U bevindt zich hier: records & ranglijsten - Archief Ranglijsten - Outdoor Mannen 2007
Archief Ranglijsten
Outdoor Mannen 2007
ledenfiche

TOP 10  - Outdoor - Mannen - 2007  

   * = heeft (had toen) nog niet de Belgische nationaliteit

Datum laatste aanpassing: donderdag 17 januari 2008

100m

1 mile

Hoogspringen

Kogelstoten

200m

3.000m

Polsstokspringen

Discuswerpen

300m

5.000m

Verspringen

Hamerslingeren

400m

10.000m

Hinkstapspringen

Speerwerpen

800m

Marathon

3.000 ST

 Tienkamp

1.000m

110 H

Uurloop

 

1.500m

400 H

   

100 meter
10"38 DEGHELT Adrien SMAC
10"39 BEYENS Kristof ACHL
10"39 FERRO Anthony CABW
10"46 WYMEERSCH Erik ACW
10"58 MATTHYS Arnout VOLH
10"58 LOUIS Jean Marie RFCL
10"62 SCHIPPERS Tom AT84
10"62 BORLEE Kevin WS
10"63 GOURMET François RFCL
10"64 HERREMAN Ingmar KKS
200 meter
20"44 BEYENS Kristof ACHL
20"79 FERRO Anthony CABW
20"98 MATTHYS Arnout VOLH
21"22 BORLEE Kevin WS
21"31 HERREMAN Ingmar KKS
21"31 HELSKENS Bart ACW
21"43 HAECK Joris STAX
21"53 BAERTS Daniel AVT
21"53 SCHOEPS Matthieu UAFA
21"58 SCHIPPERS Tom AT84
300 meter
33"64 BORLEE Kevin WS
33"91 DUERINCK Nils VAC
33"92 SCHOEPS Matthieu UAFA
33"97 GHISLAIN Arnaud UAFA
33"99 HERREMAN Ingmar KKS
34"24 VANRYCKEGHEM Vincent LYRA
34"55 DE BOCK Stefan RCG
34"59 DE BAERDEMAKER Xavier RFCL
34"61 VERSCHUEREN Peter ACBR
34"70 BAERTS Daniel AVT
400 meter
46"38 BORLEE Kevin WS
46"96 VAN BRANTEGHEM Cedric STAX
46"96 DUERINCK Nils VAC
47"09 SCHOEPS Matthieu UAFA
47"13 PANNEEL Jens KKS
47"53 VERSCHUEREN Peter ACBR
47"58 FROIDMONT Arnaud UAC
47"62 GHISLAIN Arnaud UAFA
47"66 FEYAERTS Evert VAC
47"78 DEVEUGHELE Piet FLAC
800 meter
1'46"77 MATTHYS Thomas ACBR
1'47"19 ROSSEEUW Matthias FLAC
1'47"91 JANSEN Joeri RIEM
1'48"29 BERVOETS Michiel ROBA
1'48"52 OMEY Hans AZW
1'48"91 DUYM Jelle RCG
1'49"03 CLERBOUT Tim LAT
1'49"30 KAHIA Jerome CSF
1'49"55 LONGERICH Ricardo MALM
1'49"86 RUELL Kim DCLA
1.000 meter
2'22"42 MARRION Geoffrey CABW
2'23"84 CLERBOUT Tim LAT
2'24"42 MATTHYS Thomas ACBR
2'24"48 BERVOETS Michiel ROBA
2'25"28 DEGRAEVE Carl HCO
2'25"30 VAN WAEYENBERGE Mario DUFF
2'26"45 VANDENABEELE Thibaut CABW
2'27"40 RINGOOT Roel OPW
2'27"82 DE VEYLDER Koen EA
2'28"03 HERNOULD Franky USTA
1.500 meter
3'37"47 MOURHIT Hassan ROBA
3'41"03 VAN ROOY Tom ACHL
3'41"39 TASAMA FAISA Dame* RFCL
3'41"65 VANDERMARLIERE Koen FLAC
3'41"82 JANSEN Joeri RIEM
3'42"03 MARRION Geoffrey CABW
3'42"15 DESMET Pieter AZW
3'42"28 VAN WAEYENBERGE Mario DUFF
3'42"49 CLERBOUT Tim LAT
3'42"51 RUELL Kim DCLA
MIJL
3'58"74 TASAMA FAISA Dame* RFCL
4'13"28 VANSTREELS Dieter DUFF
4'19"15 MOUTON Kristof RIEM
4'19"78 SALDEN Tom ATLA
4'22"34 VERSCHOREN Bart DUFF
4'22"36 RINGOOT Roel OPW
4'24"25 PRIMS Jo ACHL
4'24"69 VAN DEN BROECK Michael DAC
4'25"04 MONDELAERS Kevin LOOI
4'25"23 INGHELBRECHT Andy HAC
3.000 meter
07'46"94 RIZKI Monder ATLE
07'54"46 TASAMA FAISA Dame* RFCL
07'55"26 VAN HOOF Willem ROBA
07'59"20 NAGASSI Abdi* VOLH
07'59"37 VAN MALDEREN Kristof VAC
08'01"40 VAN STEEN Maarten DCLA
08'02"02 DESMET Pieter AZW
08'02"15 BOLLEN Frank ATLA
08'05"81 GAHUNGU Vital* RFCL
08'07"66 WEERTS Jean Pierre DAMP
5.000 meter
13'33"27 TASAMA FAISA Dame* RFCL
13'33"55 COMPERNOLLE Tom RIEM
13'38"19 GAHUNGU Vital* RFCL
13'41"59 FAYS Guy RFCL
13'52"35 RIZKI Monder ATLE
13'53"38 SAJI Bouazza* AT84
13'53"85 BOLLEN Frank ATLA
14'01"78 VAN WAEYENBERGE Mario DUFF
14'11"35 WEERTS Jean Pierre DAMP
14'20"99 YESHETELA BEKELE Atelaw* AVZK
10.000 meter
29'04"60 GAHUNGU Vital* RFCL
29'24"79 BOLLEN Frank ATLA
29'39"73 FAYS Guy RFCL
29'47"20 BRANDENBOURG Michael ARCH
29'50"29 VAN SCHUERBEECK Willem VAC
29'56"44 JANSSENS Hans DUFF
30'00"57 VAN DEN BROEK Stefan LIER
30'29"24 DEPOORTERE Dries AVR
30'29"91 VAN SON Roy* DUFF
30'31"63 DIAZ RODRIGUEZ Alexander BEHO
UURLOOP
19.588m VAN DEN BROEK Stefan LIER
18.637m NEVEN Koen ADD
18.123m DE VOCHT Peter AVZK
17.615m EL MKABLI EL IDRISSI Moul RCAS
17.184m BOGHE Guido TACT
17.131m SCHAILLEE Kurt ACA
17.059m JACOBS Kris ACA
17.021m VAN DYCK Dries LIER
16.885m DE WAELE Sven HAMM
16.838m MOENS Luc BONH
MARATHON
2u16'56" CEULEMANS Rik ADD
2u17'11" GEROME Eric RFCL
2u17'33" VAN GEYTE Gino RIEM
2u20'07" VAN DEN BROEK Stefan LIER
2u20'27" TERNET Vincent OCAN
2u22'03" FAYS Guy RFCL
2u24'04" CLAEYS Jerome ACG
2u25'59" NEVEN Koen ADD
2u26'05" VANDERSTRAETEN Patrick VITA
2u27'33" COLLIGNON Frederic RFCL
110 m horden
13"57 DEGHELT Adrien SMAC
13"86 BROOTHAERTS Damien RESC
13"87 PIETERS Sven DCLA
14"37 DEVEUGHELE Piet FLAC
14"47 VAN DE GENDER Steven ACW
14"68 DE BIE Dieter DEIN
14"72 VAN ALPHEN Hans AT84
14"76 SOLOT Jeremy SMAC
14"81 VANRYCKEGHEM Vincent LYRA
14"85 VERSTRAELEN Thomas HF
400 m horden 
49"97 CHERIF ABDOULAYE Issa* OEH
50"25 VANRYCKEGHEM Vincent LYRA
50"26 WRIGHT Oneil* KKS
50"81 BULTHEEL Michael FLAC
50"98 DEVEUGHELE Piet FLAC
51"86 DEVLIEGER Kirsten FLAC
51"95 DE SCHEPPER Pieter ACME
53"09 VERSCHUEREN Peter ACBR
53"10 ABRIGHACH Malik WS
53"95 AZZOLINI Jeremy ACO
3.000m steeple
08'15"02 DESMET Pieter AZW
08'20"86 VAN KOOLWIJK Krijn LOOI
08'35"25 WILSSENS Koen VOLH
08'42"46 BUSSELOT Dries OEH
08'57"99 VAN MALDEREN Kristof VAC
08'58"88 KONIGS Roger RFCL
09'01"20 VANDERMARLIERE Koen FLAC
09'23"06 VAN OPHEM Jeremy DCLA
09'24"82 HAUSMAN Thomas DAMP
09'25"20 SOENEN Joachim AVR
HOOGSPRINGEN
2m22 STROOBANTS Stijn LAT
2m13 RUMMENS Tim DCLA
2m12 HUBERT Timothy EA
2m10 DE COSTER Arnaud SMAC
2m10 VAN DER PLAETSEN Thomas DEIN
2m09 CHALON Xavier DAMP
2m08 CAMPENER Corentin USTA
2m05 VAN DEURSEN Bart RCT
2m04 CHALON Gauthier DAMP
2m03 VRIJSEN Vincent AVT
VERSPRINGEN
7m73 VELTER Michael RFCL
7m49 VAN ALPHEN Hans AT84
7m36 MESSIAEN Gert RCG
7m33 GOURMET François RFCL
7m31 STEMPNICK Nicolas DS
7m30 XHONNEUX Frederic RESC
7m25 DE VRIENDT Benjamin STAX
7m18 MIGNAUW Brecht HCO
7m16 NOLF Cedric AZW
7m13 LEMMENS Frederik AVT
HINKSTAPSPRINGEN
16m50 VELTER Michael RFCL
15m53 MAMBO Djeke VAC
15m29 DEBAILLEUL Corentin RCB
14m87 DE DECKER Bjorn WIBO
14m57 CANNAERT Franck AVMO
14m40 MESSIAEN Gert RCG
14m18 DECLOEDT Benjamin HAC
14m15 STROOBANTS Stijn LAT
14m12 VANDENKERCKHOVE Peter SWIN
14m10 BRANLE Hugues CABW
POLSSTOKSPRINGEN
5m70 RANS Kevin VAC
5m20 GOOSSENS Denis VAC
5m13 HOFFELT Sebastien ULA
5m11 VANHEES Laurent ACO
5m05 SIMONET Benoit ACO
5m03 GOURMET François RFCL
4m90 XHONNEUX Frederic RESC
4m83 LE BLEVEC Jerome* ACO
4m80 D'HOKER Koen VS
4m80 DE MEYER Jonas DCLA
KOGELSTOTEN
18m85 BLONDEEL Wim KAAG
17m29 EECKHOUT Filip VS
16m87 GUILLAUME Alain BBS
16m19 VERBRUGGHE Jurgen HAC
15m91 PAUWELS Bart AT84
15m82 REVYN Richard VAC
15m39 VAN ALPHEN Hans AT84
15m00 VAN LYSEBETTEN Kristof AT84
14m88 TOUSSAINT Daniel DAMP
14m58 BEYENS Stefan ACHL
DISCUSWERPEN
57m39 VAN DAELE Jo AVMO
54m46 COENE Kris AVLO
52m85 BLONDEEL Wim KAAG
48m91 VERBRUGGHE Jurgen HAC
47m60 VAN HAMME Didier RCG
46m97 EECKHOUT Filip VS
46m37 VAN ALPHEN Hans AT84
45m97 EECKHOUT Frederik VS
45m87 REVYN Richard VAC
45m76 VAN DEN BRANDEN Jurgen VS
HAMERSLINGEREN
65m92 DE WYNGAERT Walter ROBA
65m36 PIERRE Nicolas CABW
57m95 POUSSEUR Pierre DAMP
56m15 DE COSTER Tim DCLA
53m79 JOIRIS Sullivan DAMP
51m80 DECRET Damien CABW
51m69 MOREAUX Thibault SMAC
50m83 DESPONTIN Thierry ARCH
50m46 BAOO Maxime CABW
50m36 VANMASSENHOVE Timothy HAC
SPEERWERPEN
78m65 GOYVAERTS Tom OLSE
75m50 SMET Thomas OLSE
71m30 JANSSENS Bart DALO
69m51 BLOMMERDE Jeroen* AT84
69m11 LEMAITRE Loic DCLA
67m68 CLAES Chris BRAB
67m51 BLOMMERDE Bjorn* AT84
65m71 VAN ALPHEN Hans AT84
65m52 VAN CAMPENHOUT Jonas DCLA
65m40 VASTEELS Maurice CSF
TIENKAMP
8.047 ptn VAN ALPHEN Hans AT84
7.974 ptn GOURMET François RFCL
7.874 ptn XHONNEUX Frederic RESC
7.290 ptn HOFFELT Sebastien ULA
6.809 ptn SOLOT Jeremy SMAC
6.353 ptn DE VRIENDT Benjamin STAX
6.052 ptn MARLIER Sebastien SMAC
5.901 ptn SEUTIN Yves LYRA
5.667 ptn MATANDA KAIJI Didier CRAC
5.653 ptn BRAS Bart DAC


 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel