U bevindt zich hier: kalender & resultaten - archief Internat.kamp.
kalender, kampioenschappen & resultaten
Archief Internationale kampioenschappen

INTERNATIONALE KAMPIOENSCHAPPEN 2010 (chronologisch)
12-14 MAA Wereld kampioenschappen Indoor - Doha (QAT)
28 MAA Wereld kampioenschappen veldlopen - Bydgoszcz (POL)
21 - 23 MEI European Youth Olympic Trials - Moskou (RUS)
05 JUN Europa Cup 10.000m - Marseille (FRA)
19 - 20 JUN European Team Championships - Budapest (HUN)
26 - 27 JUN Europa Cup Meerkampen Mannen - Tel-Aviv (ISR) 
04 JUL 4de Europees kampioenschap berglopen - Sapareva Banya (BUL)
15 - 24 JUL 17de EK Masters - Nyiregyhaza (HUN)
19 - 25 JUL WK juniores (U20) - Moncton (CAN) 
26 JUL - 1 AUG 20ste Europese kampioenschappen - Barcelona (ESP)
14 - 26 AUG 1ste Youth Olympic Games - Singapore (SIN)
12 DEC EK veldlopen - Albufeira (POR) 


INTERNATIONALE KAMPIOENSCHAPPEN 2009 (chronologisch)
06-08 MAA Europees kampioenschap Indoor - Turijn (ITA)
14-15 MAA 9de Europacup Winter Throwing - Los Realejos (ESP)
25-29 MAA 7de Europees kampioenschap indoor Masters - Ancona (ITA)
28 MAA 37ste Wereldkampioenschappen veldlopen - Amman (JOR)
06 JUN 13de Europacup 10.000m - Ribeira Brava (POR) - Meer info vlucht
20-21 JUN European Team Championships (1st League) - Bergen (NOR)
27 JUN Match Masters (GBR-FRA-BEL) - Compiègne (FRA) Convocatie
27-28 JUN European Cup 1ste League Meerkampen mannen - Zaragoza (ESP)
27-28 JUN European Cup 2nd League Meerkampen vrouwen - Maribor (SLO)
07-12 JUL 25ste Universiade - Belgrado (SRB) 
08-12 JUL 6de Wereld Jeugdkampioenschappen - Sudtirol (ITA) - Richtlijnen  Convocatie
12 JUL 8ste Europees kampioenschap berglopen - Telfes im Stubai (AUT) Convocatie
16-19 JUL Europees kampioenschap Beloften (U23) - Kaunas (LTU)   Convocatie
19-24 JUL European Youth Olympic Festival (EYOF) - Tampere (FIN)
23-26 JUL Europees kampioenschap Juniores (U20) - Novi Sad (SRB)  Convocatie
28 JUL - 8 AUG Wereldkampioenschappen Masters - Lahti (FIN) - Resultaten
15-23 AUG Wereldkampioenschappen - Berlijn (GER)  Convocatie
11 OKT WK 1/2 marathon - Birmingham (GBR) - selectiecriteria  NEW!!
13 DEC Europese Veldloopkampioenschappen - Dublin (IRL)


INTERNATIONALE KAMPIOENSCHAPPEN 2008 (chronologisch)
07-09 MAA Wereld kampioenschappen Indoor - Valencia (ESP)
15-16 MAA 8ste European cup Winter Throwing - Split (CRO)
17-22 MAA Wereld kampioenschap Indoor masters - Clermont-Ferrand (FRA) 
30 MAA Wereldkampioenschappen veldlopen - Edinburgh (GBR)
12 APR European Cup 10.000m - Istanbul (TUR)
21-22 JUN European Cup vrouwen en mannen (1st League Gr.A) - Leiria (POR) 
28-29 JUN European Cup Superleague meerkampen mannen - Hengelo (NED)
28-29 JUN European Cup 2nd League meerkampen vrouwen - Maribor (SLO) 
12 JUL 7de Europese kampioenschappen berglopen - Zell am Harmersbach (GER) 
08-13 JUL Wereldkampioenschappen juniores - Bydgoszcz (POL)
23 JUL-3 AUG Europese kampioenschappen Masters - Ljubljana (SLO)
15-24 AUG Olympische Spelen - Peking (CHN)
14 SEP Wereld kampioenschap berglopen (resul.) - Crans Montana (SUI) - selectie
14 DEC Europese Veldloopkampioenschappen - Brussel (BEL)


INTERNATIONALE KAMPIOENSCHAPPEN 2007 (chronologisch)
02-04 MAA Europese indoorkampioenschappen - Birmingham (GBR)
22-25 MAA  Europees kampioenschap indoor masters - Helsinki (FIN) (Belgische dlnrs.
24 MAA Wereldkampioenschappen veldlopen - Mombasa (KEN) 
23-24 JUN SPAR Eurepean Cup mannen - Munchen (GER) 
23-24 JUN European Cup 2nd League vrouwen - Odense (DEN) 
07-08 JUL Europa Cup meerkampen Szczecin (POL) & Maribor (SLO) 
11-15 JUL World Youth Championships - Ostrava (CZE) 
12-15 JUL Europees kampioenschap Beloften (U23) - Debrecen (HUN)
19-22 JUL Europees kampioenschap Juniores (U20) - Hengelo (NED)
23-27 JUL European Youth Olympic Festival (EYOF) - Belgrado (SCG)
25 AUG-02 SEP Wereldkampioenschappen - Osaka (JPN) 
04-15 SEP Wereldkampioenschappen masters - Riccione (ITA) 
14-15 SEP Wereldkampioenschap berglopen - Ovronnaz (SUI) 
14 OKT Wereldkampioenschap 20km op de weg - Udine (ITA)
09 DEC Europese veldloopkampioenschappen - Toro (ESP) 


INTERNATIONALE KAMPIOENSCHAPPEN 2006 (chronologisch)
10-12 MAA Wereldkampioenschappen indoor - Moskou (RUS)
01-02 APR Wereldkampioenschappen veldlopen - Fukuoka (JAP)
16 JUN EK 100km - Torhout (BEL) 
17-18 JUN Europa Cup landenteams - Praag (CZE)
01-02 JUL Europa Cup meerkampen - Monzon (ESP)
09 JUL European Mountain Running Championships - Upice (CZE)
21-30 JUL Europese kampioenschappen masters - Poznan (POL) 
07-13 AUG Europese kampioenschappen - Göteborg (SWE)
15-20 AUG Wereldkampioenschappen Juniores - Beijing (CHN)
09 SEP World Mountain Running Trophy - Bursa (TUR)
10 DEC Europese veldloopkampioenschappen - San Giorgio su Legnano (ITA)


INTERNATIONALE KAMPIOENSCHAPPEN 2005 (chronologisch)
04-06 MRT Europees kampioenschap indoor - Madrid (ESP)
19-20 MRT Wereldkampioenschappen veldlopen - St.Galmier (FRA)
19-20 JUN European Cup Landenteams - Leiria (POR)
02-08 JUL European Youth Olympic Festival - Lignano (ITA)
13-16 JUL Wereldkampioenschap scholieren - Marrakesh (MAR)
14-17 JUL Europees kampioenschap Beloften (U23) - Erfurt (GER)
21-24 JUL Europees kampioenschap Juniores (U20) - Kaunas (LTU) 
06-14 AUG Wereldkampioenschappen - Helsinki (FIN) 
22 AUG-03 SEP Wereldkampioenschap masters - San Sebastian (ESP)
11 DEC Europese veldloopkampioenschappen - Tilburg (NED)

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel