U bevindt zich hier: records & ranglijsten - Archief Ranglijsten - Outdoor Mannen 2002
Archief Ranglijsten
Outdoor Mannen 2002

 TOP 10  - Outdoor - Mannen - 2002

  * = heeft (had toen) nog niet de Belgische nationaliteit

Laatste aanpassing: 12/07/2005

100m

1 mile

Hoogspringen

Kogelstoten

200m

3.000m

Polsstokspringen

Discuswerpen

300m

5.000m

Verspringen

Hamerslingeren

400m

10.000m

Hinkstapspringen

Speerwerpen

800m

Uurloop

110 H

Tienkamp

1.000m

 Marathon

400 H

 

1.500m

 

3.000 ST

 



100 meter

Top

10"36 SEKANYAMBO ILUNGA Olivier ESC
10"44 WYMEERSCH Erik RCG
10"48 STEVENS Patrick AVT
10"50 BONGELO Bongelemba CSF
10"55 FERRO Anthony CSF
10"55 VAN BRANTEGHEM Cedric AJAX
10"56 BEYENS Kristof ACHL
10"60 DELHAYE Jeremy CSF
10"66 GOURMET Francois RFCL
10"70 VEREECKE Pieter-Jan FLAC
     
200 meter

Top

20"73 VAN BRANTEGHEM Cedric AJAX
20"80 BEYENS Kristof ACHL
21"06 WYMEERSCH Erik RCG
21"13 STEVENS Patrick AVT
21"31 PROVOST Kjell VAC
21"37 VAN BALKOM Patrick* VS
21"38 VEREECKE Pieter-Jan FLAC
21"39 CAETHOVEN Dave LIER
21"46 GOURMET Francois RFCL
21"57 FERRO Anthony CSF
     
300 meter

Top

32"68 VAN BRANTEGHEM Cedric AJAX
33"49 BEYENS Kristof ACHL
33"70 WYMEERSCH Erik RCG
33"70 VEREECKE Pieter-Jan FLAC
34"07 DE BAERDEMAKER Xavier SMAC
34"43 DEVEUGHELE Piet FLAC
34"55 VAN BUYNDER Hans ACW
34"63 HAESAERTS Peter ACBR
34"64 SIX Robbe FLAC
34"74 DIRICKS Kenny DCLA
34"74 VAN DE VELDE Tommie ACME
     
400 meter

Top

45"94 VAN BRANTEGHEM Cedric AJAX
47"00 PROVOST Kjell VAC
47"42 VERLEYEN Stijn AZW
47"80 HAESAERTS Peter ACBR
47"85 GOURMET Francois RFCL
47"96 VAN DE VELDE Tommie ACME
48"02 DEBAERDEMAKER Xavier SMAC
48"11 VAN BUYNDER Hans ACW
48"15 MATANDA KAIJI Didier RCSC
48"18 BAKRIM Mustapha CSF
     
800 meter

Top

1'44"38 JANSEN Joeri DUFF
1'46"18 OMEY Tom AZW
1'47"78 VANDIEST Matthieu CABW
1'48"07 VANDEWIELE Jurgen AVMO
1'48"26 PIRON Mathieu SMAC
1'48"27 KAHAN Nathan ABES
1'48"29 VANCHAZE Tom AVT
1'48"48 NEKHDOU Abdelilah* OEH
1'49"15 ROGGE Tim RCG
1'49"53 BRUNET Nick HCO
1'49"83 CLERBOUT Tim LEBB
     
1.000 meter

Top

2'21"66 CLERBOUT Tim LEBB
2'22"11 GRAMMENS Patrick RIEM
2'22"13 OMEY Tom AZW
2'23"77 BRUNET Nick HCO
2'23"90 BERNAERT Luc FLAC
2'23"92 VAN ROOY Tom ACHL
2'24"87 ROGGE Tim RCG
2'25"05 ES-SAADI Ridouane DCLA
2'25"19 KEEPERS Gunther ACHL
2'25"39 DE VULDER Joris ACG
     
1.500 meter

Top

3'36"33 VANDIEST Matthieu CABW
3'39"23 VANDEWIELE Jurgen AVMO
3'40"73 CLERBOUT Tim LEBB
3'41"42 COMPERNOLLE Tom RIEM
3'41"72 JANSSENS Hans DUFF
3'42"72 LEENAERTS Bert ROBA
3'42"98 ES-SAADI Ridouane DCLA
3'42"99 LEENAERTS Frans ROBA
3'43"88 VAN ROOY Tom ACHL
3'43"98 OMEY Tom AZW
     
1 mile

Top

4'00"53 ES-SAADI Ridouane DCLA
4'02"38 JANSSENS Hans DUFF
4'06"21 COMPERNOLLE Tom RIEM
4'07"04 RIZKI Monder ATLE
4'07"57 CLERBOUT Tim LEBB
4'09"15 LEENAERTS Bert ROBA
4'11"00 JALLOULI Tarik* ATLE
4'12"00 RENS Pedro LOOI
4'12"00 VAN ROOY Tom ACHL
4'15"98 FLAMEE Alain CSF
4'16"14 BEKKALI Omar OEH
     
3.000 meter

Top

7'49"56 JANSSENS Hans DUFF
7'50"32 COMPERNOLLE Tom RIEM
7'52"16 CLERBOUT Tim LEBB
7'55"31 ES-SAADI Ridouane DCLA
7'57"48 RIZKI Monder ATLE
7'58"8 FAYS Guy RFCL
8'06"17 EVENS Bart MACD
8'09"03 DESMEDT Frederic VAC
8'09"03 VAN KOOLWYK Krijn LOOI
8'09"07 VANDEWIELE Jurgen AVMO
     
5.000 meter

Top

13'17"04 COMPERNOLLE Tom RIEM
13'52"61 FAYS Guy RFCL
13'52"88 JANSSENS Hans DUFF
13'56"44 ES-SAADI Ridouane DCLA
13'56"81 VAN DEN BROEK Stefan LIER
13'59"80 CLERBOUT Tim LEBB
14'03"79 SAJI Bouazza* AT84
14'06"57 WILSSENS Koen VOLH
14'08"11 VAN KOOLWYK Krijn LOOI
14'08"45 EVENS Bart MACD
14'10"75 SMET Roel VMOL
     
10.000 meter

Top

28'21"21 VAN HOOSTE Tom OEH
28'32"54 FAYS Guy RFCL
29'18"40 NEMETH Christian CABW
29'34"73 JANSSENS Hans DUFF
29'38"33 VAN DEN BROEK Stefan LIER
29'50"53 VAN RIE Koen ACP
29'52"12 VAN STEEN Maarten VAC
29'58"63 LIGNEEL Ronny AVR
30'09"91 DE KEYSER Wim ZELE
30'10"66 VANHELDEN Peter AVT
     
UURLOOP

Top

19.589m COMPERNOLLE Tom RIEM
19.368m VAN RIE Koen ACP
18.642m VELOSO Pedroso IXEL
18.474m STESSENS Tim LOOI
18.424m EL MKABLI Idrissi CAS
18.316m VERSCHOREN Bart DUFF
18.252m SILLIEN Nicolas IXEL
18.158m KLUSKENS John ZELE
18.075m NEVEN Koen ADD
18.043m IHADEN Redwan CAS
     
MARATHON

Top

2u13'05"  LIGNEEL Ronny AVR
2u16'04" VAN GEYTE Gino RIEM
2u16'47" VERBEECK Chris VOLH
2u18'11" CEULEMANS Rik ATLA
2u19'35" VANHAECKE Filip FLAC
2u22'05"  GEROME Eric RFCL
2u22'30" VELOSO Francisco IXEL
2u23'46"  COLLIGNON Frederic HERV
2u23'52"  BLOMMAERT Bart LEBB
2u24'04" VANDERSTRAETEN Patrick VITA
     
110 meter horden

Top

13"52 NSENGA Jonathan OCAN
13"77 DEVEUGHELE Piet FLAC
14"18 BROOTHAERTS Damien ESC
14"20 VANGENEUGDEN Koen LOOI
14"21 MAMBO Djeke DACM
14"31 HOFMANS Bart ACBR
14"46 MEULDERS Tom TUAC
14"61 PAUL Alexandre WS
14"67 LISABETH Johan AVMO
14"81 GROSSARD Hubert OEH
     
400 meter horden

Top

51"16 VERLEYEN Stijn AZW
51"41 DEVEUGHELE Piet FLAC
51"89 FAEMS Filip ACW
52"04 PROVOST Kjell VAC
52"42 VAN DE VELDE Tommie ACME
52"77 MALKI Rachid* KKS
53"83 TROUILLEZ Sebastien GRIM
53"91 BRAIBANT Richard CABW
54"17 DEVLIEGER Kirsten FLAC
54"18 CARLY Jan FLAC
54"36 DE HOON Wim KAPE
     
3.000 M Steeple

Top

8'42"20 VERGOTE Maarten RIEM
8'43"97 WILSSENS Koen VOLH
8'45"71 VAN KOOLWYK Krijn LOOI
8'51"73 VANMELKEBEKE Kjell KAAG
8'53"08 DESMET Pieter AZW
8'56"57 VERMEIREN Johan LEBB
9'07"65 DE WIT Edwin DUFF
9'07"99 VANHELDEN Peter AVT
9'09"53 KONIGS Roger HF
9'15"26 BEKKALI Omar OEH
     
HOOGSPRINGEN

Top

2m21 DE PAEPE Patrick FLAC
2m15 HUBERT Timothy EA
2m14 STROOBANTS Stijn VAC
2m08 BRACONNIER Benoit RFCL
2m00 PARE Pierre RCB
2m00 VAN ROEYEN Carl AT84
2m00 CAMPENER Sebastien USTA
1m98 VELTER Michael DAMP
1m95 VANHOORNE Bart HCO
1m95 DE GROOF Paul OLSE
1m95 BAGGIO Livio HERV
1m95 LENS Bart DCLA
1m95 DEBAETS Pieter ACW
1m95 DE COSTER Arnaud SMAC
1m95 VELTER Kevin DAMP
1m95 ANDRE Stephan CSDY
1m95 XHONNEUX Frederic ESC
     
POLSSTOKSPRINGEN

Top

5m60 DUVAL Thibaut CABW
5m55 RANS Kevin OLSE
5m30 SIMONET Benoit RFCL
5m02 MESTRE Domitien RFCL
5m00 JASPERS Tom DCLA
5m00 BAUNE Joffray SMAC
5m00 ROMBAUT Wesley RCG
4m82 LEDEGEN Dirk EA
4m75 GOURMET Francois RFCL
4m72 DEVOS Dieter FLAC
     
VERSPRINGEN

Top

7m71 VELTER Michael DAMP
7m67 MESSIAEN Gert RCG
7m42 GUNS Jan RCG
7m38 MAMBO Djeke DACM
7m31 VAN LANCKER Rudi ESC
7m26 MONOT Nicolas RCSC
7m25 BRANLE Hugues RFCL
7m18 GOURMET Francois RFCL
7m06 BRANLE David VAC
7m06 BEYENS Kristof ACHL
     
HINKSTAPSPRINGEN

Top

16m86 VELTER Michael DAMP
16m54 MAMBO Djeke DACM
14m75 DEBAERDEMAKER Xavier SMAC
14m74 WOTQUENNE Antoine DACM
14m67 GUNS Jan RCG
14m55 JIDOVTSEFF Boris SER
14m52 XHONNEUX Frederic ESC
14m44 BRIJS Gert RCG
14m34 VANDENHOVEN Vincent SMAC
14m27 BEYENS Kristof ACHL
     
KOGELSTOTEN

Top

16m53 BLONDEEL Wim KAAG
16m37 EECKHOUT Filip VS
15m87 REVYN Richard KAAG
15m56 SWINNEN Philippe SPVI
15m04 PAUWELS Bart ACW
14m87 GUILLAUME Alain BBS
14m82 VAN DAELE Jo AVMO
14m74 COENE Kris AVLO
14m65 DORME Peter FLAC
14m63 RAUSIN Francois RFCL
     
DISCUSWERPEN

Top

63m95 VAN DAELE Jo AVMO
55m23 ROBERTSON Michael* SPVI
53m62 PEETRAIN Filip OEH
52m63 COENE Kris AVLO
48m95 KATONA Sandor* CSF
48m62 VAN UYTVEN Herman DCLA
47m43 EECKHOUT Filip VS
46m64 DUPONT Christophe RFCL
45m31 BEERNAERT Jordy HAC
45m16 DE KEUKELEIRE Tom VS
45m02 VAN DEN BRANDEN Jurgen VS
44m32 REVYN Richard KAAG
     
HAMERSLINGEREN

Top

62m72 DE WYNGAERT Walter ROBA
61m66 DEGRAEUWE Jelle RCG
58m67 LAGAST Jacques MOHA
57m65 VERHEGGHE Marnix KAAG
55m32 PIERRE Nicolas CABW
52m55 METENS Armand ESC
52m11 DE COSTER Tim DCLA
51m90 DEMKO Sebastien RFCL
51m11 LOOS Stijn LOOI
50m83 PIERRE Guy CABW
     
SPEERWERPEN

Top

79m81 KLOECK Johan BRAB
73m99 VAN MENSEL Marc AT84
70m11 DEBACKER Bart FLAC
67m92 PENNOIT Tim RCG
65m74 DE COSTER Andy AT84
65m48 VANMUYSEN Stijn ACBR
65m00 GOYVAERTS Tom OLSE
64m62 VASTEELS Maurice CSF
62m96 DEGROOTE Johannes FLAC
62m23 PAUWELS Bart ACW
     
TIENKAMP

Top

6.919 HURDUC Romeo * DS
6.840 VAN ALPHEN Hans AVOS
6.733 VANDAELE Frank FLAC
6.521 GOURMET Francois RFCL
6.510 RAEYMAEKERS Guy ACHL
6.265 BAUNE Joffray SMAC
6.251 PORTO-CARRERO Guy AVOS
6.201 KAIDJI Didier RCSC
6.056 CRETS Samuel HERV
6.000 VAN REGENMORTEL Pieter SGOL

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel