U bevindt zich hier: algemeen - administratie - raad van bestuur
administratie
raad van bestuur

 

  Eddy De Vogelaer
Voorzitter

Woont in Iddergem
Aangesloten bij VITA
Mail: eddy.de.vogelaer@telenet.be

Jos Jacobs
Ondervoorzitter
Provinciaal afgevaardigde Oost-Vlaanderen

Woont in Erembodegem
Aangesloten bij Eendracht Aalst
Mail: jos-jacobs@live.be

Gery Follens
Secretaris

Woont in Koningshooikt
Aangesloten bij AC Lyra
Mail: gery.follens@skynet.be

Erik Chevrolet
Penningmeester
Woont in Ingelmunster
Aangesloten bij AV Molenland
Mail: erikchevrolet@yahoo.com


Luk Verlaenen
Directeur Topsport
Woont in  Rotselaar
Aangesloten bij ROBA
Mail: luk.verlaenen@telenet.be

Wim Muller
Directeur recreatie
Provinciaal afgevaardigde Antwerpen

Woont in Ekeren
Aangesloten bij Olse Merksem
Mail: wim.muller@skynet.be

Michel Boels

Woont in Houthalen
Aangesloten bij Atletiek Lanaken
Mail: michelboels@telenet.be

Bert De Brabandere
Woont in Heist aan zee
Aangesloten bij AV Molenland
Mail: bertdebrabandere@gmail.com

Xavier Rondas
Woont in Ertvelde
Aangesloten bij AS Rieme
Mail: rondasxavier@hotmail.com

Mieke Seminck
Woont in Aalst
Aangesloten bij Atletiek Land Van Aalst
Mail: mieke.seminck@telenet.be

Paul Thys
Woont in Boechout
Aangesloten bij Sgola Boechout
Mail: Paul_Thys@skynet.be

Sander Vermeulen
Woont in  Lovendegem
Aangesloten bij Racing Club Gent
Mail: sander_vermeulen1@hotmail.com

Mia Lambrecht
Provinciaal afgevaardigde Vlaams-Brabant

Woont in Lennik
Aangesloten bij AC Pajottenland
Mail: mia@heremansprinting.be

Willy Nys
Provinciaal afgevaardigde Limburg

Woont in Tessenderlo
Aangesloten bij AC Bree
Mail: nyswilly@telenet.be

Ludo Van De Sande
Provinciaal afgevaardigde West-Vlaanderen
Woont in Oostkamp
Aangesloten bij Olympic Brugge
Mail: ludo.van.de.sande@telenet.be

 

Guy Van Diest
Erevoorzitter

Woont in Heverlee
Aangesloten bij Daring Club Leuven Atletiek
Mail: guido.vandiest@chello.be

 

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel