U bevindt zich hier: kalender & resultaten - EKu20 Talinn 2011
kalender, kampioenschappen & resultaten
Europees Kampioenschap Juniores (U20) te Talinn (EST) - 2011

21ste EK Juniores (U20) te TALLINN (EST) -  21 t.e.m. 24 juli 2011

 EK Juniores (U20) Talinn (EST)

- Ga naar de EAA-website van Tallinn

- Ga naar de LOC-website van Tallinn

- Ga naar het PROGRAMMA

- Ga naar de MINIMA

- Ga naar de atleten met een minima

- Ga naar de definitieve selectie + delegatie

- Ga naar Belgische resultaten

- Palmares Belgische atleten bij EK Jun-U20

- Vluchturen

Selectiecriteria EK JUNIORES (U20) 2011

Selectiecriteria 1x te behalen tijdens de periode vanaf donderdag 1 januari 2011 t.e.m. zondag 10 juli 2011. Final entries: maandag 11 juli 2011.

Er kunnen maximaal 3 atleten geselecteerd worden per nummer.

Geselecteerde atleten die zich kwetsen in de loop van het seizoen (periode tussen behalen van criteria en start van het kampioenschap), moeten hun vorm bewijzen voor de afreis naar het kampioenschap


MINIMA

 MANNEN  DISCIPLINE  VROUWEN

10"60

100

11"79

21"39 200 24"11

47"56

400

54"47

1:49"82

800

2:06"58

3:47"23

1.500

4:22"80

- 3.000 9:35"00

14:30"00

5.000

16:40"00

30:30"00 10.000 -

13"98

110H/100H

13"86

52"52 400H 60"03
9:08"49 3.000 ST 10:35"00

2m15

HOOG

1m82

5m07

POLSSTOK

4m02

7m51

VER

6m15

15m53

HINKSTAP

13m04

18m37

KOGEL

14m54

56m25 DISCUS 49m09
68m35 HAMER 58m04
69m90 SPEER 51m29
7.128 p DEC/HEP 5.274 p
41"05 4x 100 46"10
3:14"15 4x 400 3:45"78
TOP

Individuele atleten die minstens éénmaal het minimum haalden
Discipline NAAM+Voornaam/club

Prestatie

Datum - plaats
200m WATRIN Julien/DAMP

21"34

15.05: Nijvel (IC)
200m VERVAET Imke/RCG

23"89
23"93

21.05: Gentbrugge (KvV)
21.05: Gentbrugge (KvV)
400m VANHAEREN Stef/KAPE

46"91
47"14

04.06: Oordegem-Lede
21.05: Gentbrugge (KvV)
800m SCHEEPERS Martijn/SACN

1:47"42 BR

25.05: Nijmegen (NED)
800m KEBRON Quentin/RFCL

1:49"34

30.04: Herentals (B)
1.500m HANNES Pieter-Jan/OLSE

3:45"85

02.07: Oordegem-Lede (FC)
1.500m MOUKRIME Tarik/HERV

3:46"63

04.06: Oordegem-Lede
1.500m VANGANSBEKE Zenobie/KAAG 

4:21"12

25.05: Nijmegen (NED)
100H DE MAITRE Ella/RCG

13"84

21.05: Gentbrugge (KVV)
110H SEGHERS Dario/ROBA
(VANDERVEKEN)

13"47 BR
13"63
13"80
13"81
13"89
13"91

02.07: Mannheim (GER)
02.07: Mannheim (GER)
26.06: Lier (B)
01.05: Oordegem (BK un.)
13.06: Hulst (NED)
24.04: Tienen (PK)

400H VANHAEREN Stef/KAPE 

50"54
51"72
51"86

10.07: Brussel (GP)
25.04: Herentals (PK)
29.06: Jambes (Atletissima)
400H HEGGEN Erik/ATLA

52"47

04.06: Oordegem-Lede
3.000ST GALLEIN Sofie/AVR

10:26"47
10:27"94

21.05: Gentbrugge (KvV)
04.06: Oordegem-Lede
Polsstok ART Arnaud/FCHA

5m33 i
5m30 i
5m27 i
5m19 i
5m15 i
5m12

22.01: Villeurbanne (FRA)
20.02: Gent (BK AC)
15.01: Aubière (FRA)
26.03: Cassis (FRA)
02.01: Sittard (NED)
02.07: Oordegem-Lede (FC)
Polsstok DE RYCK Aurelie/LYRA 

4m20 BR
4m15
4m12 BR
4m10
4m05
4m02 BR

13.06: Rehlingen (GER)
18.06: Izmir-ECT (TUR)
04.06: Oordegem-Lede (IFAM)
02.07: Mannheim (GER)
26.06: Lier (B)
21.05: Gentbrugge (KvV)
Kogel BOUMKWO Jolien/RCG

14m56 i

06.02: Gent (BK mk)
10kamp PITTOMVILS Niels/LOOI

7.292 p

14+15.05: Arona (ESP)
4x100m

VROUWENPLOEG
(Verschuere, Laus, Vervaet, Rutjens)

45"92 BR

04.06: Oordegem-Lede (IFAM)
4x400m MANNENPLOEG
(Lins, Kebron, Thys, Vanhaeren)

3:11"53

29.05: Lokeren

16 ATLETEN + 2 PLOEGEN    zijn reeds geselecteerd voor dit kampioenschap

TOP


Definitieve selectie: klik hier - convocatie klik hier 

Delegatiehoofd Thomas Lefèbvre 
Kiné Alexis Gassavelis
Eveline Vercammen 
Dokter Petra Bruggeman 
Teamleader Tille Scheerlinck
Trainer(s) Roland Elias, Dirk Engelen, Edith graff, Patrick Himschoot, André Michel, Serge Moreaux, Peter Moreels, Fernando oliva, Sandra Polders 
Buiten delegatie Stéphane Dmyterko, Edgar Salvé

TOP

Programma lokale tijd (Belgische tijd = -1u) en resultaten van de Belgische deelnemers 
Donderdag, 21 juli 2011
1.500m reeks 1/b7 - 17u40 Hannes Pieter-Jan (OLSE)

4de (Q)

3:51"57

1.500m reeks 2/b5 - 17u50 Moukrime Tarik (HERV)

4de (Q)

3:51"62

Polsstok kwal. gr.A - 18u25 De Ryck Aurelie (LYRA) 

3de (Q)

4m10

3.000ST reeks 2/b5 - 19u40 Gallein Sofie (AVR)

6de (q)

10:38"17

10.000m finale - 19u55 Lejeune Emmanuel (DS) 

2de

31:35"19

Vrijdag, 22 juli 2011
Polsstok kwal. gr.A - 10u00 Art Arnaud (FCHA) 

1ste (q)

5m10

110H reeks 5/b5 - 10u25 Seghers Dario (ROBA) 

1ste (Q)

13"75 -2,2

100H reeks 4/b3 - 11u05 De Maitre Ella (RCG) 

4de (q)

14"07 -1,1

1.500m > geen reeksen Vangansbeke Zenobie (KAAG)   

RF

800m reeks 1/b3 - 11u45 Scheepers Martijn (SACN) 

7de

1:55"05

800m reeks 2/b5 - 11u50 Kebron Quentin (RFCL) 

2de (Q)

1:51"14

400H reeks 2/b4 - 12u55 Heggen Erik (ATLA)

3de (Q)

52"04

400H reeks 3/b5 - 13u00 Vanhaeren Stef (KAPE)

1ste (Q)

51"97

100H 1/2fin 2/b1 - 16u05 De Maitre Ella (RCG)

-

DNF

110H 1/2fin 3/b4 - 16u35 Seghers Dario (ROBA)

1ste (Q)

13"67 -1,0

200m > geen reeksen Vervaet Imke (RCG)   

1/2 Fin.

200m > geen reeksen Watrin Julien (DAMP)   

1/2 Fin.

Zaterdag, 23 juli 2011
10K - 100m reeks 1/b4 - 09u35
10K - Ver gr.A - 10u30
10K - Kogel gr.A - 12u00
10K - Hoog gr.A - 15u05
10K - 400m reeks2/b2 - 19u05
Pittomvils Niels (LOOI)




Totaal (na dag 1)

18de
13de
16de
13de
15de
15de

11"62 -0,1
6m81 +2,4
13m18
1m86
51"52
3.600p

10K - 100m reeks 1/b6 - 09u35
10K - Ver gr.A - 10u30
10K - Kogel gr.A - 12u00
10K - Hoog gr.A - 15u05
10K - 400m reeks1/b3 - 19u00
Broeders Arne (DCLA)




Totaal (na dag 1) 

19de
17de
15de
18de
12de
16de

11"69 -0,1
6m65 +2,2
13m27
1m86
50"98
3.578p

Kogel Kwal. grB - 10u35 Boumkwo Jolien (RCG) 

8ste

13m54

4x 400m reeks 2/b7 - 12u10 MANNENPLOEG
Thys Seppe (ACME)/Borlée Dylan (WS)/
Invernizzi Nikola (HCO)/ Lins Sebastien (RESC)

4de (q)

3:11"39

400H 1/2 finale 1/b8 - 15u20 Heggen Erik (ATLA)

6de

53"11

400H 1/2 finale 2/b3 - 15u28 Vanhaeren Stef (KAPE)

1ste (Q)

50"74

Polsstok finale - 15u30 De Ryck Aurelie (LYRA)

-

GP

200m 1/2 fin.2/b6 - 15u46 Vervaet Imke (RCG)

1ste (Q)

23"94 -1,8

200m 1/2 fin.1/b3 - 16u00 Watrin Julien (DAMP)

-

DNF

800m 1/2 fin.2/b5 - 16u28 Kebron Quentin (RFCL)

5de (q)

1:49"05

110H finale b4 - 17u00 Seghers Dario (ROBA)

4de

13"79 -0,9

3.000ST finale - 17u30 Gallein Sofie (AVR)

5de

10:37"41

200m finale (b3) - 17u55 Vervaet Imke (RCG)

6de

23"78 -1,5

1.500m finale - 18u25 Moukrime Tarik (HERV)

6de

3:48"10

1.500m finale - 18u25 Hannes Pieter-Jan (OLSE)

11de

3:52"53

Zondag, 24 juli 2011
10K - 110H reeks 1/b6 - 09u30
10K - Discus gr.B - 11u25
10K - Polsstok gr.B - 13u30
10K - Speer gr.B - 17u00
10K - 1.500m reeks2/b12 - 18u40
Pittomvils Niels (LOOI)




Totaal (na 10 nrs)

12de
8ste
2de
4de
8ste
11de

15"05 -0,1
44m09
4m60
58m35
4:40"82
7.369p

10K - 110H reeks 1/b4 - 09u30
10K - Discus gr.A - 10u25
10K - Polsstok gr.A - 13u30
10K - Speer gr.A - 16u15
10K - 1.500m reeks1/b5 - 18u30
Broeders Arne (DCLA)




Totaal (na 10 nrs)

20ste
10de
15de
1ste
11de
15de

17"82 -0,1
41m84
4m00
63m05
4:45"52
6.869p

4x 100m reeks 1/b6 - 10u30 VROUWENPLOEG
Cynthia Bolingo (RCB)/ Camille Laus (USTA)/
Katrijn Boone (HAC)/ Sarah Rutjens (OB)

2de (Q)

45"44 BR

400H finale (b4) - 16u10 Vanhaeren Stef (KAPE)

2de

50"01 BR

800m finale (b7) - 16u25 Kebron Quentin (RFCL)

7de

1:51"26

4x 100m finale (b3) - 16u40 VROUWENPLOEG
Cynthia Bolingo (RCB)/ Camille Laus (USTA)/
Ella De Maitre (RCG)/ Sarah Rutjens (OB)

5de

45"15 BR

Polsstok finale - 16u55 Art Arnaud (FCHA)

8ste

5m10

1.500m finale - 17u05 Vangansbeke Zenobie (KAAG)

5de

4:24"21

4x 400m finale (b2) - 19u20 MANNENPLOEG
Thys Seppe (ACME)/ Stef Vanhaeren (KAPE)/
Lins Sebastien (RESC)/ Borlée Dylan (WS)

6de

3:10"89


TOP

-

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel