U bevindt zich hier: records & ranglijsten - Archief Ranglijsten - Outdoor Vrouwen 2002
Archief Ranglijsten
Outdoor Vrouwen2002

 TOP 10  - Outdoor - Vrouwen - 2002

  * = heeft (had toen) nog niet de Belgische nationaliteit

Laatste aanpassing: 12/07/2005

100m

1 mile

Hoogspringen

Kogelstoten

200m

3.000m

Polsstokspringen

Discuswerpen

300m

5.000m

Verspringen

Hamerslingeren

400m

10.000m

Hinkstapspringen

Speerwerpen

800m

Uurloop

100 H

Zevenkamp

1.000m

 Marathon

400 H

 

1.500m

 

3.000 ST

 


100 meter

Top

11"15 GEVAERT Kim VAC
11"40 CALLAERTS Nancy ACW
11"43 POELMAN Jacqueline* LOOI
11"49 DE CALUWE Katleen ACW
11"68 OUEDRAOGO Elodie VAC
11"91 SWENNEN Sandra AVT
11"94 DEN HAEZE Wendy ACME
11"97 TONDE Sarah SMAC
11"97 ROCHTUS Audrey WIBO
11"98 DAVIN Elisabeth DAMP
12"09 DE HERDT Sarah WRC
12"10 DE GROOTE Els KAAG
     
200 meter

Top

22"53 GEVAERT Kim VAC
23"00 POELMAN Jacqueline* LOOI
23"66 DE CALUWE Katleen ACW
24"17 CALLAERTS Nancy ACW
24"29 ROCHTUS Audrey WIBO
24"37 OUEDRAOGO Elodie VAC
24"38 SWENNEN Sandra AVT
24"49 DEN HAEZE Wendy ACME
24"72 DE HERDT Sarah WRC
24"75 DE GROOTE Els KAAG
24"75 COLMAN Cindy KAAG
     
300 meter

Top

39"54 COCHUYT Ellen ACME
40"00 MORTIER Joke HALE
40"24 VAN HERTEM Kim DALO
40"30 DE HERDT Sarah WRC
40"37 COLMAN Cindy KAAG
40"41 DE GROOTE Els KAAG
40"50 DEN HAEZE Wendy ACME
40"66 SOETEMANS Eva ROBA
40"85 VAN GOETHEM Kelly VOLH
40"87 STRACKX Kristine AVT
     
400 meter

Top

52"18 STALS Sandra AVT
52"33 GEVAERT Kim VAC
55"42 VAN BRANTEGHEM Gaelle AJAX
56"38 SOETEMANS Eva ROBA
56"43 DESMET Sylvie KAAG
56"43 DE HERDT Sarah WRC
56"52 BAGGERMAN Marleen OEH
56"58 MAJOR Shanna HCO
56"69 PLOVIE Inneke KAAG
56"77 STRACKX Kristine AVT
     
800 meter

Top

1'58"92 STALS Sandra AVT
2'04"98 GEENS Mieke DUFF
2'07"16 DE RUYCK Brechje VOLH
2'07"57 MAJOR Shanna HCO
2'07"61 VANDEWEEGE Leen FLAC
2'07"62 VANDEN BEMPT Sigrid DCLA
2'07"66 BUYTAERT Nicole VOLH
2'07"85 BAOUF Fatiha CABW
2'08"15 DEJAEGHERE Veerle FLAC
2'08"75 VAN LYSEBETTEN Helen ACW
     
1.000 meter

Top

2'46"24 GEENS Mieke DUFF
2'46"78 VANDEN BEMPT Sigrid DCLA
2'46"99 STALS Sandra AVT
2'47"19 MAJOR Shanna HCO
2'48"42 BRAEM Kirsten AVT
2'49"17 BUTS Ellen DUFF
2'49"47 VANDEWEEGE Leen FLAC
2'49"80 DE RUYCK Brechje VOLH
2'50"38 BUYTAERT Nicole VOLH
2'51"02 BOSSUYT Lieselot AZW
     
1.500 meter

Top

4'05"05 DEJAEGHERE Veerle FLAC
4'09"50 BAOUF Fatiha CABW
4'20"75 SMOLDERS Anja DUFF
4'21"21 DEBAETS Corinne DCLA
4'21"28 VANDEN BEMPT Sigrid DCLA
4'21"82 ABOULAHCEN Mounia ATLE
4'21"94 DE CROOCK Stephanie ZELE
4'23"36 VAN LINDEN Veerle AVT
4'23"87 VAN LYSEBETTEN Helen ACW
4'24"62 SLUYSMANS Isabella OEH
     
1 mile

Top

4'33"29 BAOUF Fatiha CABW
4'33"76 DEJAEGHERE Veerle FLAC
4'44"81 DEBAETS Corinne DCLA
4'44"81 VANDEN BEMPT Sigrid DCLA
4'45"19 SLUYSMANS Isabella OEH
4'50"24 VAN DER HEYDEN Veerle VS
4'51"58 OFFERGELD Kim DUFF
4'51"59 BUTS Ellen DUFF
4'52"99 DE VOS Nathalie STG
4'54"68 BOSSUYT Lieselot AZW
     
3.000 meter

Top

9'05"54 DEJAEGHERE Veerle FLAC
9'07"27 BAOUF Fatiha CABW
9'11"22 SMOLDERS Anja DUFF
9'17"45 SLUYSMANS Isabella OEH
9'19"67 OFFERGELD Kim DUFF
9'22"96 DEBAETS Corinne DCLA
9'25"16 VANDEN BEMPT Sigrid DCLA
9'25"42 VAN LINDEN Veerle AVT
9'31"63 VAN RIE An DCLA
9'33"49 STALDER Claudia* SPVI
9'37"26 DE SMET Kristi KAAG
     
5.000 meter

Top

15'37"67 RENDERS Marleen AVT
15'52"65 ABOULAHCEN Mounia ATLE
15'55"56 STALDER Claudia* SPVI
16'09"02 SMOLDERS Anja DUFF
16'20"65 SLUYSMANS Isabella OEH
16'24"53 PARMENTIER Ann AZW
16'34"37 DEBAETS Corinne DCLA
16'45"09 DE CROOCK Stephanie ZELE
17'19"33 DE VOS Nathalie STG
17'22"48 DE SMET Kristi KAAG
17'37"94 VAN CAMPEN Anke ROBA
     
10.000 meter

Top

33'39"66 ABOULAHCEN Mounia ATLE
33'53"39 STALDER Claudia* SPVI
33'58"46 SMOLDERS Anja DUFF
34'26"73 PARMENTIER Ann AZW
34'36"24 VAN DEN HAESEVELDE Sandra LOOI
35'08"56 DEBAETS Corinne DCLA
35'55"18 DEROUBAIX Nathalie ONH
38'09"84 VAESEN Monique AVT
38'16"66 LAMBRECHTS Domi DCLA
38'25"17 VAN DER HOEVEN Jeannine ROBA
38'38"44 HEYMANS Kirsten VS
     
UURLOOP

Top

16.534m OFFERGELD Kim DUFF
16.401m DEBAETS Corinne DCLA
16.019m PARMENTIER Ann AZW
14.824m MUNTEN Anna ATLA
14.729m TEUGELS Kathleen RAM
14.647m GOOSSENS Patricia LOOI
14.600m BEELEN Jacqueline RCT
14.341m SWINNEN Margot LOOI
14.020m VAN OOSTERWIJCK Nathalie ADD
13.977m VAN DE PUT Hilde ROBA
     
MARATHON

Top

2u23'05" RENDERS Marleen AVT
2u35'30" VAN DEN HAESEVELDE Sandra LOOI
2u40'17" ABOULAHCEN Mounia ATLE
2u54'23" VAN REUSEL Marleen ABES
2u55'27" VAN DROOGENBROECK Virginie USBR
2u57'27"  VAN MOL Magda ACHL
2u59'36" VAN BAEL Mariette VMOL
3u03'11" DECOENE Ann AVT
3u03'14"  VAN LOOY Christel HULS
3u06'05" VERBAUWHEDE Marianne AVMO
     
100 m horden

Top

13"62 TSCHOMBA Myriam CABW
13"64 OUEDRAOGO Elodie VAC
13"89 POELMANS Leslie VAC
13"93 DAVIN Elisabeth DAMP
14"02 DE MEESTER Annelies KAAG
14"18 COCHUYT Ellen ACME
14"35 GROUWELS Nadine AVT
14"35 BAUMER Gitte ACBR
14"35 TROONEN Maryline CSF
14"38 BIRBA Sylvie* CABW
14"38 VANACKERE Sofie AZW
     
400 m horden

Top

56"66 MERCKEN Ann AVT
58"95 BIRBA Sylvie* CABW
59"80 MORTIER Joke HALE
60"07 COCHUYT Ellen ACME
60"67 VAN GOETHEM Kelly VOLH
61"04 VAN DONINCK Nele AVT
61"61 SUYS Katleen AJAX
61"78 HENDRIKS Kirsten LACE
63"05 SEVERYNS Elke ARAC
63"15 JONGEREIUS Marlies* HALE
63"28 VAN WALLENDAEL Ellen KAPE
63"58 BIER Deborah OEH
     
3.000 m steeple

Top

09'53"20 VANDEN BEMPT Sigrid DCLA
11'29"15 NAESSENS Hanne AZW
11'30"03 GOOSSENS Patricia LOOI
11'42"40 DELDICQUE Louise CSDY
11'58"58 ENGELEN Goele LOOI
12'07"72 GYBELS Cindy ACA
12'24"87 VANDERBIESEN Francy ACHL
14'04"73 COUKARD Deborah CSF
     
HOOGSPRINGEN

Top

1m86 DE LEEUW Sabrina CSF
1m85 HELLEBAUT Tia AT84
1m74 COCHUYT Ellen ACME
1m73 SEBRECHTS Liesbeth OLSE
1m71 AERTS Sara AVOS
1m69 JANSSENS Jelena RCT
1m68 LOCREL ANNE Julie CABW
1m68 VAN BOECKEL Caroline WRC
1m66 STOCKE Nina RCG
1m66 VERBEECK Liesbeth ROBA
     
VERSPRINGEN

Top

6m20 SWENNEN Sandra AVT
6m20 OUEDRAOGO Elodie VAC
6m03 HUYGHEBAERT Lien HAC
5m93 HELLEBAUT Tia AT84
5m75 DAVIN Elisabeth DAMP
5m72 DUBRUNFAUT Marjorie OCAN
5m72 DELPLACE Laurence SPA
5m69 DE MEESTER Annelies KAAG
5m68 VERVAET Hilde RCG
5m67 LAHAYE Caroline CSDY
     
HINKSTAPSPRINGEN

Top

13m36 SWENNEN Sandra AVT
12m11 VAN DE STEENE Jessica RCG
12m10 HUYGHEBAERT Lien HAC
11m86 CLEMENT Anne-Catherine DAMP
11m66 POELMANS Isabel ACHL
11m63 SCHKLAR Chrystelle SPA
11m63 JACOBS Jenny RCG
11m46 STOCKE Nina RCG
11m41 D'ADDARIO Anais CSF
11m40 OLIVIER Severine DAMP
     
POLSSTOKSPRINGEN

Top

4m03 DUFOUR Irena MOHA
3m80 LETE Celine HERV
3m75 ANDRIES Elke AT84
3m72 POLLEFEYT Karen FLAC
3m71 VERBEEK Sabine* CABW
3m70 VAN ROIE Liesbet AVZK
3m70 LEROY Anne HERV
3m60 WELLENS Leen ACBR
3m45 CALDENHOVE Yvette* OEH
3m42 DE RAS Eve VS
3m36 KRIER ANNE Frederique ULA
3m30 CLINCKEMAILLIE Sandrine KAAG
     
KOGELSTOTEN

Top

16m18 BLONDEEL Veerle OEH
14m16 BRICHE Monique CABW
13m97 VERLINDEN Sophie WIBO
13m73 DE MEESTER Annelies KAAG
13m48 MENTENS Margot AVT
13m41 WOUTERS Annelies ACHL
13m04 MEULEMEESTER Greet HAC
13m02 HELLEBAUT Tia AT84
12m73 LARNOE Karin OLSE
12m34 VANGEEL Inge ACBR
12m34 VAN THUYNE Mieke DEIN
     
DISCUSWERPEN

Top

56m15 BLONDEEL Veerle OEH
50m28 GELDHOF Marie-Paule VAC
47m14 VANGEEL Inge ACBR
44m40 BRICHE Monique CABW
44m12 GYS Elke ACBR
43m68 WILLEKENS Ines VMOL
43m50 SUSTELO Irina ESC
43m23 PEETROONS Annelies OEH
42m73 LARNOE Karin OLSE
42m00 MEULEMEESTER Greet HAC
40m72 VOET Katrien DUFF
     
SPEERWERPEN

Top

52m60 WILLEMSEN Elfje OLSE
50m59 STAS Cindy LOOI
47m63 SCHOENMAEKERS Sofie OB
47m54 BLOCKX Stephanie FAC
43m78 VERMEIR Sarah VAC
43m66 DE WIT Ellen ACBR
43m07 DE MEESTER Annelies KAAG
41m97 MAES Veronique OLSE
41m97 HELLEBAUT Tia AT84
41m55 HOJKA Anne USBR
     
HAMERSLINGEREN

Top

55m10 LUYIMI-MBALA Sarah SMAC
45m91 NIERINCK Annelies RCG
44m40 DOUMBADZE Natacha CABW
44m18 POISSONNIER Hannelore RCG
44m05 HAEGEMAN Natasja KAAG
43m91 CHRETIEN Bernadette CABW
43m61 SUSTELO Irina ESC
43m37 BLONDEEL Patricia ACME
42m31 DE WOLF Kathleen DCLA
41m42 MARIEN Hilde TUAC
     
ZEVENKAMP

Top

5.724 HELLEBAUT Tia AT84
5.404 DE MEESTER Annelies KAAG
4.883 AERTS Sara AVOS
4.751 BELMANS Else ACHL
4.711 POELMANS Isabel ACHL
4.391 VAN DEN BERGHE Ellen LEBB
4.361 VAN DE STEENE Jessica RCG
4.156 JANSENS Greet AVOS
3.745 DECORTE Britt SGOL
3.661 VAN THUYNE Mieke DEIN

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel