U bevindt zich hier: records & ranglijsten - Archief Ranglijsten - Outdoor Mannen 2003
Archief Ranglijsten
Outdoor Mannen 2003

 TOP 10  - Outdoor - Mannen - 2003

  * = heeft (had toen) nog niet de Belgische nationaliteit

Laatste aanpassing: 12/07/2005

100m

1 mile

Hoogspringen

Kogelstoten

200m

3.000m

Polsstokspringen

Discuswerpen

300m

5.000m

Verspringen

Hamerslingeren

400m

10.000m

Hinkstapspringen

Speerwerpen

800m

Uurloop

110 H

Tienkamp

1.000m

 Marathon

400 H

 

1.500m

 

3.000 ST

 



100 meter

Top

10"32 BEYENS Kristof ACHL
10"39 FERRO Anthony CSF
10"39 DE BAERDEMAKER Xavier SMAC
10"42 BONGELO BONGELEMBA Nathan CSF
10"51 STEVENS Patrick AVT
10"54 VAN BRANTEGHEM Cedric STAX
10"55 NUYTS Hans VAC
10"55 VEREECKE Pieter-Jan FLAC
10"61 WYMEERSCH Erik RCG
10"64 RANS Kevin OLSE
     
200 meter

Top

20"60 VAN BRANTEGHEM Cedric STAX
20"84 BEYENS Kristof ACHL
20"99 DE BAERDEMAKER Xavier SMAC
21"00 FERRO Anthony CSF
21"13 STEVENS Patrick AVT
21"21 VEREECKE Pieter-Jan FLAC
21"27 GOURMET Francois RFCL
21"44 BROOTHAERTS Damien ESC
21"46 RANS Kevin OLSE
21"53 CAETHOVEN Dave LIER
21"53 NUYTS Hans VAC
     
300 meter

Top

32"53 VAN BRANTEGHEM Cedric STAX
33"97 NUYTS Hans VAC
34"00 MORAL Miguel ESC
34"15 SCHOEPS Matthieu UAFA
34"40 THYS Ruben AVT
34"44 DE VRIENDT Thomas STAX
34"46 DUERINCK Nils VAC
34"50 VAN DE VELDE Tommie VAC
34"51 DEVEUGHELE Piet FLAC
34"62 DESTATTE Cedric RCB
     
400 meter

Top

45"02 VAN BRANTEGHEM Cedric STAX
46"37 DE BAERDEMAKER Xavier SMAC
47"04 GOURMET Francois RFCL
47"39 LUMEN Christophe SMAC
47"90 MASSON Frederic FCHA
47"94 DUERINCK Nils VAC
48"08 VANCHAZE Tom AVT
48"10 ROESKE Eric* VS
48"15 NUYTS Hans VAC
48"20 VAN DE VELDE Tommie VAC
48"23 CEYSSENS Koen AVT
     
800 meter

Top

1'44"95 JANSEN Joeri DUFF
1'45"75 OMEY Tom AZW
1'47"83 BRUNET Nick HCO
1'47"91 KAHAN Nathan DUFF
1'48"10 VANCHAZE Tom AVT
1'48"89 NEKHDOU Abdelilah* OEH
1'49"52 VANDIEST Matthieu CABW
1'49"61 KEEPERS Gunther ACHL
1'49"78 LEENAERTS Bert ROBA
1'49"82 STOUTI Boujemaa* OEH
1'50"02 JALLOULI Tarik* ATLE
1'50"09 ES-SAADI Ridouane DCLA
     
1.000 meter

Top

2'22"47 LEENAERTS Bert ROBA
2'23"78 STOUTI Boujemaa* OEH
2'24"05 GRAMMENS Patrick RIEM
2'24"90 LEENAERTS Frans ROBA
2'26"24 VAN ROOY Tom ACHL
2'26"57 LAGA Fabrice KAAG
2'27"11 VAN DEN EEDE Jerry DAC
2'27"67 BAMPS Gert DCLA
2'27"71 MARRION Geoffrey CABW
2'27"83 VERHAERT Kris HULS

2'28"10

VAN MECHELEN Peter DCLA
     
1.500 meter

Top

3'35"74 LEENAERTS Bert ROBA
3'38"32 CLERBOUT Tim LAT
3'38"47 ES-SAADI Ridouane DCLA
3'40"11 VANDIEST Matthieu CABW
3'40"59 VAN ROOY Tom ACHL
3'40"89 LEENAERTS Frans ROBA
3'41"21 N’KUNZIMANA Onesphore* RFCL
3'41"33 STOUTI Boujemaa* OEH
3'41"51 RIZKI Monder ATLE
3'42"78 GRAMMENS Patrick RIEM
3'43"15 BERNAERT Luc FLAC
3'44"47 JANSEN Joeri DUFF
     
1 mile

Top

4'03"75 VANDIEST Matthieu CABW
4'10"12 CLERBOUT Tim LAT
4'12"50 STOUTI Boujemaa* OEH
4'16"88 FLAMEE Alain CSF
4'16"95 BERNAERT Luc FLAC
4'17"39 VAN DEN EEDE Jerry DAC
4'18"38 NEKDOU Abdelila * OEH
4'18"90 MOUTON Kristof ACME
4'20"19 LEVACQ Corentin ESC
4'20"47 THEUNIS Gert FCHA
4'20"89 LAGA Fabrice KAAG
4'21"92 DANNIS Marc ACA
     
3.000 meter

Top

7'48"50 N’KUNZIMANA Onesphore * RFCL
7'49"26 RIZKI Monder ATLE
7'50"14 ES-SAADI Ridouane DCLA
7'55"85 COMPERNOLLE Tom RIEM
7'59"38 VAN HOOSTE Tom OEH
7'59"81 CLERBOUT Tim LAT
8'02"84 VAN KOOLWYK Krijn LOOI
8'03"31 BORMS Wim DUFF
8'03"58 EVENS Bart DCLA
8'05"20 DESMET Pieter AZW
8'07"11 RENS Pedro LOOI
     
5.000 meter

Top

13'21"97 MOURHIT Hassan OCAN
13'32"30 N’KUNZIMANA Onesphore* RFCL
13'32"76 ES-SAADI Ridouane DCLA
13'38"57 RIZKI Monder ATLE
13'42"69 GAHUNGU Vital* RFCL
13'43"28 JANSSENS Hans DUFF
13'50"86 COMPERNOLLE Tom RIEM
13'52"44 FAYS Guy RFCL
13'55"11 EVENS Bart DCLA
13'59"18 VAN KOOLWYK Krijn LOOI
14'06"55 CLERBOUT Tim LAT
14'10"22 BORMS Wim DUFF
     
10.000 meter

Top

29'22"56 JANSSENS Hans DUFF
29'30"12 NEMETH Christian CABW
29'31"11 FAYS Guy RFCL
29'57"23 BORMS Wim DUFF
30'03"37 BOUDERGUI Idris CABW
30'03"72 LIGNEEL Ronny AVR
30'11"28 LUYENS Yves RCB
30'22"3 KONIGS Roger HF
30'24"12 HAELTERMAN Steven VITA
30'27"38 STROOBANTS Jesse DCLA
30'47"69 KLUSKENS John ZELE
     
UURLOOP

Top

19.686m STROOBANTS Jesse DCLA
19.607m VAN RIE Koen ACP
18.897m BLOCKX David LOOI
18.688m CLERBOUT Tim LAT
18.684m STESSENS Tim LOOI
18.684m EL MKABLI El Idrissi RCAS
18.124m GRAMMENS Patrick RIEM
18.018m IHADTEN Redwac RCAS
17.907m STEVENS Kurt STAX
17.821m VERSCHOREN Bart DUFF
     
MARATHON

Top

2u12'53" GEROME Eric RFCL
2u13'42" CEULEMANS Rik ATLA
2u15'40" LIGNEEL Ronny AVR
2u18'04" VAN GEYTE Gino RIEM
2u18'34" VANHAECKE Filip FLAC
2u23'43" NEVEN Koen ADD
2u25'32" MOLEMANS Luc DAC
2u25'48" BOUKRINIAA Abdel RFCL
2u26'33" BLOCKX David LOOI
2u26'33" KNOCKAERT Didier RIEM
2u27'41" MORY Wim ACG
     
110 meter horden

Top

13"60 NSENGA Jonathan CABW
14"12 DEVEUGHELE Piet FLAC
14"13 BROOTHAERTS Damien ESC
14"15 VAN DE GENDER Steven TUAC
14"37 DEGHELT Adrien SMAC
14"40 MEULDERS Tom TUAC
14"51 VANGENEUGDEN Koen LOOI
14"63 SEGHERS Simon UAFA
14"71 SOLOT Jeremy SMAC
14"80 VANDAELE Frank KAAG
     
400 meter horden

Top

50"78 DEVEUGHELE Piet FLAC
52"36 DE WIT Edwin AT84
52"56 FAEMS Filip ACW
52"85 LEMEY Stephan HALE
53"20 DEVLIEGER Kirsten FLAC
53"32 DUERINCK Nils VAC
53"57 VAN DER PLAETSEN Michael DEIN
53"77 TROUILLEZ Sebastien GRIM
53"86 NAIF Nicolas ESC
53"88 DE SCHEPPER Pieter ACME
     
3.000 steeple

Top

8'36"12 WILSSENS Koen VOLH
8'38"68 VAN KOOLWYK Krijn LOOI
8'39"97 DESMET Pieter AZW
8'50"16 VERMEIREN Johan LAT
8'56"74 BEKKALI Omar OEH
8'57"65 KONIGS Roger HF
9'02"40 VERGOTE Maarten RIEM
9'03"07 DESMEDT Frederic VAC
9'19"14 BUSSELOT Dries OEH
9'24"3 VANMELKEBEKE Kjell KAAG
     
HOOGSPRINGEN

Top

2m18 HUBERT Timothy EA
2m15 DE PAEPE Patrick FLAC
2m14 STROOBANTS Stijn VAC
2m11 BRACONNIER Benoit RFCL
2m08 D'HOKER Niklaas VS
2m00 XHONNEUX Frederic ESC
2m00 ANDRE Stephan CSDY
2m00 SOLOT Jeremy SMAC
1m98 DEBAETS Pieter ACW
1m97 SCHOMELHOUD Michael USTA
     
POLSSTOKSPRINGEN

Top

5m60 DUVAL Thibaut CABW
5m50 RANS Kevin OLSE
5m20 SIMONET Benoit ACO
5m03 ROMBAUT Wesley RCG
4m92 LEDEGEN Dirk EA
4m90 MESTRE Domitien ACO
4m90 HOFFELT Sebastien ULA
4m80 DEVOS Dieter FLAC
4m80 PLANAS Juan ATLA
4m70 BAUNE Joffray SMAC
     
VERSPRINGEN

Top

7m68 MESSIAEN Gert RCG
7m53 GUNS Jan RCG
7m51 BEYENS Kristof ACHL
7m44 VELTER Michael DAMP
7m26 BRANLE Hugues RFCL
7m20 MAMBO Djeke DACM
7m10 GOURMET Franois RFCL
7m06 NYS Erik AVT
7m03 DECA Jan AVZK
7m03 BRACKE Roel ABES
     
HINKSTAPSPRINGEN

Top

16m46 MAMBO Djeke DACM
16m25 VELTER Michael DAMP
15m28 BRIJS Gert RCG
15m03 JIDOVTSEFF Boris SER
14m79 XHONNEUX Frederic ESC
14m78 VANDENKERCKHOVE Peter SWIN
14m27 VANDENHOVEN Vincent SMAC
14m07 VAN BROECK Steven ACHL
13m99 VAN WYNSBERGE Kurt HCO
13m94 CEREZO Y GARCIA Pedro HCO
     
KOGELSTOTEN

Top

18m46 BLONDEEL Wim KAAG
16m52 BAL Steve VAC
16m41 EECKHOUT Filip VS
16m07 VERBRUGGHE Jurgen HAC
15m79 REVYN Richard KAAG
15m49 BECK Ivan* BVAC
15m07 DORME Peter FLAC
15m03 PAUWELS Bart AT84
15m00 COENE Kris AVLO
14m84 VAN DAELE Jo AVMO
14m77 RAUSIN Francois RFCL
     
DISCUSWERPEN

Top

63m88 VAN DAELE Jo AVMO
58m17 COENE Kris AVLO
52m89 BLONDEEL Wim KAAG
50m16 TOMANEK Milosz KAAG
49m21 EECKHOUT Filip VS
46m76 VAN HAMME Didier RCG
46m73 VAN DEN BRANDEN Jurgen VS
46m62 DE KEUKELEIRE Tom VS
46m62 VERBRUGGHE Jurgen HAC
46m07 REVYN Richard KAAG
     
HAMERSLINGEREN

Top

64m49 BETTOLO Laurent * ARCH
62m29 DE WYNGAERT Walter ROBA
60m96 DEBACKER Bart FLAC
60m75 PIERRE Nicolas CABW
58m89 VERHEGGHE Marnix KAAG
54m86 DE COSTER Tim DCLA
53m92 DEMKO Sebastien RFCL
51m82 MAINIL Frank MOHA
51m65 POUSSEUR Pierre DAMP
51m46 METENS Armand ESC
49m31 DESPONTIN Thierry ARCH
     
SPEERWERPEN

Top

75m69 KLOECK Johan BRAB
73m01 VAN MENSEL Marc AT84
72m80 DEBACKER Bart FLAC
71m26 GOYVAERTS Tom OLSE
65m28 VASTEELS Maurice CSF
64m50 PAUWELS Bart AT84
63m76 VANMUYSEN Stijn ACBR
63m60 DEGROOTE Johannes FLAC
62m88 CLAES Chris RCG
61m44 VAN CAMPENHOUT Jonas DCLA
     
TIENKAMP

Top

6.992 XHONNEUX Frederic ESC
6.884 VAN ALPHEN Hans AVOS
6.671 VANDAELE Frank KAAG
6.435 DE GROOF Paul ACBR
6.395 MATANDA KAIJI Didier RCSC
6.214 DE WEGHE Mario DAC
6.188 PORTO-CARRERO Guy AVOS
6.160 DE VRIENDT Benjamin STAX
6.145 GOURMET Francois RFCL
6.104 CRETS Samuel HERV

 

 

 

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel