinator
Sporttechnische clubondersteuning - Jeugdsportfonds - VTS-opleidingen - Gehandicapten - Medisch verantwoord sporten - Vervolmakingsstages - Administratie topsport
Tel werk: +32 (0)2 474 72 22
Mail: paula@val.be
 

Sofie Geerts
Directeur Sportkaderopleidingen
Opleidingen trainers  - Sporttechnische clubondersteuning -Bijscholingen - VTS - VAT
Tel werk: +32 (0)2 474 72 19
Mail: sofie@val.be

 
 Owen Malone Owen Malone
Jeugd- en Recreatiesportcoördinator
Recreatie - Talentdetectie en -ontwikkeling - Promotie - Jeugdatletiek - Instap topsportscholen
Tel werk: +32 (0)2 474 72 16
Mail: owen@val.be
 
  Michel Jordens
Administratief medewerker
@tletiekleven - Jaarboek - Website
Tel werk: +32 (0)2 474 72 23
Mail: michel@val.be
 
  Nicole Poels
Administratief medewerkster
VAT - VLAB - Selecties kampioenschappen - Informatica - VTS - Resultatenverwerking
Adres: Oud Heverleestraat 19, 3001 Heverlee
Tel werk: +32 (0)2 474 72 27
Tel privé: +32 (0)16 40 34 60
Mail: nicole@val.be
 
 

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel