U bevindt zich hier: kalender & resultaten - regelmatigheidscriteria - Flanders Cup 2014
regelmatigheidscriteria
Flanders Cup wedstrijden seizoen 2014

Programma 2014

 Flanders Cup records

 Flanders Cup bonussen

Reglement en prijzen 

Klik op de link naar de clubwebsite om het programma en/of resultaten te raadplegen.

Voor al deze Flanders Cup-wedstrijden:
Voorinschrijvingen:
2 euro - Inschrijvingen ter plaatse: 5 euro.

Datum

Plaats/Club

Contactpersoon & website

Zat
24 mei

Lokeren/AVLO

GROTE PRIJS STAD LOKEREN

Contact: Wannes Van Lancker
GSM: 0473/37.47.04

Contact: Berten De Vleeschauwer

E-mail: groteprijs@gmail.com
Site: http://www.gpstadlokeren.be/

 

 

Programma AC mannen

Programma AC vrouwen

   

100-200-300-800- 1500-5000mix-110H -400H-4x100-ver-polsstok-hoog-discus-kogel-speer
AMH: 100 (wheelers)-400

100-200-300-800-5000mix-100H-4x100-ver-polsstok-hinkstap-hoog-discus-kogel-speer

   

Don
29 mei

 Sint-Niklaas/ACW

20ste INTERNATIONALE PEUGEOT MEETING

Contact: Marc Van Hoey
GSM: 0494/94.90.51


E-mail: acw@val.be
Site: www.acwaasland.be

 

   

Programma AC mannen

Programma AC vrouwen

 

100-200-400-800-1500-110H-400H-hoog-pols-ver-hss-kogel-discus-speer
AMH: 100-800 (m/v): wheelers

100-200-400-800-1500-100H-400H-hoog-pols-ver-kogel-speer-hamer
   
Zat
31 mei

 Oordegem-Lede/EA

5de IFAM-MEETING

Contact: Kim Barbé
GSM: 0479/02.02.33

Contact: Jos Jacobs
Tel.: 053/78.57.02

E-mail: leden@ifam.be
Site: www.ifam.be

    Programma AC mannen

Programma AC vrouwen

   

100-200-400-800-1500-5000-110H-400H-3000St-hoog-pols-ver-kogel-discus-speer-4x100
AMH: Wheelers (T52): 200-400 (m/v)

100-200-400-800-1500-5000-100H-400H-3000St-hoog-pols-ver-hss-speer4x100

 

Zon
29 juni
 

Huizingen/OEH

ALLONSIUS SPORT

Contact: Jean-Pierre De Staercke
GSM: 0475/72.29.04

Contact: Ludwig Peetroons
E-mail: infoflanderscup@oeh.be

E-mail: infoflanderscup@oeh.be
Site: www.oeh.be

 

   

Programma AC mannen

Programma AC vrouwen

 

100-200-400-800-1500-5000-400H-hoog-pols-hss-kogel-discus-speer
AMH: 100(Wheelers+Prothese)-200 (Wheelers)

100-200-400-800-1500-5000-400H-hoog-pols-hss-kogel-discus-speer

Zat
05 juli

Oordegem-Lede/VS

 23ste MEMORIAL LEON BUYLE

Contact: Patrick Van Caelenberghe
GSM: 0498/88.59.76

Contact: Geert Vannieuwenhuyse
GSM: 0476/68.19.44

E-mail: info@memorialbuyle.be
Site: www.memorialbuyle.be 

 

   

Programma AC mannen

Programma AC vrouwen

   

100-200-400-800-1500-3000-5000-110H-400H-hoog-pols-ver-hss-kogel-discus-speer-4x100-4x400
AMH: 100-800 (Wheelers)

100-200-400-800-1500-5000-100H-hoog-pols-ver-hss-kogel-discus-speer-4x100-4x400

   

Zat
12 juli

Kortrijk/KKS

17de GULDENSPORENMEETING

Contact: Pol Parmentier
Tel: 056/22.40.34

Contact: Katrien Vanwolleghem
GSM: 0486/69.85.66

E-mail: guldensporen@kortrijksport.com
Site:  guldensporen.kortrijksport.com  

 

 

Programma AC mannen

Programma AC vrouwen

   

100-200-400-800-1500-110H-3000St-ver-hss-kogel-discus-hamer
AMH: 200-400 (Wheelers)

100-200-400-800-1500-100H-pols-ver-kogel

   

Maan
21 jul

Gentbrugge/RCG


 

24ste GENTSE FEESTENMEETING

Contact: Sander Vermeulen
flanderscup@rcgent.be


E-mail: flanderscup@rcgent.be
Site: www.rcgent.be

 

 

Programma AC mannen

Programma AC vrouwen

   

100-300-mijl-3000-110H-hoog-pols-ver-kogel-discus-speer-hamer-600 (demo)
AMH (m+v): 100-400 (Wheelers)

100-300-mijl-3000-100H-hoog-pols-ver-kogel-discus-speer-hamer-600 (demo)

   

Zat
02 aug

Ninove/VITA

24ste MEMORIAL RASSCHAERT


Contact: Eddy De Vogelaer
GSM: 0476/55.45.57

Contact: Peter Bliki
GSM: 0495/59.87.65

E-mail: vita@pandora.be
Site: www.atletiekvita.be

 

   

Programma AC mannen

Programma AC vrouwen

   

100-200-400-800-1500-5000-110H-400H-hoog-pols-ver-kogel-discus-speer
AMH: 200-400 (m+v) (Wheelers)

100-200-400-800-1500-5000-100H-400H-hoog-pols-ver-hss-kogel-discus-speer

Zat
09 aug
 

Kessel-Lo/DCLA

MEETING VOOR MON

Contact: Remi Van Ophem
GSM: 0497/59.92.06

Contact: Karin Bruwier
Tel: 016/46.35.03

E-mail: rvanophem@mbhg.irisnet.be
Site: mvm.dcla.be  

 

   

Programma AC mannen

Programma AC vrouwen

    100-300-800-mijl-3000-110H-400H-pols-ver-discus-speer-hamer
AMH: 100+400 (m+v) (Wheelers+Prothese)
100-300-800-mijl-100H-3000st-hoog-hss-kogel-discus-hamer
   

Zat
23 aug

Merksem/OLSE

50ste INTERNATIONAAL ANTWERPS ATLETIEK GALA

Contact: Wim Muller
GSM: 0478/88.74.74

Contact: Sonja Dielen
E-mail:  gala@olseac.be
Site:  www.olseac.be 

 

 

Programma AC mannen

Programma AC vrouwen

   

100-200-400-800-1500-5000-110H-400H-hoog-pols-hss-discus-speer

100-200-400-800-1500-100H-400H-hoog-pols-ver-discus

   



 Flanders Cup Records

Eerste lijn: het absolute Flanders Cup record: VAL-atleet / niet VAL-atleet
Tweede lijn: de beste prestatie van een VAL-atleet tijdens een Flanders Cup-meeting.


* : tevens een nationaal record

Ga naar het Flanders Cup Programma

VROUWEN
100m 11.17 Kim Gevaert/VAC* Oordegem 27.06.99
200m 23.01 Anim Vida/Gha Oordegem 16.08.03
23.09 Kim Gevaert/VAC Oordegem 27.06.99
300m 37.47 Sandra Stals/RCG* Heverlee 24.07.99
400m 51.70 Marie Gayot/Fra Ninove 27.07.13
52.49 Sandra Stals/RCG Gent 22.07.98
800m 1.59.43 Kenia Sinclair/Jam Kessel-Lo 14.08.10
2.00.10 Sandra Stals/AVT Brasschaat 07.08.04
1.000m 2.43.57 Anja Smolders/DUFF Lommel 09.08.97
1.500m 4.06.42 Helen Clitheroe/Gbr Brasschaat 07.08.04
4.06.84 Mimi Belete/KKS Oordegem 26.07.08
Mijl 4.27.23 Kim Conley/Usa Kessel-Lo 18.08.12
  4.28.11 Almensh Belete/VAC*  Kessel-Lo 18.08.12
2.000m 6.19.84 Anja Smolders/DUFF Aartselaar 21.07.95
3.000m 8.54.40 Mimi Belete/KKS  Brasschaat 23.07.08
5.000m 15.03.63 Almensh Belete/VAC Kessel-Lo 13.08.11
100mH 12.90 Sara Aerts/VAC Ninove 27.07.13
400mH 55.08 Laura Boden/Aus Oordegem 06.07.13
55.44 Ann Mercken/AVT * Vilvoorde 23.06.96
3.000m ST 9.34.61 Charlotta Fougberg/Swe Oordegem 31.05.13
  9.48.65 Stephanie De Croock/ZELE Oordegem 30.07.05 
Hoog 1.91 Tia Hellebaut/AT84 Brasschaat 07.08.04
  1.91 Anna Iljustsenko/Est Oordegem 26.07.08
Polsstok 4.41 Jillian Schwartz/Isr Gentbrugge 18.07.12
4.05 De Ryck Aurelie/LYRA

Gentbrugge 30.07.11

Ver 6.70 Viktoriya Rybalko/Ukr Oordegem 01.07.06
  6.70 Brittney Reese/Usa Brasschaat 26.07.09
6.36 Marjolien Lindemans/ROBA Oordegem 01.06.13
Hinkstap 14.83 Françoise Mbango/Cmr Brasschaat 07.08.04
14.13 Svetlana Bolshakova/SPVI Oordegem 03.07.10
Kogel 18.70 Michelle Carter/Usa Kortrijk 14.07.12
16.70 Veerle Blondeel/KAAG * Tessenderlo 28.08.04
Discus 62.39 Beatrice Faumuina/Nzl Ninove 27.07.03
57.44 Veerle Blondeel/KAAG Tessenderlo 8.08.04
Speer 58.51 Melissa Dupré/RCG * Sint-Niklaas 17.05.12
Hamer 67.98 Alexia Sedych/Fra Kessel-Lo 18.08.12
64.40 Jolien Boumkwo/RCG Gentbrugge 21.07.14
MANNEN
100m 10.09 Harvey Jacques/Jam Kortrijk 14.07.13
10.14 Patrick Stevens/RIEM Oordegem 28.06.97
200m 20.44 Harvey Jacques/Jam Kortrijk 14.07.13
  20.45   Kristof Beyens/ACHL  Oordegem 26.07.08
300m 32.10 Jonathan Borlee/WS* Kessel-Lo 13.08.11
32.64 Erik Wymeersch/ACW Sint-Niklaas 22.06.97
400m 44.88  Jonathan Borlée/WS Oordegem 26.05.12
  45.61  Cédric Van Branteghem/STAX  Ninove 29.07.06 
800m 1.44.25 Ilham Tanui/Tur Ninove 06.08.11
1.46.81 Thomas Matthys/ACBR Oordegem 01.07.06
1.000m 2.20.57 Patrick Grammens/HALE Lommel 18.08.96
1.500m 3.32.89 Zakaria Maazouzi/Mar Oordegem 06.07.13
3.36.55 Bashir Abdi/RCG Oordegem 05.07.14
Mijl 3.46.91 Alan Webb/Usa * Brasschaat 21.07.07
4.02.38 Hans Janssens/DUFF Brasschaat 14.08.02
2.000m 5.05.45 Boaz Cheboiywo/Ken Kortrijk 14.07.06 
5.24.60 Wouter  De Brabandere/AVMO Merksem 04.09.04
3.000m 7.40.11 John Kemboi Cheriouyt/Ken Oordegem 03.07.10
7.46.94 Monder Rizki/ATLE Oordegem 07.07.07

5.000m

13.06.52 Bekana Daba/Eth Brasschaat 21.07.07
13.29.09 Bashir Abdi/RCG Oordegem 26.05.12
10.000m 27.29.82 Cheruyiot Kemboi John/Ken Brasschaat 11.07.10
29.05.36 Jesse Stroobants/DCLA Brasschaat 07.08.04
110m H 13.34 Robin Korving/Ned * Oordegem 28.06.97
13.56
13.56
Sven Pieters/OB
Sven Pieters/OB
Vilvoorde 23.06.96
Gent 23.07.97
400m H 48.93 Alwin Myburgh/Rsa Brasschaat 07.08.04
49.90 Tim Rummens/DCLA Oordegem 31.05.14
2.000 ST 5.43.13 Maarten Vergote/AZW Duffel 25.05.96
3.000 ST 8.28.77 Abdellah Dacha/Mar  Oordegem 26.05.12
8.46.52 Koen Wilssens/VOLH Heusden-Zolder 29.06.03
Hoog 2.35 Derek Drouin/Can  Ninove 27.07.13
2.21 Patrick De Paepe/FLAC Duffel 28.05.01
Polsstok 5.63 Jack Whitt/Usa Ninove 27.07.13
5.61 Denis Goossens/VAC Ninove 08.08.09
Ver 8.16 Ignisious Ganesh/Gha Brasschaat 13.08.03 - 07.08.04
7.89 Cedric Nolf/VAC Kortrijk 12.07.14
Hinkstap 17.20 Pedro Pablo Pichardo/Cub  Kortrijk 14.07.13
15.52 Djeke Mambo/VAC  Kortrijk 15.07.05
Kogel 20.39  Orazio Cremona/Rsa Oordegem 01.06.13 
18.75 Wim Blondeel/KAAG Gent 16.07.06
Discus 63.85 Erik Cadee/Ned Oordegem 05.07.14
  63.41
63.41
 
Jo Van Daele/AVMO
Jo Van Daele/AVMO
 
Brugge 22.07.00
Oordegem-Lede 02.06.01
Speer 86.62 Vadims Vasilevskis/Let Brasschaat 03.06.06
  82.62 Johan Kloeck/BRAB * Sint-Niklaas 13.05.99
Hamer 71.87 Artem Rubanko/Ukr Heverlee 18.05.02
67.75 Ronald Gram/OEH Gent 22.07.98

TOP 


Minima bonussen (versie 2013)

MANNEN

VROUWEN

Nummer

A-bonus

B-bonus

C-bonus

A-bonus

B-bonus

C-bonus

 

(€ 125)

(€ 75)

(€ 25)

(€ 125)

(€ 75)

(€ 25)

U23

U23

             
100m

10.55

10.70

10.85

11.80

11.95

12.15

200m

21.25

21.50

21.80

24.10

24.40

24.90

300m

33.40

33.80

34.50

38.00

39.00

40.50

400m

47.50

48.30

49.00

54.40

54.90

57.00

800m

1.48.50

1.49.30

1.52.00

2.04.50

2.07.00

2.11.00

1000m

2.20.50

2.21.50

2.24.00

2.44.50

2.46.00

2.49.00

1500m

3.43.60

3.45.00

3.50.50

4.17.50

4.21.00

4.28.00

Mile

4.00.50

4.02.50

4.04.00

4.39.00

4.42.00

4.48.00

2000m

5.06.00

5.09.00

5.12.00

5.52.00

5.59.00

6.05.00

3000m

7.59.00

8.04.00

8.20.00

9.09.00

9.16.00

9.40.00

5000m

13.50.00

14.03.00

14.25.00

15.50.00

16.05.00

16.50.00

100m H

-

-

-

13.65

13.95

14.50

110m H

14.15

14.35

15.00

-

-

-

400m H

52.00

52.50

54.00

59.00

60.00

63.00

3000m St

8.52.00

8.59.00

9.15.00

10.06.00

10.14.00

10.50.00

Hoog

2m12

2m08

1m96

1m81

1m77

1m70

Polsstok

5m20

5m00

4m70

3m90

3m65

3m50

Ver

7m60

7m30

7m00

6m10

5m90

5m65

Hinkstap

15m30

14m90

14m20

12m60

12m40

11m50

Kogel

17m30

16m50

14m50

15m70

15m25

13m50

Discus

54m50

52m00

46m00

54m00

52m00

45m00

Speer

71m00

67m50

60m50

52m00

48m00

44m50

Hamer

65m00

61m00

55m00

53m50

49m50

42m00

Tienkamp

7.000p

6.750p

6.500p

-

-

-

Zevenkamp

-

-

-

5.250p

5.000p

4.750p

 Reglement en prijzen Flanders Cup

Bij elke organisatie van de Flanders Cup, stelt de inrichter een pakket aan geldprijzen ter beschikking

De organisator bepaalt zelf de voorwaarden voor de geldprijzen die tijdens zijn meeting te winnen zijn. Deze bepalingen kunnen bij elke meeting van de Flanders Cup verschillen. Alle atleten die deelnemen aan de wedstrijd, komen in aanmerking voor de geldprijzen. Voor meer inlichtingen betreffende deze prijzen, neemt men contact op met de organisator van de betrokken meeting.

Bij elke meeting van de Flanders Cup – uitgezonderd het Kampioenschap van Vlaanderen - kunnen atleten, aangesloten bij een vereniging van de Vlaamse Atletiekliga, een bonus verdienen.

Indien een atleet de bovenstaande (en gehomologeerde) prestaties lukt tijdens de Flanders Cup, heeft hij/zij recht op de bijpassende bonus. Deze bonus wordt door de organisator uitbetaald tijdens de meeting zelf.
Nota: deze bonussen gelden alleen voor VAL-atleten die ook in België wonen (C-bonussen zijn voorbehouden aan de beloften = U23 = eerste-, tweede en derdejaarsseniores, de scholieren en de cadetten).
De bonussen worden door de organisator pas uitbetaald na het voorleggen van de identiteitskaart.

TOP 

 

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel