U bevindt zich hier: kalender & resultaten - EYOF Trabzon 2011
kalender, kampioenschappen & resultaten
European Youth Olympic Festival 2011 - Trabzon (TUR)

European Youth Olympic Festival  (EYOF) te TRABZON (TUR)
25 t.e.m. 29 juli 2011

 European Youth Olympic Festival Trabzon (TUR) - EYOF 2011


- Ga naar de LOC-website van Trabzon

- Ga naar het PROGRAMMA

- Ga naar de RICHT-PRESTATIECRITERIA (RPC)

- Ga naar de atleten die voldoen aan RPC

- Definitieve selectie

- Ga naar Belgische resultaten

Het European Youth Olympic Festival (EYOF), dat doorgaat van 25 t.e.m. 29 juli te Trabzon (TUR), wordt georganiseerd door het Internationaal Olympisch Comité (IOC). Voor België gebeurt de selectie door het BOIC in samenspraak met de federaties.
De definitieve selectiedatum moet nog bepaald worden door het BOIC.

Selectiecriteria 1x te behalen tijdens de periode vanaf donderdag 1 januari 2011 t.e.m. dindsdag 31 mei 2011. Final entries: woensdag 1 juni 2011 (De mogelijkheid bestaat dat er rekening kan gehouden worden met prestaties tot en met 4 juni).

Hieronder vind je de richt-prestatiecriteria (RPC) waaraan de atleten (°94 en °95 = scholier) dienen te voldoen. Er kan maximaal één atleet per discipline weerhouden worden in de selectie die maximaal uit 24 atleten (12 jongens en 12 meisjes) kan bestaan. Het behalen van deze RPC betekent dus niet dat je automatisch geselecteerd zal worden. Het is de selectiecommissie die uiteindelijk beslist.

RICHT-PRESTATIECRITERIA (= RPC) 

JONGENS

 Discipline MEISJES
11"02 100 12"23
22"30 200 24"99
49"74 400 56"60
1:57"70 800 2:11"56
4:02"80 1.500 4:34"86
8:43"19 3.000 10:04"37
14"20 110 H/100 H 14"09
55"00 400 H 62"41
6:05"56 2.000 ST 7:11"62
2m01 HOOG 1m71
4m47 POLSSTOK 3m62
6m78 VER 5m88
14m64 HINKSTAP 12m44
17m46 KOGEL 13m15
52m53 DISCUS 42m48
62m86 SPEER 42m94
67m24 HAMER 52m85
42"59 4 X 100 47"44


Individuele atleten die minstens éénmaal de RPC haalden vanaf 1 januari 2011    (TOP)
Discipline Naam/club

Prestatie

Datum - plaats
100m GRILLET Justien/VS

12"00
12"05
12"09

29.05: Lokeren
04.06: Oordegem-Lede
07.05: Heusden-Zolder (BvV)
100m EFONYE Kimberley/ATLA

12"16

07.05: Heusden-Zolder (BvV)
200m VANDERBEMDEN Robin/SER

21"89
22"03
22"27

21.05: Herve (LBFA)
01.05: Luik
21.05: Herve (LBFA)
200m VERBRUGGHE Lorijn/ACA 

22"13

02.06: St.Niklaas (FC)
200m GRILLET Justien/VS

24"14
24"75 i
24"75
24"92 i
24"92 i
24"99 i

04.06: Oordegem-Lede
06.03: Gent (BK schol)
01.05: Oordegem (BK un.)
09.01: Gent (PK)
16.01: Gent
04.02: Gent
200m EFONYE Kimberley/ATLA

24"73
24"94

07.05: Heusden-Zolder (BvV)
01.05: Oordegem (BK un.) 
200m DEPUYDT Orphee/HAC

24"96

02.06: St.Niklaas (FC)
400m LUYCX Bram/DCLA

48"87
49"68

04.06: Oordegem-Lede
21.05: Gentbrugge (KVV)
400m VANDERBEMDEN Robin/SER

49"48

28.05: Nijvel (LBFA)
400m BOTTERMAN Aaron/KAAG 

49"50

25.05: Ninove
400m SCREVE Alexandre/MOHA 

49"51

04.06: Oordegem-Lede
400m VINTS Wouter/ROBA 

49"74

28.05: Duffel (B) 
400m EFONYE Kimberley/ATLA

55"08
55"84 i

14.05: Izegem (BVV)
20.02: Gent (BK AC) 
400m GRILLET Justien/VS 

55"53 i BR
56"29

23.01: Gent (KvV cad/sch)
07.05: Heusden-Zolder (BvV)
400m NAGELS  Rani/ABES

56"60

21.05 Gentbrugge (KVV)
800m BERTELS Brecht/ABES

1:51"22
1:51"27

25.05: Nijmegen (NED)
30.04: Herentals (B)
800m BOTTERMAN Aaron/KAAG 

1:52"80
1:53"10
1:54"17 i
1:55"15 i
1:55"35
1:57"22 i
1:57"36

21.05: Gentbrugge (KvV)
04.06: Oordegem-Lede
06.03: Gent (BK cad/sch)
23.01: Gent (KvV cad/sch)
04.05: Oordegem (svs)
09.01: Gent (PK)
23.04: Gent (PK)  
800m SCREVE Alexandre/MOHA 

1:56"74

15.05: Jambes (IC)
800m BAETEN Stijn/BONH 

1:57"63

28.05: Duffel (B)
800m DE BLEECKER Camilla/DEIN

2:07"89
2:09"08
2:10"51

25.05: Nijmegen (NED)
21.05: Gentbrugge (KVV)
14.05: Izegem
1.500m BERTELS Brecht/ABES

3:52"19
3:52"50

28.05: Duffel (B)
04.06: Oordegem-Lede
1.500m CORTVRIENDT Philip/AVT

3:57"39
3:57"80

15.05: Tielt (BvV)
04.06: Oordegem-Lede
1.500m KIMELI Isaac/OEH

4:00"57

04.06: Oordegem-Lede
1.500m VAN PUYVELDE Vinnie/AVLO

4:01"61

04.06: Oordegem-Lede
1.500m PITTOORS Matthias/BONH

4:02"76

28.05: Duffel (B)
3.000m CORTVRIENDT Philip/AVT 

8:36"94

30.04: Herentals (B) 
100H LINDEMANS Marjolein/ROBA

13"83
13"90

14.05: Arona(ESP)
04.06: Oordegem-Lede
100H MISSINNE Sarah/KAAG

13"86

22.05: Lier
110H DURANT Thomas/CRAC

13"96
14"18
14"19

28.05: Nijvel (LBFA)
22.05: Lier
25.04: Bertrix (CP) 
400H GRILLET Justien/VS 

61"69

23.04: Gent (PK) 
2.000ST SIJMENS Charlotte/DCLA 

7:02"08
7:07"95

27.05: Booischot
01.05: Luik 
2.000ST VAN BRUSSEL Fien/HAMM

7:04"37

27.05: Booischot
Hoog LINDEMANS Marjolein/ROBA

1m85 BR
1m82
1m77 i
1m73 i

07.05: Heusden-Zolder (BvV)
14.05: Arona (ESP)
06.03: Gent (BK cad/sch)
08.01: Gent (PK)
Hoog THIAM Nafissatou/RFCL

1m77 i
1m76 i
1m76 i
1m73
1m72

29.01: Gent (LBFA)
06.02: Gent (BK mk)
20.02: Gent (BK AC)
21.05: Herve (LBFA)
28.05: Herentals
Hoog LEEMANS Jolien/DUFF

1m73 i
1m71 i
1m71 i
1m71 i
1m71

23.01: Gent (KvV cad/sch)
08.01: Gent (PK)
20.02: Gent (BK AC)
06.03: Gent (BK cad/sch)
25.04: Herentals (PK)
Polsstok QUIRIN Margaux/ACO

3m81
3m76
3m70
3m68
3m65
3m65 i
3m62 i

31.05: Valkenswaard (NED)
22.05: Oreye
19.05: Nijvel
01.05: Oordegem (BK un.)
28.05: Nijvel (LBFA)
06.03: Gent (BK cad/sch)
22.01: Gent (LBFA cad/sch) 
Polsstok DE VOCHT Elien/AVZK

3m72
3m70
3m67 i
3m65 i
3m63 i
3m62
3m62

02.06: St.Niklaas (FC)
19.05: Nijvel
26.02: Gent
06.03: Gent (BK cad/sch)
19.02: Gent
30.04: Zele
08.05: Brussel (Mingels)

Ver BROOTHAERTS Mathias/LYRA 

7m04
6m91
6m84 i

08.05: Brasschaat (BvV)
22.05: Lier
06.03: Gent (BK cad/sch)
Ver BRUSSELAERS Thomas/DCLA

6m79 i

06.03: Gent (BK cad/sch)
Ver LINDEMANS Marjolein/ROBA

6m11 i BR
5m88

06.02: Gent (BK mk)
29.05: Lokeren
Hinkstap THOMAS Olivier/CABW

14m65

28.05: Nijvel (LBFA)
Discus LYSSENS Katelijne/ROBA 

43m47
43m34
43m32
42m52
42m51

24.04: Tienen (PK)
01.05: Lommel
13.04: Tessenderlo
07.05: Heusden-Zolder (BvV)
14.05: Kessel-Lo (IC)
Speer THIAM Nafissatou/RFCL

46m28

07.05: Herve (IC) 
Speer BOGAERTS Jonas/LEBB 

63m15

29.05: Lokeren
4x 100m JONGENSPLOEG

42"04
42"21

01.05: Oordegem (BK un.)
29.05: Lokeren
4x 100m MEISJESPLOEG 

46"15 BR
46"64

29.05: Lokeren
01.05: Oordegem (BK un.) 

31 atleten + 2 ploegen   komen reeds in aanmerking voor selectie aan de EYOF


Definitieve selectie  < klik hier (versie: 17 juni)


Programma in lokale tijd (Belg.tijd = - 1u) en resultaten van de Belgische dlnrs.     (TOP)

Maandag 25 juli 2011
100m reeks 1/b3 - 15u00 De Puydt Orphée (HAC)

3de (Q)

12"02 +1,7

100m reeks 3/b3 - 16u00 Diallo Oumar (RESC)

1ste (Q)

10"83 +1,5

400m reeks 2/b5 - 16u30 Efonye Kimberley (ATLA)

2de (Q)

55"03

Hoog kwal.gr.B - 16u50 Lindemans Marjolein (ROBA) 

10de

1m70

400m reeks 3/b5 - 17u10 Luycx Bram (DCLA) 

1ste (Q)

48"55

2.000ST finale - 17u20 Sijmens Charlotte (DCLA) 

6de

6:59"92

Dinsdag 26 juli 2011
Ver kwal.gr.B - 13u00 Broothaerts Mathias (LYRA)

2de (q)

7m15 +1,8

Polsstok finale - 14u30  Quirin Margaux (ACO)

9de

3m55

Discus finale - 14u35  Lyssens Katelijne (ROBA)

4de

42m43

100H reeks 1/b4 - 15u00 Lindemans Marjolein (ROBA)

1ste (Q)

13"58 +1,2

110H reeks 2/b3 - 15u40 Durant Thomas (CRAC)

1ste (Q)

13"78 +1,1

100m 1/2 fin. 1/b7 - 16u00 De Puydt Orphée (HAC)

5de

12"21 +0,4

100m 1/2 fin. 1/b5 - 16u20 Diallo Oumar (RESC)

4de

10"90 +0,7

800m reeks 2/b4 - 16u50 De Bleecker Camilla (DEIN)

2de (Q)

2:10"71

800m reeks 2/b6 - 17u10 Bertels Brecht (ABES)

1ste (Q)

1:53"16

3.000m finale - 17u45 Cortvriendt Philip (AVT)

11de

8:46"70

Woensdag 27 juli 2011
Hinkstap kwal.gr.A - 10u30 Thomas Olivier (CABW)

4de (q)

14m68 +2,6

Speer kwal.gr.A - 15u00 Thiam Nafissatou (RFCL) 

2de (q)

45m60

200m reeks 1/b5 - 15u50 Grillet Justien (VS)

1ste (Q)

23"98 +2,0

Ver finale - 16u30 Broothaerts Mathias (LYRA)

7de

6m98 +1,7

200m reeks 4/b7 - 17u00 Vanderbemden Robin (SER)

4de

21"98 +1,6

400m finale/b6 - 17u10  Efonye Kimberley (ATLA)

2de

54"30

400m finale/b6 - 17u20  Luycx Bram (DCLA)

-

DQ

1.500m finale - 17u40 Kimeli Isaac (OEH)

9de

3:58"80

Donderdag 28 juli 2011
Speer kwal.gr.A - 11u15 Bogaerts Jonas (LEBB)

8ste

59m86

Ver kwal.gr.B - 12u30 Thiam Nafissatou (RFCL)

9de

5m50 +0,5

200m 1/2 fin 2/b5 - 15u40 Grillet Justien (VS)

1ste (Q)

24"04 +1,8

Hinkstap finale - 16u10  Thomas Olivier (CABW) 

12de

13m97 ?

110H finale (b4) - 16u15  Durant Thomas (CRAC) 

3de

13"56 +1,3 BR

100H finale (b4) - 16u25  Lindemans Marjolein (ROBA) 

8ste

31"98 +0,5

4x 100m reeks 1/b2 - 17u10 JONGENSPLOEG
(Diallo Oumar, Luycx Bram,
Broothaerts Mathias, Verbrugghe Lorijn)

2de (Q)

42"07

4x 100m reeks 2/b4 - 17u40

MEISJESPLOEG
(Missinne Sarah, Grillet Justien,
Depuydt Orphée, Efonye Kimberley)

1ste (Q)

46"02 BR

Vrijdag 29 juli 2011
Speer finale - 12u00 Thiam Nafissatou (RFCL)

11de

40m62

200m finale (b3) - 13u00 Grillet Justien (VS)

2de

23"94 +1,2

800m finale (b3) - 13u45  De Bleecker Camilla (DEIN) 

2de

2:05"74

800m finale (b6) - 14u00 Bertels Brecht (ABES)

1ste

1:50"90

4x 100m finale (b5) - 14u30 MEISJESPLOEG
(Missinne Sarah, Grillet Justien,
Depuydt Orphée, Efonye Kimberley)

2de

46"12

4x 100m finale (b4) - 14u45 JONGENSPLOEG
(Diallo Oumar, Luycx Bram,
Broothaerts Mathias, Verbrugghe Lorijn)

3de

41"60 BR

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel