U bevindt zich hier: kalender & resultaten - archief Internat.kamp. - EK cross Albufeira 10
Archief Internationale kampioenschappen
EK veldlopen in Albufeira (POR) in 2010

17de EK veldlopen te ALBUFEIRA (POR) -  12 dec 2010

 EK veldlopen Albufeira (POR)

- Ga naar de EAA-website van Albufeira

- Ga naar de LOC-website van Albufeira

- Ga naar de geselecteerde atleten en hun resultaten

- Programma en afstanden

- De Belgen bij vorige EK's

Selectiecriteria EK veldlopen 2010

Worden automatisch geselecteerd:

U20 Vrouwen
De eerste twee Belgische atletes (°1991, °1992 of °1993) in de cross bij de juniores in Roeselare op zondag 21 november 2010.

U20 Mannen
De eerste twee Belgische atleten (°1991, °1992 of °1993) in de cross bij de juniores in Roeselare op zondag 21 november 2010

U23 Vrouwen
De eerste Belgische belofte U23 (°1988, °1989 of °1990) in de lange cross bij de seniores in Roeselare op zondag 21 november 2010.

U23 Mannen
De eerste twee Belgische beloften U23 (°1988, °1989 of °1990) in de lange cross bij de seniores in Roeselare op zondag 21 november 2010.

AC Vrouwen
De eerste Belgische atlete (°1987 of ouder) in de lange cross bij de seniores in Roeselare op zondag 21 november 2010.

AC Mannen
De eerste Belgische atlete (°1987 of ouder) in de lange cross bij de seniores in Roeselare op zondag 21 november 2010.

Opmerkingen:

  1. Atleten geboren in 1991 blijven internationaal nog junior t.e.m. 31 december 2010. Zij kunnen in Roeselare deelnemen aan de juniores wedstrijd. In geen geval kunnen ze zich kwalificeren voor het EK veldlopen voor beloften (U23).

  2. Atleten geboren in 1988 blijven internationaal belofte t.e.m. 31 december 2010. Zij kunnen zich in Roeselare kwalificeren voor het EK veldlopen voor beloften (U23).

  3. De selectiecommissie houdt zich het recht voor om een geselecteerde atleet of atlete die forfait geeft voor het EK, niet te vervangen.

Bijkomende selecties

De selectiecommissie van de KBAB houdt zich het recht voor om bijkomende atleten te selecteren naast de automatisch geselecteerden in de categorieën U20, U23 en AC zowel bij de mannen als bij de vrouwen.
Ze zal daarbij uitgaan van de slaagkans voor het leveren van een relevante prestatie in het individuele of in het landenklassement.
Voor AC en U23 wordt daarbij gekeken naar prestaties in internationale veldlopen seizoen 2010-2011. Bij de juniores enkel naar prestaties in Roeselare en Tilburg (interland Nederland-België).

Definitieve selectie gebeurt op maandag 29 november 2010.

Geselecteerde atleten en hun resultaten (aantal deelnemers)
JUNIORES VROUWEN (76 dlnrs.) JUNIORES MANNEN (104 dlnrs.)

UITSLAG
06. VANGANSBEKE Zenobie/KAAG
17. TRUYERS Imana/AVT
31. DEBOTH Eline/DCLA
49. WYNS Jenna/VAC
55. GALLEIN Sofie/AVR
Landenklassement:  5de

UITSLAG
18. LEYSEN Erwin/ZWAT
38. BASEMANS Dries/DCLA
45. HANNES Pieter-Jan/OLSE
54. VANDELEENE Brieuc/CABW
56. BOUCHIKHI Lahsene/OLSE
Landenklassement8ste

BELOFTEN VROUWEN (65 dlnrs.) BELOFTEN MANNEN (102 dlnrs.)

UITSLAG
38. SOCCOL Manuela/ATLA
Landenklassement:  -

UITSLAG
04. D'HOEDT Jeroen/OEH
30. TORFS Sanne/DUFF
39. NAERT Koen/EA
41. ABDI Bashir/RCG
54. CAELEN Florent/RFCL
Landenklassement6de

SENIORES VROUWEN (?? dlnrs.) SENIORES MANNEN (75 dlnrs.)
UITSLAG
18. VANDEN BEMPT Sigrid/DCLA
19. SCHENKEL Sandra/DCLA
26. LUXEM Xenia/OLSE
Landenklassement-
UITSLAG
51. TOUIL Ayoub/CABW
54. BEKELE Atelaw/ROBA
Landenklassement:  -
 
TOP

Internationaal Programma(lokale tijd)              
- 11u15 :  Juniores Meisjes  (3,970 km)
- 11u55 :  Juniores Jongens  (6,070 km)
- 12u35 :  U23 (Beloften) Vrouwen  (6,070 km)
- 13u20 :  U23 (Beloften) Mannen  (8,170 km)
- 14u10 :  Vrouwen  (8,170 km)
- 15u05 :  Mannen  (9,870 km)

Klik hier > Volledig programma


Begeleiding:
Delegatieleider:

Trainers: 




Kiné

Samenkomst: 
Terugkeer: 


Paul THYS

Dirk ENGELEN (U20 vrouwen)
André BOONEN (U20 mannen)
Edgard Salvé (U23 mannen)
Dirk DE MAESSCHALCK (AC vrouwen en mannen + individuele atleten)

Jan MOONS

TOP

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel