U bevindt zich hier: kalender & resultaten - WKu18 Lille 2011
kalender, kampioenschappen & resultaten
World Youth Games te Lille (FRA) in 2011

7th WORLD YOUTH GAMES (U18) te LILLE (FRA) - 06 t.e.m. 10 juli 2011

 World Youth Games te Lille (FRA) in 2011

- Ga naar de IAAF-website van Lille

- Ga naar de LOC-website van Lille

- Ga naar het PROGRAMMA

- Ga naar de MINIMA

- Ga naar de atleten met een minima

- Ga naar de definitieve selectie

- Ga naar Belgische resultaten

- Palmares Belgische atleten bij WK U18

- Reisgegevens

Selectienormen WK JEUGD (U18) 2011

Selectiecriteria 1x te behalen tijdens de periode vanaf zaterdag 1 januari 2011 t.e.m. maandag 20 juni 2011 (= final entry).

Maximum 2 atleten per "Final Entries".

Geselecteerde atleten die zich kwetsen in de loop van het seizoen (periode tussen behalen van criteria en start van het kampioenschap), moeten hun vorm bewijzen voor de afreis van het kampioenschap.


MINIMA

 JONGENS  DISCIPLINE MEISJES

10"62

100

11"77

21"43 200 24"05

47"82

400

54"43

1:52"22

800

2:08"11

3:52"42

1.500

4:24"24

8:25"93 3.000 9:27"19

14"02

110H / 100H

13"90

54"00 400H 60"61

5:56"00

2.000 ST 6:57"34

2m08

HOOG

1m79

4m80

POLSSTOK

3m81

7m32

VER

6m02

15m20

HINKSTAP

12m70

18m51

KOGEL

14m11

55m79 DISCUS 48m00
68m11 HAMER 53m39
68m52 SPEER 48m17
6.000 p 9-K / 7-K 5.100 p
TOP

Individuele atleten die minstens éénmaal het minimum haalden
Discipline NAAM+Voornaam/club

Prestatie

Datum - plaats
800m BERTELS Brecht/ABES

1:51"22
1:51"27

25.05: Nijmegen (NED)
30.04: Herentals (B)
800m DE BLEECKER Camilla/DEIN

2:07"89

25.05: Nijmegen (NED)
1500m BERTELS Brecht/ABES

3:52"19

28.05: Duffel (B)
100H LINDEMANS Marjolein/ROBA

13"53
13"83
13"90

13.06: Hulst (NED)
14.05: Arona (ESP)
04.06: Oordegem-Lede
100H MISSINNE Sarah/KAAG

13"86

22.05: Lier

110H

DURANT Thomas/CRAC

13"96 

28:05: Nijvel
Hoog LINDEMANS Marjolein/ROBA

1m85 BR

07.05: Heusden-Zolder (BvV)
Polsstok QUIRIN Margaux/ACO

3m81

31.05: Valkenswaard (NED) 
Ver LINDEMANS Marjolein/ROBA 

6m11 i BR

06.02: Gent (BK mk)
7-K LINDEMANS Marjolein/ROBA 

5.489p BR

14+15.05: Arona (ESP)
7-K THIAM Nafissatou/RFCL

5.335p

28+29.05: Herentals

7 ATLETEN + 0 PLOEG(en)    zijn reeds geselecteerd voor dit kampioenschap

TOP

Definitieve selectie
800m BERTELS Brecht/ABES

1:51"22

25.05: Nijmegen (NED)
800m DE BLEECKER Camilla/DEIN

2:07"89

25.05: Nijmegen (NED)
100H MISSINNE Sarah/KAAG

13"86

22.05: Lier

110H

DURANT Thomas/CRAC

13"96 

28:05: Nijvel
Polsstok QUIRIN Margaux/ACO

3m81

31.05: Valkenswaard (NED) 
7-K LINDEMANS Marjolein/ROBA 

5.489p BR

14+15.05: Arona (ESP)
7-K THIAM Nafissatou/RFCL

5.335p

28+29.05: Herentals
Delegatiehoofd Geert VANNIEUWENHUYSE
Technisch leider Stéphanie NOEL
Dokter ?
Kiné Davy LAMBRECHTS
Trainers Chris VAN LANDSCHOOT
Roger LESPAGNARD
Marc MURYN
Theo JASPERS
Patrick HIMSCHOOT
Jozef KAHAN
Tille SCHEERLINCK

TOP

Programma en resultaten van de Belgische deelnemers 
Woensdag, 06 juli 2011
100H reeks 2/b5 - 09u12 Sarah Missinne (KAAG)

2de (Q)

14"03 (+0,0)

800m reeks 6/b2 - 10u25  Brecht Bertels (ABES)

2de (Q)

1:52"53

Donderdag, 07 juli 2011

Polsstok (kwal. gr. A) - 10u00 Margaux Quirin (ACO)

11de

3m50

800m reeks 5/b4 - 10u47 Camilla De Bleecker (DEIN)

3de (Q)

2:09"58

110H reeks 2/b2 - 11u48 Thomas Durant (CRAC)

2de (Q)

13"81 (-0,7)

100H 1/2 fin. 3/b5 - 16u14 Sarah Missinne (KAAG)

6de

14"46 (-3,0)

800m 1/2 fin. 1/b8 - 17u15 Brecht Bertels (ABES)

5de

1:51"28

Vrijdag, 08 juli 2011
7-K - 100H R1/b6 - 09u05
7-K - Hoog B - 10u10
7-K - Kogel A - 16u10
7-K - 200m R1/b4 - 17u25
Marjolein Lindemans (ROBA)



Totaal (na dag 1)

2de
1ste
15de
7de
2de

13"86 (+0,0)
1m84
10m27
25"30 (-1,0)
3.433p

7-K - 100H R2/b2 - 09u11
7-K - Hoog A - 10u10
7-K - Kogel A - 16u10
7-K - 200m R1/b3 - 17u25
Nafissatou Thiam (RFCL)



Totaal (na dag 1)

11de
2de
5de
33ste
8ste

14"51 (-0,7)
1m81
12m00
27"25 (-1,0)
3.250p

110H 1/2 fin. 2/b4 - 17u07 Thomas Durant (CRAC)

3de

13"90 (-2,1)

800m 1/2 fin. 3/b7 - 18u11 Camilla De Bleecker (DEIN)

8ste

2:16"40

Zaterdag, 09 juli 2011
7-K - Ver B- 10u45
7-K - Speer B - 13u40

7-K - 800m r4/4 - 17u31
Marjolein Lindemans (ROBA)


Totaal (na dag 2)

 2de
12de
18de
3de

6m02 (+0,3)
33m74
2:29"81
5.532 BR

7-K - Ver B - 10u45
7-K - Speer B - 13u40
7-K - 800m r4/6 - 17u31
Nafissatou Thiam (RFCL)


Totaal (na dag 2)

9de
3de
22ste
4de

5m64 (+1,1)
44m16
2:35"26
5.366p

Zondag, 10 juli 2011
       

TOP

Heenreis:
Vertrek op maandag 4 juli. Samenkomst voor de Vlamingen aan de Topsporthal te Gent om 9u00.

Terugreis:
Vertrek op maandag 11 juli na het ontbijt.

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel