U bevindt zich hier: kalender & resultaten - WK Daegu 2011
kalender, kampioenschappen & resultaten
Wereldkampioenschappen te Daegu (KOR) in 2011

13de Wereldkampioenschappen te DAEGU (KOR) 
27 augustus t.e.m. 04 september 2011

 Wereldkampioenschappen te Daegu (KOR) in 2011

- Ga naar de IAAF-website van Daegu

- Ga naar de LOC-website van Daegu

- Ga naar het PROGRAMMA

- Ga naar de MINIMA

- Ga naar de atleten met een minima

- Ga naar de definitieve selectie

- Ga naar Belgische resultaten

- Palmares Belgische atleten bij vorige WK's

Selectiecriteria WERELDKAMPIOENSCHAPPEN 2011

Selectiecriteria 1x te behalen tijdens de periode vanaf zaterdag 1 januari 2011 t.e.m. maandag 15 augustus 2011. Indoorprestaties kunnen gelden rekening houdend met de vernoemde algemene regel.

Een meerkamper/marathonloper kan op basis van een prestatie van 2010 gepreselecteerd worden.
Indien er twee of meer meerkampers zich selecteren maar geen IAAF A-minimum hebben gerealiseerd, wordt de atleet met de beste prestatie van 2011 uitgestuurd.
Marathon prestaties gelden over de periode van 1 januari 2010 t.e.m. zondag 1 mei 2011 op voorwaarde dat deze gelopen is op een door de IAAF erkende wedstrijd/parcours (cfr IAAF site > klik hier). Indien een atleet zich kwalificeert op basis van een prestatie gelopen in 2010, verbindt deze atleet zich er toe om geen marathons meer te lopen in 2011 voor de start van het WK.

Bij de selectie van atleten dienen de regels van de IAAF gerespecteerd te worden. Enkel volgende combinaties (per discipline) zijn mogelijk (referend naar de A-limiet en B-limiet van de IAAF):

  • max. 3 atleten die een A-limiet hebben behaald (3x A)
  • max. 1 atleet die een B-limiet behaald heeft in combinatie met 1 of 2 atleten die een A-limiet hebben behaald (1x A + 1x B  OF  2x A + 1x B)
  • max. 1 atleet met B-limiet kan ook weerhouden worden.
  • Richtlijn indien er 2 atleten in dezelfde discipline een Belgische limiet halen (= gele kolom) daar waar die Belgische limiet geen A-limiet is (ook wanneer één van deze of beiden een U24 is met een B-limiet):
    • De atleet met de beste prestatie wordt geselecteerd ongeacht wanneer deze atleet die prestatie heeft behaald en/of de ouderdom van deze atleet.
  • klik hier voor enkele voorbeelden

De geselecteerde atleten moeten in het bezit zijn van een internationaal reispaspoort waarvan de geldigheid ten minste loopt tot 6 maanden na het kampioenschap (in casu 4 maart 2012).

MINIMA


Min U24

Minimum
MANNEN

 
Disc.

Minimum
VROUWEN


Min U24

10"25

10"18

100

11"27

11"33

20"60

20"52

200

23"11

23"18

45"60

45"45

400

51"85

52"10

1:46"20

1:45"80

800

2:00"30

2:00"85

3:36"60

3:35"50

1.500

4:05"00

4:06"75

13:27"00

13:23"00

5.000

15:20"00

15:25"00

28:00"00

28:00"00

10.000

32:00"00

32:00"00

2u12:30"

2u11:30"

Marathon

2u31:00"

2u32:30"

13"58

13"53

110H/100H

13"02

13"10

49"80

49"65

400H

56"00

56"50

8:27"00

8:25"00

3.000 ST

9:40"00

9:45"00

2m28

2m29

HOOG

1m92

1m92

5m60

5m62

POLSSTOK

4m40

4m40

8m10

8m10

VER

6m68

6m65

16m85

16m95

HINKSTAP

14m15

14m10

20m00

20m10

KOGEL

17m70

17m30

63m25

63m70

DISCUS

60m50

59m50

74m75

76m50

HAMER

70m00

69m00

79m85

80m75

SPEER

59m50

59m00

8.000 p

8.000 p

DEC/HEP

5.975 p

5.950 p

-

39"10

4x 100

43"90

-

-

3:03"00

4x 400

3:31"00

-

Een U24-atleet (= geboren in 1988 of later) die voldoet aan zijn/haar limiet (cfr kolom), kan uitgestuurd worden indien dit geen conflict oplevert met de IAAF-reglementen en de algemene (Belgische) selectieregel.

TOP

Individuele atleten die minstens éénmaal het minimum haalden
Discipline NAAM+Voornaam/club

Prestatie

Datum - plaats
200m BORLEE Jonathan/WS 

20"42

05.06: Rabat (MAR)
400m BORLEE Kevin/WS

44"74
45"37
45"50
45"51
Eur.Kamp.

09.07: Madrid (ESP)
30.06: Lausanne (SUI)
05.08: Londen (GBR)
04.06: Eugene - DL (USA)
Automatisch geselecteerd
400m BORLEE Jonathan/WS 

44"97
45"04
45"05
45"31
45"45
45"53

23.07: Brussel (BK)
12.06: Straatsburg (FRA)
08.07: Saint-Denis - DL (FRA)
24.07: Brussel (BK)
29.07: Stockholm (SWE)
26.05: Rome (ITA)
1.500m D'HOEDT Jeroen/OEH

3:36"07

02.08: Oordegem-Lede 
100H ZAGRE Anne/RCB

13"09

10.07: Brussel (GP)
400H OUEDRAOGO Elodie/VAC 

55"74
55"77

18.06: Izmir-ECT (TUR)
05.06: Rabat (MAR) 
Hinkstap BOLSHAKOVA Svetlana/SPVI 
Gekwetst > Achillespeesruptuur

14m35 i BR

13.02: Gent (Belgacom)
7-K AERTS Sara/ACBR

6.084p

2010: Barcelona-EK
10-K VAN DER PLAETSEN Thomas/DEIN

8.157p BR

14+15.07: Ostrava-EKu23 (CZE)
10-K VAN ALPHEN Hans/ZWAT
(voorlopig niet > geen A min.)

8.120p
8.045p

15+16.06: Kladno (CZE)
28+29.05: Götzis (AUT)
4x 400m MANNENPLOEG

3:01"59
3:02"81

19.06: Izmir-ECT (TUR)
16.07: Heusden-Zolder (KBC)

7 ATLETEN  en  1 PLOEG(en)  hebben reeds voldaan a/d selectiecriteria voor dit kampioenschap


TOP

Definitieve selectie < klik hier (versie 17 aug 2011)

TOP

Programma locale tijd (Belg.tijd = - 7u) en resultaten van de Belgische deelnemers    
Zaterdag, 27 augustus 2011
10K - 100m reeks 4/b6 - 10u24
10K - Ver gr. A - 11u00
10K - Kogel gr. B - 12u50
10K - Hoog gr. A - 20u00
10K - 400m reeks 2/b1 - 22u48
Thomas Van Der Plaetsen (DEIN)




Stand (na dag 1)

23ste
1ste
28ste
1ste
11de
4de

11"20 +0,0
7m79 (+0,9)
12m76
2m17
49"46
4.280p

Zondag, 28 augustus 2011
10K - 110H reeks 3/b4 - 09u21
10K - Discus gr. B - 11u20
10K - Polsstok gr. A - 13u00
10K - Speer gr. B - 17u45
10K - 1.500m - 20u26
Thomas Van Der Plaetsen (DEIN)




Stand (na dag 2)

19de
25ste
2de
13de
15de
13de

14"79 -0,5
37m20
5m10
58m91
4:45"86
8.069p

400m reeks 3/b2 - 11u31 Kevin Borlée (WS)

2de (Q)

44"77

400m reeks 4/b8 - 11u15 Jonathan Borlée (WS)

2de (Q)

45"16

Maandag, 29 augustus 2011
7K - 100H reeks 4/b2 - 10u24
7K - Hoog gr. B - 11u00
7K - Kogel gr. B - 19u05
7K - 200m reeks 4/b7 - 20u53
Sara Aerts (ACBR)



Stand (na 4 nrs)

8ste
22ste
20ste
-
-

13"38 +1,7
1m74
12m49
DNS
DNF

400H reeks 2/b2 - 12u28 Elodie Ouedraogo (VAC)

3de (Q)

55"40

400m 1/2 fin. 1/b3 - 20u00 Kevin Borlée (WS)

2de (Q)

45"02

400m 1/2 fin. 3/b3 - 20u16 Jonathan Borlée (WS)

2de (Q)

45"14

Dinsdag, 30 augustus 2011
1.500m reeks 2 - 11u30 Jeroen D'hoedt (OEH) 

10de

3:45"54

400H 1/2 fin. 1/b5 - 19u00 Elodie Ouedraogo (VAC)

5de

55"29

400m finale (b6) - 21u45 Kevin Borlée (WS)

3de

44"90

400m finale (b8) - 21u45 Jonathan Borlée (WS)

5de

45"07

Woensdag, 31 augustus 2011
Nihil      
Donderdag, 01 september 2011
4x 400m reeks 2/b1 - 12u40 MANNENPLOEG
Antoine Gillet - Jonathan Borlée -
Nils Duerinck - Kevin Borlée

1ste (Q)

3:00"71

Vrijdag, 02 september 2011
100H reeks 4/b1 - 10u44 Anne Zagré (RCB) 

7de

13"47 +0,0

4x 400m finale/b6 - 21u15 MANNENPLOEG
Jonathan Borlée - Antoine Gillet -
Nils Duerinck - Kevin Borlée

5de

3:00"41

Zaterdag, 03 september 2011
Nihil      
Zondag, 04 september 2011
Nihil      

TOP

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel