U bevindt zich hier: records & ranglijsten - Archief Ranglijsten - Outdoor Vrouwen 2004
Archief Ranglijsten
Outdoor Vrouwen 2004

 TOP 10  - Outdoor - Vrouwen - 2004

  * = heeft (had toen) nog niet de Belgische nationaliteit

Laatste aanpassing: 12/07/2005

100m

1 mile

Hoogspringen

Kogelstoten

200m

3.000m

Polsstokspringen

Discuswerpen

300m

5.000m

Verspringen

Hamerslingeren

400m

10.000m

Hinkstapspringen

Speerwerpen

800m

Uurloop

100 H

Zevenkamp

1.000m

 Marathon

400 H

 

1.500m

2.000 ST

3.000 ST

 


100 meter

Top

11"14 GEVAERT Kim VAC
11"49 HUYGHEBAERT Lien HAC
11"51 OUEDRAOGO Elodie VAC
11"59 POELMAN Jacqueline* LOOI
11"62 DE CALUWE Katleen VAC
11"77 SWENNEN Sandra AVT
11"80 CALLAERTS Nancy ACW
11"84 DE GROOTE Els KAAG
11"91 BORLEE Olivia SPA
11"92 DAVIN Elisabeth DAMP
11"97 MARIEN Hanna OLSE
 
200 meter

Top

22"48 GEVAERT Kim VAC
23"11 OUEDRAOGO Elodie VAC
23"59 POELMAN Jacqueline* LOOI
23"63 DE CALUWE Katleen VAC
24"06 SWENNEN Sandra AVT
24"10 MARIEN Hanna OLSE
24"19 HUYGHEBAERT Lien HAC
24"34 DE GROOTE Els KAAG
24"39 DEN HAEZE Wendy ACME
24"47 BORLEE Olivia SPA
24"77 CULLEN Fiona* CABW
24"86 DEBAERE Sofie DEIN
 
300 meter

Top

39"19 SWENNEN Sandra AVT
39"48 DE GROOTE Els KAAG
39"64 BAGGERMAN Marleen OEH
40"00 THYS Siska ACME
40"04 VAN DONINCK Nele AVT
40"25 MORTIER Joke HALE
40"35 STRACKX Kristine AVT
40"60 VAN HERTEM Kim DALO
40"71 MOSSELMANS Britt OEH
40"75 VAN DEN BOSCH Sara RCG
 
400 meter

Top

52"16 GEVAERT Kim VAC
53"25 STALS Sandra AVT
54"57 BAGGERMAN Marleen OEH
55"45 MATTHYS Lieselot OB
55"92 VAN DONINCK Nele AVT
56"08 STRACKX Kristine AVT
56"13 SWENNEN Sandra AVT
56"15 MORTIER Joke HALE
56"65 VAN DER STRICHT Lynn VITA
56"66 MAJOR Shanna HCO
 
800 meter

Top

2'00"10 STALS Sandra AVT
2'04"39 MAJOR Shanna HCO
2'05"76 GEENS Mieke DUFF
2'06"01 MICHEL Ludivine LACE
2'08"05 DE RUYCK Brechje VOLH
2'08"44 LEMMENS Laura OEH
2'08"75 PLOVIE Inneke KAAG
2'09"50 VAN DE VELDE Liesbeth DCLA
2'09"60 MAVEAU Barbara FLAC
2'09"70 MATTHYS Lieselot OB
 
1.000 meter

Top

2'41"78 DEJAEGHERE Veerle FLAC
2'41"96 MAJOR Shanna HCO
2'43"68 GEENS Mieke DUFF
2'47"63 VAN DE VELDE Liesbeth DCLA
2'48"44 VERHAEGHE Marieken MACW
2'48"82 DE RUYCK Brechje VOLH
2'51"08 DEBAETS Corinne DCLA
2'51"63 LEMMENS Laura OEH
2'52"36 DE GRANDE Lindsey OB
2'52"41 AMELOOT Sylvie DCLA
 
1.500 meter

Top

4'06"57 DEJAEGHERE Veerle FLAC
4'10"45 GEENS Mieke DUFF
4'12"95 BAOUF Fatiha CABW
4'18"23 VANDEN BEMPT Sigrid DCLA
4'19"97 DE CROOCK Stephanie ZELE
4'20"77 BOSSUYT Lieselot AZW
4'20"88 VAN DE VELDE Liesbeth DCLA
4'24"42 DEBAETS Corinne DCLA
4'24"89 DE VOS Nathalie STAX
4'25"7 VAN LINDEN Veerle DCLA
 
1 mile

Top

4'43"21 VAN LINDEN Veerle DCLA
4'44"48 VAN DE VELDE Liesbeth DCLA
4'45"95 DE CROOCK Stephanie ZELE
4'46"04 DEBAETS Corinne DCLA
4'46"99 OFFERGELD Kim DUFF
4'50"25 TERRYN Wies RFCL
4'54"61 VERTHE Sylvie AZW
4'55"15 TERRYN Griet RFCL
4'55"26 VAN HOEYMISSEN Elke DCLA
4'55"61 DE VOS Nathalie STAX
 
3.000 meter

Top

08'55"43 DEJAEGHERE Veerle FLAC
09'07"64 GEENS Mieke DUFF
09'08"18 VANDEN BEMPT Sigrid DCLA
09'12"37 SMOLDERS Anja AVT
09'18"01 DE VOS Nathalie STAX
09'19"28 ABOULAHCEN Mounia ATLE
09'22"91 BAOUF Fatiha CABW
09'28"47 DEBAETS Corinne DCLA
09'29"69 OFFERGELD Kim DUFF
09'30"38 SLUYSMANS Isabella OEH
 
5.000 meter

Top

15'15"58 BAOUF Fatiha CABW
15'58"15 VANDEN BEMPT Sigrid DCLA
16'00"40 SMOLDERS Anja AVT
16'03"14 ABOULAHCEN Mounia ATLE
16'05"91 VAN LINDEN Veerle DCLA
16'11"90 DEBAETS Corinne DCLA
16'12"99 GEENS Mieke DUFF
16'17"60 DE VOS Nathalie STAX
16'23"63 DE CROOCK Stephanie ZELE
16'32"34 LOUBELE Nathalie BBS
 
10.000 meter

Top

33'25"66 SMOLDERS Anja AVT
33'42"98 ABOULAHCEN Mounia ATLE
34'33"07 BAOUF Fatiha CABW
34'54"73 DE CROOCK Stephanie ZELE
34'59"45 BEKELE ALEMITU Aga* VOLH
35'13"14 DEBAETS Corinne DCLA
35'44"90 DE SMET Kristi KAAG
37'19"96 VAN DROOGENBROECK Virginie USBR
37'20"06 MULLE Sylvie ACW
38'34"30 VAN BUGGENHOUT Sandra LEBB
 
UURLOOP

Top

16.407m VAN DROOGENBROECK Virginie USBR
16.208m MULLE Sylvie ACW
16.048m DEBAETS Corinne DCLA
15.690m BOSSUYT Lieselot AZW
15.253m VAN HOEYMISSEN Elke DCLA
15.208m AMELOOT Sylvie DCLA
14.857m VAN LOOY Christel HULS
14.657m MONSECOUR Liesbeth HULS
14.562m MUNTEN Anna ATLA
 
MARATHON

Top

2u35'10" ABOULAHCEN Mounia ATLE
2u39'41" BAOUF Fatiha CABW
2u45'01" LOUBELE Nathalie* BBS
2u46'35" BEKELE ALEMITU Aga* VOLH
2u49'04" GUILLEMYN Marijke FLAC
2u51'20" VAN DROOGENBROECK Virginie USBR
2u56'42" VANDEKERKHOVE Veerle AVR
3u01'50" VAN MOL Magda ACHL
3u01'53" DAMMEN Ange* VMOL
3u03'20" VERMEULEN Annie ASVO
3u04'17" CLAUS Nadia HAC
 
100 meter horden

Top

13"36 CULLEN Fiona* CABW
13"50 DAVIN Elisabeth DAMP
13"54 BERINGS Eline STAX
13"76 TSCHOMBA Myriam CABW
13"79 AERTS Sara AVOS
13"92 BOURGEOIS Stephanie OEH
13"93 VANACKERE Sofie AZW
13"98 HELLEBAUT Tia AT84
14"23 SEVERYNS Elke ARAC
14"48 BAUMER Gitte ACBR
14"49 LAHAYE Caroline CSDY
 
400 meter horden

Top

58"36 MORTIER Joke HALE
59"11 VAN DONINCK Nele AVT
60"31 BOGEMANS Elke ACW
60"51 VAN GOETHEM Kelly VOLH
61"02 AMELLAL Maryam DCLA
61"34 BELMANS Else ACHL
62"26 STRACKX Kristine AVT
62"43 SEVERYNS Elke ARAC
62"97 POISSONNIER Anais FLAC
64"16 SUYS Katleen KAAG
 
2.000 m steeple

Top

6'25"62 VANDEN BEMPT Sigrid DCLA
6'35"71 DE CROOCK Stephanie ZELE
6'56"79 DESAEDELEER Annelore OEH
7'08"41 NAESSENS Hanne AZW
7'10"03 VAN BOGAERT Valerie ACW
7'12"85 PERNET Natascha ATLA
7'13"28 CNOPS Vanja VAMB
7'24"98 PROOST Judy SWIN
7'27"90 GOOSSENS Patricia LOOI
7'30"72 VAN ACKER Els VOLH
 
3.000 m steeple

Top

09'35"28 VANDEN BEMPT Sigrid DCLA
09'54"25 DE CROOCK Stephanie ZELE
10'27"70 DE SCHRYDER Selien VS
10'56"76 DE SMET Kristi KAAG
11'09"56 NAESSENS Hanne AZW
11'22"48 VAN BOGAERT Valerie ACW
11'29"20 BRUGGEMAN Petra RIEM
11'38"17 SCHENKEL Sandra DCLA
11'48"03 DE GEYTER Caroline ZA
11'53"03 GOOSSENS Patricia LOOI
 
HOOGSPRINGEN

Top

1m95 HELLEBAUT Tia AT84
1m80 DE LEEUW Sabrina CSF
1m76 DESMET Hannelore AVT
1m75 AERTS Sara AVOS
1m75 RUMMENS Sofie DCLA
1m72 SEBRECHTS Liesbeth OLSE
1m70 POELMANS Isabel ACHL
1m66 BARA Virginie DAMP
1m66 VERBEECK Liesbeth ROBA
1m65 MAES Marjan TUAC
1m65 VAN DER MEULEN Marlies AVMO
1m65 D'ADDARIO Anais CSF
 
POLSSTOKSPRINGEN

Top

4m20 DUFOUR Irena MOHA
4m01 VAN ROIE Liesbet AVZK
3m91 POLLEFEYT Karen FLAC
3m42 LETERME Gaelle CABW
3m41 RICHARD Anne Lise ULA
3m41 VAN OSSELAER Carolien VOLH
3m40 LEROY Anne HERV
3m40 CLINCKEMAILLIE Sandrine RCG
3m32 TILLAERT Evy RCG
3m30 KRIER Anne Frederique* ULA
3m30 DE RAS Eve VS
 
VERSPRINGEN

Top

6m15 AERTS Sara AVOS
6m10 VAN DE STEENE Jessica KAAG
5m97 LAHAYE Caroline CSDY
5m95 HELLEBAUT Tia AT84
5m88 SWENNEN Sandra AVT
5m85 HUYGHEBAERT Lien HAC
5m77 SCHKLAR Chrystelle SPA
5m70 VAN HERTEM Kim DALO
5m66 POELMANS Isabel ACHL
5m66 AMELINCKX Debby AT84
 
HINKSTAPSPRINGEN

Top

13m14 SWENNEN Sandra AVT
12m97 VAN DE STEENE Jessica KAAG
12m33 SCHKLAR Chrystelle SPA
12m08 CLAES An ACA
12m03 ZINGA BOTAO Tatiana WS
11m73 CLEMENT ANNE Catherine DAMP
11m66 VAN BREMPT Jolien ACBR
11m61 DIOP Laura CABW
11m56 VAN DER MEULEN Marlies AVMO
11m55 VERCAMMEN Eveline ACBR
 
KOGELSTOTEN

Top

16m70 BLONDEEL Veerle KAAG
14m38 VERLINDEN Sophie WIBO
14m04 VAN THUYNE Mieke DEIN
13m89 WOUTERS Annelies ACHL
13m76 VANGEEL Inge ACBR
13m37 MAES Valerie CSDY
13m21 TIMMERMANS Catherine DCLA
13m15 CALLEMEYN Linda* AVT
13m13 MENTENS Margot ROBA
13m08 PEETROONS Annelies OEH
12m83 HELLEBAUT Tia AT84
 
DISCUSWERPEN

Top

57m58 BLONDEEL Veerle KAAG
50m45 VANGEEL Inge ACBR
49m15 VAN THUYNE Mieke DEIN
49m11 PEETROONS Annelies OEH
47m42 MAES Valerie CSDY
45m68 GYS Elke ACBR
45m25 WILLEKENS Ines VMOL
45m21 SUSTELO Irina RESC
43m62 VAN DE BROECK Katrien DCLA
43m33 CALLEMEYN Linda* AVT
41m20 VANDEN BROECK Sofie VAC
 
SPEERWERPEN

Top

55m18 STAS Cindy LOOI
53m28 SCHOENMAEKERS Sofie FLAC
52m70 WILLEMSEN Elfje OLSE
49m47 DUPRE Melissa RCG
47m31 VERMEIR Sarah VAC
43m92 STRUYS Ilse OLSE
43m89 DE WIT Ellen ACBR
42m90 BLOCKX Stephanie FAC
42m57 MEEUS Kirsten DCLA
42m44 MAES Veronique OLSE
 
HAMERSLINGEREN

Top

51m57 SUSTELO Irina RESC
50m48 BLONDEEL Patricia KAAG
45m89 DE COSTER Sarah DCLA
44m49 NIERINCK Annelies RCG
43m53 DE WOLF Kathleen DCLA
42m42 SCHILLEWAERT Ann LOOI
41m84 LUYIMI MBALA Sarah SMAC
40m92 DESPONTIN Coralie ARCH
40m28 DE MEERSMAN Leen RCG
39m46 DUPRE Katinka RCG
 
ZEVENKAMP

Top

5.954 HELLEBAUT Tia AT84
5.736 AERTS Sara AVOS
4.830 BELMANS Else ACHL
4.650 POELMANS Isabel ACHL
4.553 BAUMER Gitte ACBR
4.452 DE JAEGHER Evi ACHL
4.318 VAN DEN BERGHE Ellen LAT
4.200 LAHAYE Caroline CSDY
4.077 DAVIN Elisabeth DAMP
4.010 DENISTY Daniele SMAC

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel