U bevindt zich hier: records & ranglijsten - Archief Ranglijsten - Outdoor Mannen 2004
Archief Ranglijsten
Outdoor Mannen 2004

 TOP 10  - Outdoor - Mannen - 2004

  * = heeft (had toen) nog niet de Belgische nationaliteit

Laatste aanpassing: 12/07/2005

100m

1 mile

Hoogspringen

Kogelstoten

200m

3.000m

Polsstokspringen

Discuswerpen

300m

5.000m

Verspringen

Hamerslingeren

400m

10.000m

Hinkstapspringen

Speerwerpen

800m

Uurloop

110 H

Tienkamp

1.000m

 Marathon

400 H

 

1.500m

 

3.000 ST

 


100 meter

Top

10"35 FERRO Anthony CSF
10"43 STEVENS Patrick AVT
10"50 BONGELO BONGELEMBA Nathan CSF
10"52 DE BAERDEMAKER Xavier SMAC
10"56 WYMEERSCH Erik RCG
10"61 GOURMET Francois RFCL
10"63 DELHAYE Jeremy CSF
10"66 ROOBAERT Kris DAC
10"67 DE MUYNCK David SMAC
10"70 BROOTHAERTS Damien RESC
     
200 meter

Top

20"63 STEVENS Patrick AVT
20"97 FERRO Anthony CSF
21"09 VAN BRANTEGHEM Cedric STAX
21"21 DE BAERDEMAKER Xavier SMAC
21"27 VEREECKE Pieter-Jan FLAC
21"32 NUYTS Hans VAC
21"37 BROOTHAERTS Damien RESC
21"45 GOURMET Francois RFCL
21"54 MATTHYS Arnout VOLH
21"56 DE VRIENDT Thomas STAX
     
300 meter 

Top

33"50 DE BAERDEMAKER Xavier SMAC
33"54 SCHOEPS Matthieu UAFA
33"73 NUYTS Hans VAC
33"79 GOURMET Francois RFCL
34"02 MATTHYS Arnout VOLH
34"28 VERVLOET Gregory RESC
34"49 DE SCHEPPER Pieter ACME
34"54 DUERINCK Nils VAC
34"57 ROOBAERT Kris DAC
34"70 VAN BOGAERT Jelle SWIN
     
400 meter

Top

45"11 VAN BRANTEGHEM Cedric STAX
47"12 DE BAERDEMAKER Xavier SMAC
47"43 DUERINCK Nils VAC
47"61 SCHOEPS Matthieu UAFA
48"03 FEYAERTS Evert VAC
48"06 DE BOCK Stefan RCG
48"10 VANCHAZE Tom AVT
48"25 VERVLOET Gregory RESC
48"31 GOURMET Francois RFCL
48"41 BERVOETS Michiel ROBA
800 meter

Top

1'44"48 JANSEN Joeri RIEM
1'46"61 OMEY Tom AZW
1'47"03 VANCHAZE Tom AVT
1'48"16 CLERBOUT Tim LAT
1'48"18 KAHAN Nathan DUFF
1'48"19 MATTHYS Thomas ACBR
1'48"56 ROGGE Tim RCG
1'49"27 BRUNET Nick HCO
1'49"67 VANDIEST Matthieu CABW
1'50"28 NEKHDOU Abdelilah* OEH
1'50"52 ZAHAFI Soufiane* AZW
1'50"86 MARRION Geoffrey CABW
1.000 meter

Top

2'21"97 MATTHYS Thomas ACBR
2'22"08 VAN ROOY Tom ACHL
2'23"98 DECUYPERE Jeroen FLAC
2'26"46 CELLIER Alexandre ARCH
2'26"59 DE PAUW Stijn VAC
2'26"68 ROGGE Tim RCG
2'26"97 ZAHAFI Soufiane* AZW
2'28"37 WEERTS JEAN Pierre DAMP
2'29"12 VERHAERT Kris HULS
2'29"25 DE BOCK Maarten RCG
2'29"36 VANDORMAEL Thomas CABW
1.500 meter

Top

3'37"50 CLERBOUT Tim LAT
3'38"80 STOUTI Boujemaa* OEH
3'38"83 VANDIEST Matthieu CABW
3'41"04 JANSEN Joeri RIEM
3'41"24 COMPERNOLLE Tom RIEM
3'42"73 OMEY Tom AZW
3'43"56 VAN ROOY Tom ACHL
3'44"18 JANSSENS Hans DUFF
3'44"75 ES-SAADI Ridouane DCLA
1 mile

Top

4'07"91 DECUYPERE Jeroen FLAC
4'08"15 DE BRABANDERE Wouter AVMO
4'10"98 VAN KOOLWYK Krijn LOOI
4'11"26 RENS Pedro LOOI
4'20"56 DEVEL Philippe HF
4'21"18 STEVENS David KAAG
4'21"39 VERSCHOREN Bart DUFF
4'22"18 VIAENE Tim OB
4'23"34 CELLIER Alexandre ARCH
4'23"79 VANDORMAEL Thomas CABW
3.000 meter

Top

07'42"84 RIZKI Monder ATLE
07'54"77 ES-SAADI Ridouane DCLA
07'55"99 COMPERNOLLE Tom RIEM
08'02"73 BORMS Wim DUFF
08'03"17 SAJI Bouazza* AT84
08'03"56 FAYS Guy RFCL
08'04"02 MOURHIT Mohammed CSF
08'04"38 DESMET Pieter AZW
08'04"63 VAN KOOLWYK Krijn LOOI
08'04"71 JANSSENS Hans DUFF
08'06"45 STROOBANTS Jesse DCLA
5.000 meter

Top

13'14"75 COMPERNOLLE Tom RIEM
13'15"51 RIZKI Monder ATLE
13'24"54 ES-SAADI Ridouane DCLA
13'32"25 JANSSENS Hans DUFF
13'44"18 MOURHIT Mohammed CSF
13'53"47 GAHUNGU Vital * RFCL
13'54"19 FAYS Guy RFCL
13'57"72 STROOBANTS Jesse DCLA
13'59"76 VAN KOOLWYK Krijn LOOI
14'04"38 VAN HOOSTE Tom OEH
14'07"02 COLLIGNON Frederic RFCL
10.000 meter

Top

28'58"13 VAN HOOSTE Tom OEH
29'05"36 STROOBANTS Jesse DCLA
29'24"36 JANSSENS Hans DUFF
29'30"34 NEMETH Christian CABW
29'32"28 COLLIGNON Frederic RFCL
29'43"55 FAYS Guy RFCL
30'00"99 VAN STEEN Maarten VAC
30'12"5 VAN WAEYENBERGE Mario DUFF
30'20"32 BOUDERGUI Idris CABW
30'20"41 GEMEDA Aman* KKS
30'24"25 VAN DEN BROEK Stefan LIER
UURLOOP

Top

18.950m VANDEVELDE Stijn DUFF
18.810m DECOUX Herman ROBA
18.594m CLERBOUT Tim LAT
18.454m STESSENS Tim LOOI
18.402m DAMIAN Ion VOLH
18.388m VERSCHOREN Bart DUFF
18.379m VERHAGEN Frederick ACW
18.117m WILS Johan ACHL
18.110m VAN SCHUERBEECK Willem OPW
18.086m HAMELINCK Wouter RCG
MARATHON

Top

2u11'55" VAN HOOSTE Tom OEH
2u14'37" GEROME Eric* RFCL
2u15'53" VAN GEYTE Gino RIEM
2u16'36" CLAEYS Jerome ACG
2u17'22" CEULEMANS Rik ATLA
2u18'28" LIGNEEL Ronny AVR
2u18'55" VANHAECKE Filip FLAC
2u21'31" COLPAERT Frederik FLAC
2u22'21" OTMAKHOV Oleg AVT
2u24'32" VANDERSTRAETEN Patrick VITA
110 meter horden

Top

13"63 NSENGA Jonathan CABW
13"93 BROOTHAERTS Damien RESC
14"22 VAN DE GENDER Steven TUAC
14"30 DEVEUGHELE Piet FLAC
14"54 MEULDERS Tom TUAC
14"67 MAMBO Djeke DACM
14"72 BULTHEEL Michael FLAC
14"88 HOFFELT Sebastien ULA
14"91 VANDAELE Frank KAAG
14"99 DE GROOF Paul ACBR
400 meter horden

Top

51"20 MALKI Rachid SER
51"38 DEVEUGHELE Piet FLAC
51"46 BULTHEEL Michael FLAC
52"26 DE WIT Edwin AT84
52"95 DE SCHEPPER Pieter ACME
52"99 DE GROOF Paul ACBR
53"32 NAIF Nicolas RESC
53"33 VERVLOET Gregory RESC
53"90 TROUILLEZ Sebastien VAC
54"00 VAN DER PLAETSEN Michael ACW
54"00 LEMEY Stephan HALE
     
3.000 meter steeple  

Top

8'24"54 VAN KOOLWYK Krijn LOOI
8'32"91 DESMET Pieter AZW
8'45"23 VERMEIREN Johan OEH
8'57"03 GAHUNGU Vital * RFCL
9'04"06 KONIGS Roger RFCL
9'04"51 WILSSENS Koen VOLH
9'07"14 BUSSELOT Dries OEH
9'14"00 DE VLIEGER Steven AVLO
9'21"75 DESMEDT Frederic CABW
9'25"38 WEERTS JEAN Pierre DAMP
9'25"38 JACQUEMIN Philippe DAMP
HOOGSPRINGEN

Top

2m18 STROOBANTS Stijn VAC
2m15 HUBERT Timothy EA
2m12 BRACONNIER Benoit RFCL
2m05 VAN DEURSEN Bart RCT
2m01 SCHOMELHOUD Michael USTA
2m00 SCHOEPS Matthieu UAFA
1m99 XHONNEUX Frederic RESC
1m99 CHALON Xavier DAMP
1m96 POCHET Gregoire CSDY
1m96 HOFFELT Sebastien ULA
1m96 D'HOKER Niklaas VS
1m96 BRUYNINCKX Wim ROBA
POLSSTOKSPRINGEN

Top

5m35 RANS Kevin OLSE
5m10 GOURMET Francois RFCL
5m00 SIMONET Benoit ACO
5m00 HOFFELT Sebastien ULA
4m92 LEDEGEN Dirk EA
4m90 TAELEMAN Steven DCLA
4m80 BAUNE Joffray SMAC
4m76 GOOSSENS Denis VAC
4m75 VERELST Wim VOLH
4m70 AUDENAERT Emmanuel ACW
4m70 VANRYCKEGHEM Vincent LYRA
VERSPRINGEN

Top

7m82 VELTER Michael DAMP
7m58 MESSIAEN Gert RCG
7m24 MONOT Nicolas RCSC
7m20 GOURMET Francois RFCL
7m19 MICHIELS Bert LEBB
7m10 GUNS Jan RCG
7m06 BRACKE Roel ACBR
7m04 VAN ALPHEN Hans AVOS
6m97 MATANDA KAIJI Didier RCSC
6m96 DE GROOF Paul ACBR
6m93 STROOBANTS Stijn VAC
6m91 BRANLE Hugues OEH
6m91 VANLANCKER Rudi RESC
6m91 DE BAERDEMAKER Xavier SMAC
HINKSTAPSPRINGEN

Top

16m48 VELTER Michael DAMP
14m94 XHONNEUX Frederic RESC
14m82 VANDENKERCKHOVE Peter SWIN
14m46 DE BAERDEMAKER Xavier SMAC
14m30 GUNS Jan RCG
14m27 VANDENHOVEN Vincent SMAC
14m20 VAN WYNSBERGE Kurt AVMO
14m05 HERMAN Eric DAMP
14m05 BRIJS Gert RCG
14m05 MESSIAEN Gert RCG
KOGELSTOTEN

Top

19m29 BLONDEEL Wim KAAG
16m77 REVYN Richard KAAG
16m15 VERBRUGGHE Jurgen HAC
15m92 EECKHOUT Filip VS
15m69 PAUWELS Bart AT84
15m62 GUILLAUME Alain BBS
15m23 BAL Steve VAC
15m19 SCHOUKENS Jurgen OEH
14m75 SNEYERS Yves ROBA
14m59 DORME Peter FLAC
DISCUSWERPEN

Top

64m06 VAN DAELE Jo AVMO
53m91 BLONDEEL Wim KAAG
53m72 COENE Kris AVLO
52m94 TOMANEK Milosz KAAG
49m54 EECKHOUT Filip VS
47m75 REVYN Richard KAAG
47m00 HAMMANI Lahcen* ATLE
46m97 VERBRUGGHE Jurgen HAC
46m91 VAN HAMME Didier RCG
46m04 DUPONT Christophe HF
45m80 VAN DEN BRANDEN Jurgen VS
HAMERSLINGEREN

Top

63m62 DE WYNGAERT Walter ROBA
61m66 IERRE Nicolas CABW
60m55 BETTOLO Laurent* ARCH
58m41 DEBACKER Bart FLAC
57m35 VERHEGGHE Marnix KAAG
53m93 DE COSTER Tim DCLA
53m65 POUSSEUR Pierre DAMP
53m01 PIERRE Guy CABW
50m60 VERSCHUERE Reginald RCG
50m50 DEMKO Sebastien RFCL
50m46 DECRET Damien CABW
SPEERWERPEN

Top

71m68 VAN MENSEL Marc AT84
69m92 DEBACKER Bart FLAC
65m08 BLOMMERDE Jeroen* AT84
64m88 PARFENOV Vladimir WS
64m42 VAN CAMPENHOUT Jonas DCLA
64m11 VASTEELS Maurice CSF
61m76 MOERNAUT Jasper LEBB
61m71 BALEMANS Freddy* RCG
61m61 DEGROOTE Johannes FLAC
61m16 LEMAITRE Loic DCLA
60m72 DE SMET John HALE
59m80 PAUWELS Bart AT84
TIENKAMP

Top

7.628 GOURMET Francois RFCL
7.054 VAN ALPHEN Hans AVOS
7.040 XHONNEUX Frederic RESC
6.988 HOFFELT Sebastien ULA
6.816 DE GROOF Paul ACBR
6.405 SCHOEPS Matthieu UAFA
6.334 DE VRIENDT Benjamin STAX
6.142 D'HOKER Koen VS
6.112 DE WEGHE Mario DAC
6.076 RAEYMAEKERS Guy ACHL

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel