U bevindt zich hier: kalender & resultaten - Universiade 2011
kalender, kampioenschappen & resultaten
Universiade in Shenzhen (CHN) in 2011

26ste UNIVERSIADE  te  SHENZHEN (CHN) 
16 t.e.m. 21 augustus 2011

 Universiade te Shenzhen (CHN) in 2011


- Ga naar de LOC-website van Shenzhen

- Ga naar het PROGRAMMA

- Ga naar de Richt-prestatiecriteria

- Ga naar de atleten met een minima

- Ga naar de definitieve selectie

- Ga naar Belgische resultaten

Selectiecriteria UNIVERSIADE 2011

Onderstaande tabel zijn richt-prestatiecriteria waaraan de atleet minimaal aan moet voldoen. De uiterste selectiedatum is 31 mei 2011.
Er zal van elke geselecteerde atleet een financiële bijdrage gevraagd worden om mede te participeren in de kosten.
Elke uitgestuurde atleet moet in het bezit zijn van een internationaal reispaspoort waarvan de geldigheid ten minste loopt tot 6 maanden na de spelen (in casu 24 februari 2012).
Vaccinatie tegen hepatitis A wordt aangeraden (lange procedure neemt 6 maanden in beslag).

RICHT-PRESTATIECRITERIA (RPC)

 MANNEN  DISCIPLINE  VROUWEN

10"40

100

11"55

20"95 200 23"50

46"50

400

52"90

1:47"50

800

2:02"50

3:40"00

1.500

4:12"00

13:45"00

5.000

15:40"00

28:45"00 10.000 33:00"00
1u05:00" 1/2 MAR. 1u14:00"

13"85

110H/100H

13"40

50"50 400H 57"50
8:37"00 3.000 ST 10:05"00

2m24

HOOG

1m86

5m45

POLSSTOK

4m20

7m85

VER

6m45

16m40

HINKSTAP

13m75

18m50

KOGEL

16m50

58m50 DISCUS 56m50
70m00 HAMER 65m00
75m00 SPEER 56m50
7.500 p DEC/HEP 5.700 p
40"20 4x 100 44"50
3:08"00 4x 400 3:37"00

TOP

Individuele atleten die minstens éénmaal de RPC behaald hebben 
Discipline NAAM+Voornaam/club

Prestatie

Datum - plaats
400m GILLET Antoine/RESC

46"43

29.05: Forbach (FRA)
1.500m  D'HOEDT Jeroen/OEH

3:36"90
3:39"39

05.06: Rabat (MAR)
25.05: Nijmegen (NED)
1.500m DE GRANDE Lindsey/OEH 

4:09"18 i
4:09"70 i
4:10"19
4:10"24 i
4:11"70

13.02: Gent (Belgacom)
29.01: Kirchberg (LUX)
01.05: Stanford (USA)
04.03: Parijs (EKi)
29.05: Hengelo (NED)
1/2 mar. VAN DROOGENBROECK Lander/DAC

1u04:47"

27.03: Venlo (NED) 
1/2 mar. CAELEN Florent/RFCL 

1u04:52"

27.03: Venlo (NED)
100H ZAGRE Anne/RCB 

13"28
13"40

21.05: Herve (LBFA)
21.05: Herve (LBFA)
3.000ST  DE SCHRIJDER Selien/RCG  

10:00"73
10:01"81

25.05: Nijmegen (NED)
04.06: Oordegem-Lede
Hoog DE SMET Hannelore/AVT 

1m88 i
1m86 i

20.02: Gent (BKi)
30.01: Gent (KvVi)
Polsstok DE RYCK Aurelie/LYRA

4m20 BR

13.06: Rehlingen (GER)
Speer DUPRE Melissa/RCG 

56m55

23.04: Gent (PK)
10-K SOLOT Jeremy/SMAC

7.500p

4+5.06: Bernhauser (GER)
10-K VAN DER PLAETSEN Thomas/DEIN

 7.973p

28+29.05: Götzis (AUT)

11 ATLETEN  en  0 PLOEGEN   hebben reeds voldaan a/d selectiecriteria voor dit kampioenschap


TOP

Definitieve selectie
       
       
      
Delegatiehoofd     
Dokter     ccc
Kiné    cc
Teamleader   vv
Trainer(s)    
Persoonlijke trainers buiten delegatie    

TOP

Programma lokale tijd (Belg.tijd = - 6u) en resultaten van de Belgische deelnemers    
Dinsdag, 16 augustus 2011
400m reeks 7/b8 - 10u11 Antoine Gillet (RESC)

2de (Q)

47"46

400H reeks 2/b1 - 12u41 Axelle Dauwens (ACME)

7de

59"61

Speer kwalif. A/B - 18u10 Melissa Dupré (RCG)  

RF

Woensdag, 17 augustus 2011
Polsstok kwalif. A - 09u00 Aurelie De Ryck (LYRA)

 8ste

3m95

10K - 100m reeks 2/b8 - 09u36
10K - Ver gr. B - 10u45
10K - Kogel gr. 1 - 12u30
10K - Hoog gr. A - 18u00
10K - 400m reeks 2/b3 - 21u30
Jeremy Solot (SMAC)




Stand (na dag 1)

9de
5de
4de
3de
8ste
5de

11"28 +0,7
7m18 +0,1
14m34
1m98
50"25
3.993p

10K - 100m reeks 2/b6 - 09u36
10K - Ver gr. B - 10u45
10K - Kogel gr. B - 12u30
10K - Hoog gr. B - 18u00
10K - 400m reeks 2/b8 - 21u30
Cedric Nolf (AZW)




Stand (na dag 1)

2de
1ste
6de
6de
12de
4de

11"09 +0,7
7m55 +0,2
13m70
1m95
51"30
4.012p

400H reeks 1/b4 - 10u00 Michael Bultheel (FLAC)

2de (Q)

49"87

400H reeks 3/b2 - 10u20 Nils Duerinck (VAC)

2de (Q)

51"69

3.000ST reeks 1/b4 - 11u10 Selien De Schrijder (RCG)

5de (q)

10:03"48

400m 1/2 fin. 2/b8 - 19u31 Antoine Gillet (RESC)

6de

47"37

Donderdag, 18 augustus 2011
10K - 110H reeks 3/b8 - 09u12
10K - Discus gr. A - 10u25
10K - Polsstok gr. A - 15u30
10K - Speer gr. A - 18u00
10K - 1.500m - 21u10
Jeremy Solot (SMAC)




Stand (na dag 2)

7de
17de
6de
10de
14de
15de

14"89 -0,5
GP
4m80
55m89
5:05"56
6.909p

10K - 110H reeks 2/b2 - 09u06
10K - Discus gr. A - 10u25
10K - Polsstok gr. A - 15u30
10K - Speer gr. A - 18u00
10K - 1.500m - 21u10
Cedric Nolf (AZW)




Stand (na dag 2)

8ste
11de
5de
1ste
13de
4de

14"90 -0,4
39m76
4m90
66m89
4:59"66
7.818p

400H 1/2 fin. 2/b4 - 18u11 Michael Bultheel (FLAC)

3de (q)

49"88

400H 1/2 fin. 3/b5 - 18u17 Nils Duerinck (VAC)

3de

50"80

Speer finale - 20u50 Melissa Dupré (RCG)

5de

58m25 BR

Vrijdag, 19 augustus 2011
Hoog kwalif. gr. A - 17u30 Hanne Van Hessche (ASVO)

7de (q)

1m80

400H finale (b1) - 19u15 Michael Bultheel (FLAC)

8ste

54"39

3.000ST finale - 21u00 Selien De Schrijder (RCG)

-

DNF

Zaterdag, 20 augustus 2011
Nihil      
Zondag, 21 augustus 2011
1/2 marathon finale - 08u00 Florent Caelen (RFCL) 

11de

1u11:04"

Hoog finale - 18u00 Hanne Van Hessche (ASVO)

13de

1m78


TOP

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel