U bevindt zich hier: records & ranglijsten - Archief Ranglijsten - Outdoor Mannen 2006
Archief Ranglijsten
Outdoor Mannen 2006
ledenfiche

TOP 10  - Outdoor - Mannen - 2006  

   * = heeft (had toen) nog niet de Belgische nationaliteit

Datum laatste aanpassing: donderdag 17 januari 2008

100m

1 mile

Hoogspringen

Kogelstoten

200m

3.000m

Polsstokspringen

Discuswerpen

300m

5.000m

Verspringen

Hamerslingeren

400m

10.000m

Hinkstapspringen

Speerwerpen

800m

Marathon

3.000 ST

 Tienkamp

1.000m

110 H

Uurloop

 

1.500m

400 H

   

100 meter
10"25 WYMEERSCH Erik ACW
10"38 FERRO Anthony RESC
10"50 BEYENS Kristof ACHL
10"53 NSENGA Jonathan CABW
10"55 DE BAERDEMAKER Xavier SMAC
10"60 SCHIPPERS Tom AT84
10"64 BONGELO BONGELEMBA Nathan CSF
10"65 BAERTS Daniel AVT
10"69 GOURMET Francois RFCL
10"73 ROOBAERT Kris DAC
200 meter
20"53 BEYENS Kristof ACHL
20"86 FERRO Anthony RESC
20"92 VAN BRANTEGHEM Cedric STAX
21"08 BORLEE Jonathan WS
21"19 MATTHYS Arnout VOLH
21"37 BAERTS Daniel AVT
21"43 BORLEE Kevin WS
21"47 ROOBAERT Kris DAC
21"53 HELSKENS Bart BRAB
21"54 SCHIPPERS Tom AT84
300 meter
33"34 BORLEE Kevin WS
33"49 BORLEE Jonathan WS
33"57 SCHOEPS Matthieu UAFA
33"60 VERVLOET Gregory RESC
33"72 GHISLAIN Arnaud UAFA
33"80 PANNEEL Jens KKS
33"88 MORAL Miguel RESC
34"00 DE BOCK Stefan RCG
34"19 VANBEYLEN Olivier DAC
34"21 GILLET Antoine BBS
400 meter
45"39 VAN BRANTEGHEM Cedric STAX
46"06 BORLEE Jonathan WS
46"61 SCHOEPS Matthieu UAFA
46"63 BORLEE Kevin WS
46"92 DUERINCK Nils VAC
47"05 GILLET Antoine BBS
47"20 PANNEEL Jens KKS
47"27 GHISLAIN Arnaud UAFA
47"49 DE BOCK Stefan RCG
47"62 VERVLOET Gregory RESC
800 meter
1'45"75 MATTHYS Thomas ACBR
1'46"88 JANSEN Joeri RIEM
1'47"63 ROSSEEUW Matthias FLAC
1'48"38 VANDIEST Matthieu CABW
1'48"59 ROGGE Tim RCG
1'48"61 ZAHAFI Soufiane* EA
1'49"14 VAN ROOY Tom ACHL
1'49"27 CLERBOUT Tim LAT
1'49"85 DUYM Jelle RCG
1'49"99 OMEY Tom AZW
1.000 meter
2'25"58 VAN HEES Charles ULA
2'26"30 DUYM Jelle RCG
2'26"97 LUYCKX Tim OEH
2'27"04 DIERCKX Toon LIER
2'27"15 VANDIEST Thomas RIWA
2'27"26 LONGERICH Ricardo MALM
2'27"41 VAN WAEYENBERGE Mario DUFF
2'27"64 RUELL Kim DCLA
2'28"18 ZAHAFI Soufiane* EA
2'28"39 DEGRAEVE Carl HCO
1.500 meter
3'38"53 CLERBOUT Tim LAT
3'38"62 VANDIEST Matthieu CABW
3'39"90 VAN ROOY Tom ACHL
3'40"36 STOUTI Boujemaa* OEH
3'40"98 MOURHIT Hassan FLAC
3'41"68 COMPERNOLLE Tom RIEM
3'41"90 JANSEN Joeri RIEM
3'42"36 VAN WAEYENBERGE Mario DUFF
3'42"73 TASAMA FAISA Dame* RFCL
3'43"30 JALLOULI Tarik* ATLE
MIJL
4'02"90 TASAMA FAISA Dame* RFCL
4'04"87 VAN MALDEREN Kristof VAC
4'07"13 RUELL Kim DCLA
4'13"94 DEWITTE Sebastien RESC
4'14"16 VANDENABEELE Thibaut CABW
4'14"67 DEPOORTERE Dries AVR
4'14"98 PANNEMANS Sam AVT
4'15"82 VERSCHOREN Bart DUFF
4'16"00 MOUTON Kristof RIEM
4'16"76 KENIS Ruben ADD
3.000 meter
07'56"36 NAGASSI Abdi* VOLH
07'58"24 VAN HOOF Willem ROBA
07'58"92 VAN HOOSTE Tom OEH
08'00"05 DESMET Pieter AZW
08'00"73 COMPERNOLLE Tom RIEM
08'02"02 VAN STEEN Maarten DCLA
08'02"56 FAYS Guy RFCL
08'03"48 VAN WAEYENBERGE Mario DUFF
08'04"41 GAHUNGU Vital* RFCL
08'05"34 TASAMA FAISA Dame* RFCL
5.000 meter
13'27"46 RIZKI Monder ATLE
13'31"17 COMPERNOLLE Tom RIEM
13'31"79 VAN HOOSTE Tom OEH
13'45"44 VAN HOOF Willem ROBA
13'47"03 TASAMA FAISA Dame* RFCL
13'53"59 FAYS Guy RFCL
13'55"73 STROOBANTS Jesse DCLA
13'55"75 GAHUNGU Vital* RFCL
13'59"10 VAN STEEN Maarten DCLA
13'59"55 VAN WAEYENBERGE Mario DUFF
10.000 meter
28'07"10 RIZKI Monder ATLE
28'11"04 VAN HOOF Willem ROBA
28'13"20 STROOBANTS Jesse DCLA
28'21"43 VAN HOOSTE Tom OEH
28'22"55 EVENS Bart OEH
28'36"12 FAYS Guy RFCL
29'15"96 COMPERNOLLE Tom RIEM
29'19"78 VAN STEEN Maarten DCLA
29'49"66 VAN POUCKE Gert KAAG
30'16"66 BOLLEN Frank ATLA
UURLOOP
18.030m BLOCKX David LOOI
17.846m NARDOZZA Vincent LOOI
17.799m PAPANIKITAS Marc AVKA
17.593m BULTINCK Marc DEIN
17.480m WILS Johan ACHL
17.400m JACOBS Stijn ACHL
17.029m POCKET Dirk DAC
16.873m DUVIVIER Didier ACP
16.853m TEUGELS Bart ROBA
16.697m JACOBS Kris ACA
MARATHON
02u14'15"   CEULEMANS Rik ADD
02u14'40"   VAN GEYTE Gino RIEM
02u17'14"   GEROME Eric RFCL
02u18'33"   COLLIGNON Frederic RFCL
02u21'17"   FAYS Guy RFCL
02u23'56"   NEVEN Koen ADD
02u25'10"   RENS Pedro LOOI
02u25'36"   POTIAUX Alain DS
02u25'41"   VAN RIE Koen ACP
02u26'03"   OTMAKHOV Oleg AVT
110 m horden
13"43 NSENGA Jonathan CABW
13"88 BROOTHAERTS Damien RESC
14"22 VAN DE GENDER Steven ACW
14"33 DEGHELT Adrien SMAC
14"57 SOLOT Jeremy SMAC
14"62 MAMBO Djeke VAC
14"65 VANRYCKEGHEM Vincent LYRA
14"70 SCHOEPS Matthieu UAFA
14"79 DE BIE Dieter DEIN
14"89 STROOBANTS Stijn VAC
400 m horden 
51"33 DEVEUGHELE Piet FLAC
51"48 DE WIT Edwin AT84
51"82 DE SCHEPPER Pieter ACME
52"08 BULTHEEL Michael FLAC
52"54 VAN DER PLAETSEN Michael ACW
52"70 VANRYCKEGHEM Vincent LYRA
53"21 ABRIGHACH Malik WS
53"75 BAYARD JEAN Christophe DAMP
53"82 VERVLOET Gregory RESC
54"14 VAN TRICHT Davy KAAG
3000m steeple
08'23"05 DESMET Pieter AZW
08'25"34 VAN KOOLWIJK Krijn LOOI
08'39"43 WILSSENS Koen VOLH
08'52"37 BUSSELOT Dries OEH
08'59"94 VANDERMARLIERE Koen FLAC
09'02"12 VERMEIREN Johan OEH
09'14"35 RIJNDERS Pieter DCLA
09'17"34 VAN OPHEM Jeremy DCLA
09'21"53 VANDENABEELE Thibaut CABW
09'26"79 THYS Rob ABES
HOOGSPRINGEN
2m16 STROOBANTS Stijn VAC
2m14 HUBERT Timothy EA
2m12 VAN DEURSEN Bart RCT
2m04 XHONNEUX Frederic RESC
2m03 RUMMENS Tim DCLA
2m02 CHALON Xavier DAMP
2m01 VAISSIERE Cyril* RESC
2m01 BRACONNIER Benoit RFCL
2m00 VAN DER PLAETSEN Thomas DEIN
2m00 VRIJSEN Vincent AVT
VERSPRINGEN
7m95 VELTER Michael RFCL
7m67 MESSIAEN Gert RCG
7m63 BEYENS Kristof ACHL
7m27 GOURMET Francois RFCL
7m26 VAN ALPHEN Hans AT84
7m22 XHONNEUX Frederic RESC
7m08 SOLOT Jeremy SMAC
7m07 GUNS Jan RCG
7m07 DE VRIENDT Benjamin STAX
7m07 HANSEN Patrick* CSF
HINKSTAPSPRINGEN
17m00 VELTER Michael RFCL
16m15 MAMBO Djeke VAC
15m09 MESSIAEN Gert RCG
15m01 XHONNEUX Frederic RESC
15m00 DEBAILLEUL Corentin RCB
14m53 DE DECKER Bjorn WIBO
14m34 VELTER Kevin DAMP
14m18 MIEVIS Benny ACA
14m16 DEVIVIER Cedric SPA
14m14 BRIJS Gert RCG
POLSSTOKSPRINGEN
5m65 RANS Kevin ACW
5m20 GOOSSENS Denis VAC
5m10 SIMONET Benoit ACO
5m10 VERELST Wim VOLH
5m00 HOFFELT Sebastien ULA
4m95 LE BLEVEC Jerome* ACO
4m90 GOURMET Francois RFCL
4m90 XHONNEUX Frederic RESC
4m90 VANHEES Laurent ACO
4m80 D'HOKER Koen VS
KOGELSTOTEN
18m75 BLONDEEL Wim KAAG
16m32 GUILLAUME Alain BBS
16m25 EECKHOUT Filip VS
15m71 VERBRUGGHE Jurgen HAC
15m50 REVYN Richard VAC
15m24 PAUWELS Bart AT84
14m87 VAN LYSEBETTEN Kristof AT84
14m75 TOMANEK Milosz KAAG
14m72 BEYENS Stefan ACHL
14m41 VAN ELSUWE Julien MOHA
14m41 VAN ALPHEN Hans AT84
DISCUSWERPEN
62m70 VAN DAELE Jo AVMO
55m68 TOMANEK Milosz KAAG
50m97 BLONDEEL Wim KAAG
50m67 COENE Kris AVLO
49m93 VAN HAMME Didier RCG
48m98 VERBRUGGHE Jurgen HAC
48m93 EECKHOUT Filip VS
47m78 REVYN Richard VAC
46m75 GUILLAUME Alain BBS
46m03 EECKHOUT Frederik VS
HAMERSLINGEREN
63m45 DE WYNGAERT Walter ROBA
62m34 PIERRE Nicolas CABW
62m19 DEBACKER Bart FLAC
57m08 POUSSEUR Pierre DAMP
55m14 DE COSTER Tim DCLA
51m90 JOIRIS Sullivan DAMP
51m30 VANMASSENHOVE Timothy HAC
51m22 GULDENTOPS Wim BRAB
51m12 DESPONTIN Thierry ARCH
50m87 VERHEGGHE Marnix KAAG
SPEERWERPEN
73m09 GOYVAERTS Tom OLSE
72m16 CLAES Chris RIEM
69m81 LEMAITRE Loic DCLA
69m57 VAN CAMPENHOUT Jonas DCLA
67m41 VAN MENSEL Marc AT84
67m28 SMET Thomas AT84
66m59 BLOMMERDE Bjorn* AT84
65m90 DEBACKER Bart FLAC
65m39 BLOMMERDE Jeroen* AT84
64m42 VERCRUYSSE Jarno FLAC
TIENKAMP
7.921 ptn GOURMET Francois RFCL
7.698 ptn XHONNEUX Frederic RESC
7.411 ptn VAN ALPHEN Hans AT84
7.271 ptn HOFFELT Sebastien ULA
6.797 ptn GERCKENS Christian LACE
6.503 ptn D'HOKER Koen VS
6.441 ptn VANDENHOVEN Vincent SMAC
6.277 ptn RAEYMAEKERS Guy ACHL
6.222 ptn DE VRIENDT Benjamin STAX
6.071 ptn PORTO-CARRERO Guy AVOS


 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel