U bevindt zich hier: kalender & resultaten - EKu23 Ostrava 2011
kalender, kampioenschappen & resultaten
Europees Kampioenschap beloften (U23) te Ostrava (CZE) - 2011

8ste EK Beloften (U23) te OSTRAVA (CZE) -  14 t.e.m. 17 juli 2011

 EK beloften (U23) Ostrava (CZE)

- Ga naar de EAA-website van Ostrava

- Ga naar de LOC-website van Ostrava

- Ga naar het PROGRAMMA

- Ga naar de MINIMA

- Ga naar de atleten met een minima

- Ga naar de definitieve selectie

- Ga naar Belgische resultaten

- Palmares Belgische atleten bij EK U23

- Vluchturen

Selectiecriteria EK BELOFTEN (U23) 2011

Selectiecriteria 1x te behalen tijdens de periode vanaf donderdag 1 januari 2011 t.e.m. zondag 3 juli 2011. Final entries: maandag 4 juli 2011

Er kunnen maximaal 3 atleten geselecteerd worden per nummer.

Geselecteerde atleten die zich kwetsen in de loop van het seizoen (periode tussen behalen van criteria en start van het kampioenschap), moeten hun vorm bewijzen voor de afreis naar het kampioenschap.


MINIMA

 MANNEN  DISCIPLINE  VROUWEN

10"44

100

11"59

21"05 200 23"65

46"65

400

53"58

1:48"20

800

2:04"58

3:43"24

1.500

4:18"65

14:06"43

5.000

16:20"00

30:01"40 10.000 35:00"00

14"03

110H/100H

13"58

51"37 400H 58"65
8:53"50 3.000 ST 10:25"01

2m18

HOOG

1m84

5m29

POLSSTOK

4m06

7m73

VER

6m32

15m98

HINKSTAP

13m36

17m90

KOGEL

15m25

56m03 DISCUS 51m52
68m41 HAMER 62m04
74m70 SPEER 53m09
7.408 p DEC/HEP 5.555 p
- 20km RW -
40"21 4x 100 45"05
3:10"40 4x 400 3:39"64
TOP

Individuele atleten die minstens éénmaal het minimum haalden
Discipline NAAM+Voornaam/club

Prestatie

Datum - plaats
400m DAUWENS Axelle/ACME 

53"17
53"40

04.06: Oordegem-Lede
21.05: Gentbrugge (KvV)
800m VAN DEN BROECK Jan/LAT

1:47"01

30.04: Herentals (B)

1.500m D'HOEDT Jeroen/OEH

3:36"90
3:39"39

05.06: Rabat (MAR)
25.05: Nijmegen (NED)
1.500m HAMDI Ali/GRIM

3:42"68

04.06: Oordegem-Lede
1.500m STUBBE Matthias/OB

3:42"80

25.05: Nijmegen (NED)
1.500m DE GRANDE Lindsey/OEH

4:09"18 i
4:09"70 i
4:10"19

13.02: Gent (Belgacom)
29.01: Kirchberg (LUX)
01.05: Stanford (USA)

5.000m ABDI Bashir/RCG

13:50"18

25.05: Nijmegen (NED)
5.000m NAERT Koen/EA

13:53"91

25.05: Nijmegen (NED)
5.000m BOUCHIKHI Soufiane/OLSE

13:54"37
13:58"17

22.04: Bloomington (USA)
25.03: Stanford (USA)

10.000m NAERT Koen/EA

29:15"92

07.05: Ninove (BK)
10.000m GARAIN Stijn/ACP

29:27"17

07.05: Ninove (BK)
10.000m LUNDERS Mats/LYRA

29:29"57

07.05: Ninove (BK)
10.000m LEYSEN Erwin/ZWAT

29:35"33

07.05: Ninove (BK)
10.000m CAELEN Florent/RFCL

29:58"44

28.04: Veenendaal (NED)
100H ZAGRE Anne/RCB

13"15
13"28
13"40
13"51

19.06: Izmir-ECT (TUR)
21.05: Herve (LBFA)
21.05: Herve (LBFA)
14.05: Schaaerbeek (IC)
400H DAUWENS Axelle/ACME 

58"05
58"26
58"41

14.05: Kessel-Lo (IC)
02.06: St.Niklaas (FC)
28.05: Genève (SUI)
3.000ST D'HOEDT Jeroen/OEH

8:46"96
8:52"83

01.05: Stanford (USA)
15.05: Tielt (BVV)
Hoog DESMET Hannelore/AVT

1m88 i
1m86 i
1m84 i
1m84 i

20.02: Gent (BK AC)
30.01: Gent (KvV)
09.01: Clarholz (GER)
13.02: Gent (Belgacom)

Hoog VAN HESSCHE Hanne/ASVO 

1m84 i
1m84 i

09.01: Gent (PKi)
13.02: Gent (Belgacom)
Ver STEMPNICK Nicolas/DS

7m76

08.05: Brussel (Mingels)
10-K VAN DER PLAETSEN Thomas/DEIN

7.973p

28+29.05: Götzis (AUT)
10-K NOLF Cedric/AZW 

7.439p

28+29.05: Herentals

19 ATLETEN    zijn reeds geselecteerd voor dit kampioenschap


TOP


De Selectie
       
       

Delegatiehoofd: STRUYS Georges
Kiné:                   VERVLOET Gregory
Dokter:               SNEYERS Claire
Teamleader:       SCHEERLINCK Tille & GARIN Jean-Michel
Trainers:             VAN LANDSCHOOT Chris
                            PECHER Jean
                            GILSON Philip
                            DIDDEN Rik
                            VAN DER PLAETSEN Michael

TOP


Programma (Belg.tijd) en resultaten van de Belgische deelnemers
Donderdag, 14 juli 2011
10K - 100m - rks 1 B5 - 10u00
10K - Ver - gr A - 11u00
10K - Kogel - gr B - 12u20 
10K - Hoog - gr A - 16u30
10K - 400m - rks2 B1- 19u46
Van Der Plaetsen Thomas (DEIN)



Totaal (na 5 nrs): 4de - 4209p

2de
1ste
11de
1ste
1ste

11"29 (w-1.9) - 797p 
7m68 (w+1.3) - 980p 
13m31 - 686p
2m07 - 868p
48"64 - 878p  
10K - 100m - rks 1 B3 - 10u00
10K - Ver - gr B - 11u00
10K - Kogel - gr B - 12u20
10K - Hoog - gr B - 16u30
10K - 400m - rks 1 B5 - 19u40
Nolf Cedric (AZW)



Totaal (na 5 nrs) 16de - 3861p

1ste
3de
8ste
8ste
2de

11"27 (w-1.9) - 801p
7m18 (w+0.7) - 857p
13m48 - 697p
1m89 - 705p
50"30 - 801p


Hoog (kwal. gr. B) - 10u15 Van Hessche Hanne (ASVO)

3de

1m84q 
Ver (kwal. gr. B) - 16u15 Stempnick Nicolas (SMAC) 2de 7m71 (w+0.2)q
800m - rks 2 B6 - 17u00 Van Den Broeck Jan (LAT) 2de 1:47"78Q
10.000m Finale - 18u05 Naert Koen (EA) 6de 29:18"73
10.000m Finale - 18u05 Garain Stijn (ACP) 7de 29:25"47
10.000m Finale - 18u05 Lunders Mats (LYRA) 8ste 29:26"49
400m rks 1 B5 - 18u45 Dauwens Axelle (ACME) 4de 54"01 
Vrijdag, 15 juli 2011
10K - 110H - rks 3B1 -  11u29
10K - Discus - gr A -12u15
10K - Polsstok - gr A -15u15
10K - Speer - gr B - 18u30
10K - 1.500m - 19u45
Van Der Plaetsen Thomas (DEIN)



Totaal - 1ste - 8157p (BR!)
5de
6de
1ste
3de
14"68 (w-0.9) - 889p 
37m73 - 619p 
5m10 - 941p 
63m57 - 792p
4:35"84 - 707p
10K - 110H - rks 1B5 - 11u15
10K - Discus - gr A - 12u15
10K - Polsstok - gr B - 15u15
10K - Speer - gr B - 18u30 
10K - 1.500m - 19u45
Nolf Cedric (AZW)



Totaal - 9de - 7640p
2de
3de
1ste
2de
15"03 (w-0.5) - 846p  
41m60 - 697p 
4m90 - 880p 
65m70 - 824p 
5:04"91 - 532p
800m Finale - 16u55 Van Den Broeck Jan (LAT) 7de 1:49"41
Ver Finale - 18u20 Stempnick Nicolas (SMAC) 10de 7m54 (w+0.6)
Zaterdag, 16 juli 2011
1.500m reeks 2 - 10u10 De Grande Lindsey (OEH) 4de 4:15"40
1.500m reeks 2 - 10u35  D'Hoedt Jeroen (OEH)  1ste 3:46"07
1.500m reeks 1 - 10u35  Hamdi Ali (GRIM) 15de  4:08"73 
1.500m reeks 2 - 10u35 Stubbe Matthias (OB) 14de  3:53"99
Hoog Finale - 16u25 Van Hessche Hanne (ASVO) 9de 1m87 
100H 1/2 fin. - rks 3B4 - 17u17 Zagré Anne (RCB) 2de 13"26 (w-0.6) 
100H Finale - B8 - 18u35 Zagré Anne (RCB)   DNF 
5.000m Finale - 19u20 Abdi Bashir (RCG) 15de 14:30"52
5.000m Finale - 19u20 Bouchikhi Soufiane (OLSE) 16de 14:32"71 
Zondag, 17 juli 2011
1.500m Finale - 16u00 De Grande Lindsey (OEH) 9de 4:25"24 
1.500m Finale - 16u20 D'Hoedt Jeroen (OEH) 5de 3:51"56 


TOP

Heenreis & Terugreis:
- zie convocatie en groepsindeling

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel