U bevindt zich hier: records & ranglijsten - Archief Ranglijsten - Outdoor Vrouwen 2003
Archief Ranglijsten
Outdoor Vrouwen 2003

 TOP 10  - Outdoor - Vrouwen - 2003

  * = heeft (had toen) nog niet de Belgische nationaliteit

Laatste aanpassing: 12/07/2005

100m

1 mile

Hoogspringen

Kogelstoten

200m

3.000m

Polsstokspringen

Discuswerpen

300m

5.000m

Verspringen

Hamerslingeren

400m

10.000m

Hinkstapspringen

Speerwerpen

800m

Uurloop

100 H

Zevenkamp

1.000m

 Marathon

400 H

 

1.500m

 

3.000 ST

 


100 meter

Top

11"21 GEVAERT Kim VAC
11"50 OUEDRAOGO Elodie VAC
11"55 POELMAN Jacqueline* LOOI
11"62 DE CALUWE Katleen ACW
11"64 ROCHTUS Audrey VAC
11"77 CALLAERTS Nancy ACW
11"79 HUYGHEBAERT Lien HAC
11"82 CULLEN Fiona CABW
11"86 PHILIPS Cheryl* AVT
11"86 BORLEE Olivia SPA
11"87 DEN HAEZE Wendy ACME
11"91 SWENNEN Sandra AVT
     
200 meter

Top

22"64 GEVAERT Kim VAC
23"37 POELMAN Jacqueline* LOOI
23"69 ROCHTUS Audrey VAC
23"71 OUEDRAOGO Elodie VAC
23"73 DE CALUWE Katleen ACW
23"93 BORLEE Olivia SPA
24"10 DEN HAEZE Wendy ACME
24"36 HUYGHEBAERT Lien HAC
24"49 SWENNEN Sandra AVT
24"81 DE HERDT Sarah WRC
24"91 COLMAN Cindy KAAG
     
300 meter

Top

38"72 SWENNEN Sandra AVT
39"16 DEN HAEZE Wendy ACME
39"43 BAGGERMAN Marleen OEH
39"54 BORLEE Olivia SPA
39"65 DE HERDT Sarah WRC
39"77 PHILIPS Cheryl* AVT
39"94 MORTIER Joke HALE
40"33 COLMAN Cindy KAAG
40"37 MASSELIS Bieke AZW
40"48 BEKE Davina AVT
40"57 SOENENS Els AZW
     
400 meter

Top

54"00 STALS Sandra AVT
54"88 BAGGERMAN Marleen OEH
55"07 SWENNEN Sandra AVT
55"56 VAN DONINCK Nele AVT
55"68 PLOVIE Inneke KAAG
56"08 DE HERDT Sarah WRC
56"19 DE RUYCK Brechje VOLH
56"26 DEN HAEZE Wendy ACME
56"75 STRACKX Kristine AVT
56"84 MAJOR Shanna HCO
     
800 meter

Top

2'01"07 STALS Sandra AVT
2'05"88 MAJOR Shanna HCO
2'06"24 GEENS Mieke DUFF
2'06"41 DE RIDDER Heidi VS
2'06"52 DE RUYCK Brechje VOLH
2'06"93 DEJAEGHERE Veerle FLAC
2'07"56 BRAEM Kirsten AVT
2'07"71 VAN DE VELDE Liesbeth LIER
2'08"62 VAN LINDEN Veerle AVT
2'08"82 LEMMENS Laura OEH
     
1.000 meter

Top

2'44"80 STALS Sandra AVT
2'48"75 MAJOR Shanna HCO
2'49"0 GEENS Mieke DUFF
2'50"04 VAN DE VELDE Liesbeth LIER
2'50"37 DE RUYCK Brechje VOLH
2'51"26 VANDEWEEGE Leen FLAC
2'51"42 VERHAEGHE Marieken MACW
2'52"18 SCHREURS Ann BREE
2'52"83 LEMMENS Laura OEH
2'53"43 OFFERGELD Kim DUFF
     
1.500 meter

Top

4'05"36 DEJAEGHERE Veerle FLAC
4'13"13 GEENS Mieke DUFF
4'15"99 BAOUF Fatiha CABW
4'17"94 OFFERGELD Kim DUFF
4'18"80 VAN LINDEN Veerle AVT
4'19"07 VANDEN BEMPT Sigrid DCLA
4'20"23 DE CROOCK Stephanie ZELE
4'21"73 VAN DE VELDE Liesbeth LIER
4'22"56 BOSSUYT Lieselot AZW
4'23"52 SMOLDERS Anja AVT
     
1 mile

Top

4'29"93 DEJAEGHERE Veerle FLAC
4'34"88 GEENS Mieke DUFF
4'38"71 VANDEN BEMPT Sigrid DCLA
4'45"48 VAN LINDEN Veerle AVT
4'47"30 BOSSUYT Lieselot AZW
4'57"8 VAN HOEYMISSEN Elke GRIM
5'01"76 KENNES Klaartje ROBA
5'02"73 GOOSSENS Patricia LOOI
5'08"14 DEMEURE Justine TACT
5'08"95 VAN DEN DRIESSCHE Melissa DAC
     
3.000 meter

Top

9'07"68 SMOLDERS Anja AVT
9'13"46 VANDEN BEMPT Sigrid DCLA
9'18"52 VAN LINDEN Veerle AVT
9'20"95 DE CROOCK Stephanie ZELE
9'30"22 OFFERGELD Kim DUFF
9'34"4 VAN DE VELDE Liesbeth LIER
9'34"59 DEBAETS Corinne DCLA
9'34"66 DE SMET Kristi KAAG
9'36"47 DE VOS Nathalie STAX
9'37"84 GEENS Mieke DUFF
     
5.000 meter

Top

16'26”34 SMOLDERS Anja AVT
16'28”08 DEBAETS Corinne DCLA
16'31"23 VANDEN BEMPT Sigrid DCLA
16'32"09 DE CROOCK Stephanie ZELE
16'44"02 VAN CAMPEN Anke ROBA
16'52"39 DE SMET Kristi KAAG
17'03"97 DE VOS Nathalie STAX
17'18"06 PARMENTIER Ann AZW
17'18"87 VERTHE Els AZW
17'25"56 GOOSSENS Patricia LOOI
     
10.000 meter

Top

33'01"71 RENDERS Marleen AVT
34'43"11 DE VOS Nathalie STAX
35'01"43 VANDEN BEMPT Sigrid DCLA
35'05"43 OFFERGELD Kim DUFF
35'16"48 PARMENTIER Ann AZW
36'15"79 STALDER Claudia* SPVI
37'00"79 MULLE Sylvie ACW
37'50"97 HEYMANS Kirsten VS
38'10"64 DICKX Katrien KAAG
38'12"19 VAN DER HOEVEN Jeannine ROBA
38'18"13 VAN BUGGENHOUT Sandra LEBB
     
UURLOOP

Top

17.264m VANDEN BEMPT Sigrid DCLA
16.967m OFFERGELD Kim DUFF
15.864m DE VOS Nathalie STAX
15.086m DEMEURE Justine TACT
14.937m VAN OOSTERWIJCK Nathalie ADD
14.726m VAN DER HOEVEN Jeannine ROBA
14.685m VERBAUWHEDE Marianne AVMO
14.588m VAN LOOY Christel HULS
14.505m VAN SPRENGEL Wendy ACHL
14.396m MULLE Sylvie ACW
     
MARATHON

Top

2u28'31" RENDERS Marleen AVT
2u36'05" LALLEMAND Catherine CABW
2u43'09" ABOULAHCEN Mounia ATLE
2u43'28" ALEMITU BEKELE Aga* ATLA
2u54'45" GUILLEMYN Marijke FLAC
2u55'00" VANDEKERKHOVE Veerle AVR
2u56'45" LOUBELE Nathalie BBS
2u57'22" VAN REUSEL Marleen ABES
3u02'01" DAMMEN Ange VMOL
3u04'17" VAN LOOY Christel HULS
3u12'35" VERBAUWHEDE Marianne AVMO
     
100 m horden

Top

13"24 TSCHOMBA Myriam CABW
13"30 CULLEN Fiona* CABW
13"34 OUEDRAOGO Elodie VAC
13"63 DAVIN Elisabeth DAMP
14"00 BOURGEOIS Stephanie OEH
14"03 HELLEBAUT Tia AT84
14"36 VANACKERE Sofie AZW
14"44 POELMANS Leslie VAC
14"47 BAUMER Gitte ACBR
14"56 GUILLET Laurence ESC
14"59 OVAERE Wendy AZW
     
400 m horden

Top

59"07 VAN DONINCK Nele AVT
59"44 MORTIER Joke HALE
60"68 VAN GOETHEM Kelly VOLH
61"08 AMELLAL Maryam DCLA
61"51 SEVERYNS Elke ARAC
61"85 SUYS Katleen KAAG
62"17 VAN HERTEM Kim DALO
62"58 BELMANS Else ACHL
63"68 BIER Deborah OEH
63"95 DE BAETS Soetkin ACME
     
3.000 m steeple

Top

09'42"04 VANDEN BEMPT Sigrid DCLA
10'22"40 DE CROOCK Stephanie ZELE
10'51"72 DE SMET Kristi KAAG
11'14"06 NAESSENS Hanne AZW
11'23"25 GOOSSENS Patricia LOOI
11'31"31 BRUGGEMAN Petra RIEM
11'46"69 DELDICQUE Louise CSDY
11'54"04 BOS Inge ACKO
12'12"10 LUYPAERT Ellen VAC
12'13"68 BAEYENS Lore VAC
     
HOOGSPRINGEN

Top

1m91 HELLEBAUT Tia AT84
1m80 COCHUYT Ellen KAAG
1m80 DE LEEUW Sabrina CSF
1m74 RUMMENS Sofie DCLA
1m72 OUEDRAOGO Elodie VAC
1m72 SEBRECHTS Liesbeth OLSE
1m70 SIEUW Katrien FLAC
1m70 BARA Virginie DAMP
1m70 VAN BOECKEL Caroline WRC
1m69 DESMET Hannelore AVT
1m69 POELMANS Isabel ACHL
1m69 MICHIELS Karen ACBR
     
POLSSTOKSPRINGEN

Top

3m92 VAN ROIE Liesbet AVZK
3m85 VERBEEK Sabine * CABW
3m83 POLLEFEYT Karen FLAC
3m80 ANDRIES Elke AT84
3m61 DE RAS Eve VS
3m60 LEROY Anne HERV
3m51 WELLENS Leen ACBR
3m40 KRIER ANNE Frederique ULA
3m30 CLINCKEMAILLIE Sandrine KAAG
3m30 LETE Celine HERV
3m25 TILLAERT Evy RCG
     
VERSPRINGEN

Top

6m26 SWENNEN Sandra AVT
6m13 OUEDRAOGO Elodie VAC
6m08 HUYGHEBAERT Lien HAC
6m07 HELLEBAUT Tia AT84
6m02 DE JAEGHER Evi ACHL
5m91 VAN DE STEENE Jessica KAAG
5m77 LAHAYE Caroline CSDY
5m71 POELMANS Isabel ACHL
5m68 UYTTERSPROT Ellen AT84
5m66 VAN HERTEM Kim DALO
     
HINKSTAPSPRINGEN

Top

13m79 SWENNEN Sandra AVT
12m83 HUYGHEBAERT Lien HAC
12m52 VAN DE STEENE Jessica KAAG
11m86 BOURGEOIS Stephanie OEH
11m86 JACOBS Jenny RCG
11m75 ZINGA BOTAO Tatiana WS
11m70 CLEMENT ANNE Catherine DAMP
11m67 GEVAERT Kim VAC
11m57 POELMANS Isabel ACHL
11m56 SCHKLAR Chrystelle SPA
     
KOGELSTOTEN

Top

16m58 BLONDEEL Veerle KAAG
14m18 VERLINDEN Sophie WIBO
13m80 VAN THUYNE Mieke DEIN
13m80 TIMMERMANS Catherine DCLA
13m61 MENTENS Margot AVT
13m28 MEULEMEESTER Greet HAC
13m06 WILLEKENS Ines VMOL
12m98 PEETROONS Annelies OEH
12m97 WOUTERS Annelies ACHL
12m92 HELLEBAUT Tia AT84
12m92 VANGEEL Inge ACBR
     
DISCUSWERPEN

Top

57m70 BLONDEEL Veerle KAAG
49m42 VAN THUYNE Mieke DEIN
49m39 VANGEEL Inge ACBR
46m89 SUSTELO Irina ESC
46m40 PEETROONS Annelies OEH
45m03 GYS Elke ACBR
44m35 WILLEKENS Ines VMOL
42m85 LORAIN Maud HF
41m49 MEULEMEESTER Greet HAC
41m40 LARNOE Karin OLSE
     
SPEERWERPEN

Top

54m08 STAS Cindy LOOI
50m77 SCHOENMAEKERS Sofie FLAC
48m94 VERMEIR Sarah VAC
46m17 DUPRE Melissa RCG
44m98 WILLEMSEN Elfje OLSE
43m76 MAES Veronique OLSE
43m54 DE WIT Ellen ACBR
42m17 FORTHOMME Laurence RFCL
41m34 HELLEBAUT Tia AT84
40m90 HOJKA Anne USBR
     
HAMERSLINGEREN

Top

52m86 PETIT Jennifer ARCH
52m56 SUSTELO Irina ESC
48m32 BLONDEEL Patricia KAAG
47m01 LUYIMI MBALA Sarah SMAC
46m96 NIERINCK Annelies RCG
43m05 DE COSTER Sarah DCLA
42m87 DE WOLF Kathleen DCLA
42m34 SCHILLEWAERT Ann LOOI
39m48 DE MEERSMAN Leen ACW
37m77 DUPRE Katinka RCG
     
ZEVENKAMP

Top

6.019 HELLEBAUT Tia AT84
5.015 AERTS Sara AVOS
4.880 POELMANS Isabel ACHL
4.677 DE JAEGHER Evi ACHL
4.642 VAN DE STEENE Jessica KAAG
4.288 VAN DEN BERGHE Ellen LAT
3.974 GUILLET Laurence ESC
3.781 VAN GREMBERGHE Annelies STAX
3.772 DELPLACE Laurence SPA
3.634 VANZIELEGHEM Lien FLAC

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel