U bevindt zich hier: records & ranglijsten - Archief Ranglijsten - Outdoor Mannen 2001
Archief Ranglijsten
Outdoor Mannen 2001

 TOP 10  - Outdoor - Mannen - 2001

  * = heeft (had toen) nog niet de Belgische nationaliteit

Laatste aanpassing: 12/07/2005

100m

1 mile

Hoogspringen

Kogelstoten

200m

3.000m

Polsstokspringen

Discuswerpen

300m

5.000m

Verspringen

Hamerslingeren

400m

10.000m

Hinkstapspringen

Speerwerpen

800m

Uurloop

110 H

Tienkamp

1.000m

 Marathon

400 H

 

1.500m

 

3.000 ST

 



 100 meter  

Top

 10"26 FERRO Anthony CSF
 10"37 BONGELO Bongelemba CSF
 10"37 WYMEERSCH Erik RCG
 10"54 SEKANYAMBO Olivier ESC
 10"55 DELHAYE Jeremy CSF
 10"57 CAETHOVEN Dave LIER
 10"60 RANS Kevin OLSE
 10"63 MAMBO Djeke DACM
 10"63 STEVENS Patrick AVT
 10"68 ERNST Olivier VAC
 10"69 KABUYA Serge ESC
 10"71 ROOBAERT Kris DAC
 10"71 REETS Andrew ESC
     
 200 meter  

Top

 20"60 WYMEERSCH Erik RCG
 20"74

FERRO Anthony

CSF
 20"82 RANS Kevin OLSE
 21"01 CAETHOVEN Dave LIER
 21"31 BEYENS Kristof ACHL
 21"39 VANDOORNE Lino FLAC
 21"55 GOURMET Francois RFCL
 21"59 PROVOST Kjell RCG
 21"64 ERNST Olivier VAC
 21"69 ROOBAERT Kris DAC
     
 300 meter  

Top

 33"39 PROVOST Kjell RCG
 33"93 WYMEERSCH Erik RCG
 34"00 GOURMET Francois RFCL
 34"12 VAN ACOLEYEN Jef DCLA
 34"20 MOENS Roland VAC
 34"31 BEYENS Kristof ACHL
 34"52 VANDOORNE Lino FLAC
 34"52 DE SOUTER Alex RCG
 34"54 DEVEUGHELE Piet FLAC
 34"56 ERNST Olivier VAC
     
 400 meter  

Top

 46"35 VAN BRANTEGHEM Cedric AJAX
 46"53 PROVOST Kjell RCG
 47"34 MOENS Roland VAC
 47"56 BAKRIM Mustapha CSF
 47"57 VERLEYEN Stijn AZW
 47"59 BOSTEELS Gaspar ACW
 47"95 CEYSSENS Koen AVT
 48"03 VAN ACOLEYEN Jef DCLA
 48"22 WALTHERY Stefan OEH
 48"46 GOURMET Francois RFCL
 48"76 ROESKE Eric* VS
 48"81 LUMEN Christophe SMAC
 48"81 DIRICKS Kenny ADD
     
 800 meter  

Top

 1'44"52 JANSEN Joeri DUFF
 1'45"93 OMEY Tom AZW
 1'47"86 ROGGE Tim RCG
 1'48"47 VANDIEST Matthieu CABW
 1'48"48 NEKHDOU Abdelilah* SPVI
 1'49"13 VANCHAZE Tom AVT
 1'49"36 BRUNET Nick HCO
 1'49"86 GRAMMENS Patrick RIEM
 1'50"56 QUINTELIER Ben VAC
 1'50"80 VANDEWIELE Jurgen AVMO
 1'51"15 DAHIN Bruno CABW
     
 1.000 meter  

Top

 2'20"74 VANDEWIELE Jurgen AVMO
 2'20"88 VANDIEST Matthieu CABW
 2'21"90 JANSEN Joeri DUFF
 2'22"56 ROGGE Tim RCG
 2'23"02 GRAMMENS Patrick RIEM
 2'23"58 CLERBOUT Tim LEBB
 2'23"61 LEENAERTS Frans ROBA
 2'23"90 VAN MECHELEN Peter DCLA
 2'25"18 BRUNET Nick HCO
 2'25"35 VAN ROOY Tom ACHL
 2'25"35 BARBE Kim EA
     
 1.500 meter  

Top

 3'34"93 VANDEWIELE Jurgen AVMO
 3'38"8 MOURHIT Mohammed CSF
 3'41"21 COMPERNOLLE Tom RIEM
 3'43"14 DE BRABANDERE Wouter AVMO
 3'43"87 RIZKI Monder ATLE
 3'43"89 VANDIEST Matthieu CABW
 3'44"76 BERNAERT Luc FLAC
 3'44"79 GRAMMENS Patrick RIEM
 3'44"98 OMEY Tom AZW
 3'45"46 LEENAERTS Frans ROBA
     
 1 mile  

Top

 4'00"03 VANDEWIELE Jurgen AVMO
 4'01"84 LEENAERTS Frans ROBA
 4'07"10 GRAMMENS Patrick RIEM
 4'07"29 MILLET Sam HALE
 4'08"56 OUAMARI Aabid ESC
 4'10"65 AMRANI Norddine RIEM
 4'11"32 ES-SAADI Ridouane DCLA
 4'11"40 KLUSKENS John ZELE
 4'14"17 BUSSELOT Dries ACP
 4'14"61 VAN ROOY Tom ACHL
     
 3.000 meter  

Top

 07'41"03 MOURHIT Mohammed CSF
 07'51"61 VAN HOOSTE Tom OEH
 07'53"45 COMPERNOLLE Tom RIEM
 07'57"9 RIZKI Monder ATLE
 07'59"2 HARROUFI Radouane* OLSE
 07'59"8 ES-SAADI Ridouane DCLA
 08'00"3 CLERBOUT Tim LEBB
 08'01"4 SAJI Bouazza WS
 08'05"56 HUTSEBAUT Tony RIEM
 08'06"0 DE BRABANDERE Wouter AVMO
 08'09"43 WALEM Ruddy ACLO
 08'09"58 FAYS Guy RFCL
     
 5.000 meter  

Top

 13'09"63 MOURHIT Mohammed CSF
 13'20"13 COMPERNOLLE Tom RIEM
 13'42"01 FAYS Guy RFCL
 13'47"58 VAN DEN BROEK Stefan LIER
 13'48"71 VAN HOOSTE Tom OEH
 13'56"95 SAJI Bouazza WS
 14'00"22 COLLIGNON Frederic HERV
 14'00"72 DEVEL Philippe HF
 14'06"64 VERGOTE Maarten RIEM
 14'09"66 HUTSEBAUT Tony RIEM
 14'10"57 VANDEVELDE Stijn DUFF
     
 10.000 meter  

Top

 28'20"89 ALLAERT Koen LOOI
 28'42"73 NEMETH Christian CABW
 28'44"39 VAN HOOSTE Tom OEH
 29'21"66 VAN DEN BROEK Stefan LIER
 29'27"73 VAN RIE Koen ACP
 29'45"18 FAYS Guy RFCL
 29'55"34 SAJI Bouazza WS
 30'14"49 VAN LOO Sven ROBA
 30'17"08 DEVEL Philippe HF
 30'20"05 JANSSENS Hans ROBA
 30'23"49 BLOMMAERT Bart LEBB
     
 UURLOOP  

Top

 18.888m LIEKENS Carl VAC
 18.425m VELOSO Francisco IXEL
 18.420m BLOCKX David LOOI
 18.406m STESSENS Tim LOOI
 18.292m LIECKENS Bart ACHL
 18.289m VERHAGEN Frederick ACW
 18.270m NICQUE Dirk ACW
 18.202m MOLEMANS Luc DAC
 18.050m VANDERLINDEN Marc IXEL
 17.777m HUBERLAND Thierry DCLA
     
 MARATHON   

Top

 02u10'44" ALLAERT Koen LOOI
 02u14'07" VAN GEYTE Gino RIEM
 02u17'18" CEULEMANS Rik ATLA
 02u18'24" GEROME Eric RFCL
 02u20'19" VANHAECKE Filip FLAC
 02u21'49" DENS Tony LOOI
 02u22'23" DE MAERTELAERE Johan VMOL
 02u23'16" VERBEECK Chris VOLH
 02u27'46" HOSTE Franky AVMO
 02u28'24" BLOCKX David LOOI
     
 110 meter horden  

Top

 13"63 NSENGA Jonathan OCAN
 13"80 ERESE William * CABW
 13"85 MAMBO Djeke DACM
 14"02 DEVEUGHELE Piet FLAC
 14"23 VANGENEUGDEN Koen OEH
 14"27 BUDZILLO Arthur * RFCL
 14"31 GROSSARD Hubert OEH
 14"36 VAN DE GENDER Steven TUAC
 14"45 PIETERS Sven OB
 14"52 BROOTHAERTS Damien ESC
 14"60 HOFMANS Bart ACBR
 14"66 VERLEYEN Stijn AZW
     
 400 meter horden  

Top

 50"51 VERLEYEN Stijn AZW
 51"11 NYS Erik AVT
 51"66 TORBEN-NIELSEN Benjamin AVT
 51"91 FAEMS Filip ACW
 51"94 DEVEUGHELE Piet FLAC
 52"90 TORBEN-NIELSEN Roel RFCL
 53"46 CARLY Jan FLAC
 53"50 BRAIBANT Richard CABW
 54"79 DEJAEGHERE Koen KKS
 54"81 TROUILLEZ Sebastien GRIM
     
 3.000 m Steeple  

Top

 08'40"45 VERGOTE Maarten RIEM
 08'42"76 NTIRAMPEBA Hilaire * CABW
 08'49"39 BEKKALI Omar RFCL
 08'53"58 WILSSENS Koen VOLH
 08'53"98 VAN KOOLWYK Krijn LOOI
 09'00"22 DESMET Pieter AZW
 09'01"77 FUMIERE Olivier DAC
 09'03"60 VERMEIREN Johan LEBB
 09'09"64 VAN HOOSTE Tom OEH
 09'10"45 DE VLIEGER Steven AVLO
 09'11"32 VANHELDEN Peter AVT
     
 HOOGSPRINGEN  

Top

 2m21 DE PAEPE Patrick FLAC
 2m15 STROOBANTS Stijn VAC
 2m11 HUBERT Timothy EA
 2m09 CAMPENER Sebastien USTA
 2m08 BRACONNIER Benoit RFCL
 2m05 AARTS Tim* OEH
 2m01 D'HOKER Niklaas VS
 2m00 GAUBLOMME Jellert AVT
 2m00 BLOEMEN Geert OLSE
 2m00 NYSSEN Sebastien RIWA
 2m00 MESTRE Domitien SPA
     
 POLSSTOKSPRINGEN  

Top

 5m60 RANS Kevin OLSE
 5m31

ROMBAUT Wesley

RCG
 5m30 DUVAL Thibaut CABW
 5m20 MESTRE Domitien SPA
 5m20 SIMONET Benoit RFCL
 4m91 JASPERS Tom DCLA
 4m90 TAELEMAN Steven DCLA
 4m90 BAUNE Joffray SMAC
 4m80 LEDEGEN Dirk EA
 4m70 HOFFELT Sebastien ULA
     
 VERSPRINGEN  

Top

 7m94 MOUDRIK Younes* CABW
 7m81 BRANLE David VAC
 7m69 MAMBO Djeke DACM
 7m64 GUNS Jan RCG
 7m61 MESSIAEN Gert RCG
 7m53 MONOT Nicolas RCSC
 7m38 VELTER Michael DAMP
 7m36 BEYENS Kristof ACHL
 7m32 VAN LANCKER Rudi ESC
 7m30 DE BAERDEMAKER Xavier SMAC
 7m25 PRUDENT Pierre-Henri OEH
     
 HINKSTAPSPRINGEN  

Top

 16m56 MAMBO Djeke DACM
 16m16 VELTER Michael DAMP
 14m46 LAZAAR Mohamed RFCL
 14m39 XHONNEUX Frederic ESC
 14m38 GUNS Jan RCG
 14m34 BEYENS Kristof ACHL
 14m30 FABRI Tom ARAC
 14m26 VAN WYNSBERGE Kurt HCO
 14m26 BRIJS Gert VS
 14m25 VELTER Kevin DAMP
 14m22

VANDENKERCKHOVE Peter

OLSE
     
 KOGELSTOTEN  

Top

 18m40 BLONDEEL Wim OEH
 16m28 EECKHOUT Filip VS
 15m67 DORME Peter FLAC
 15m44 PAUWELS Bart ACW
 15m05 RAUSIN Francois RFCL
 14m89 VAN DAELE Jo AVMO
 14m72 VERBRUGGHE Jurgen HAC
 14m51 ROBERTSON Michael* SPVI
 14m48 REVYN Richard KAAG
 14m36 PEETROONS Ludwig OEH
 14m32 GUILLAUME Alain BBS
     
 DISCUSWERPEN  

Top

 64m24 VAN DAELE Jo AVMO
 56m46 PEETRAIN Filip OEH
 54m77 COENE Kris AVLO
 53m66 BLONDEEL Wim OEH
 50m68 ROBERTSON Michael* SPVI
 50m11 DUPONT Christophe RFCL
 49m75 KATONA Sandor CSF
 46m91 VERHEYEN Luc BRAB
 46m90 VAN SCHOOR Robert ESC
 46m83 VAN UYTVEN Herman DCLA
 45m72 PEETROONS Ludwig OEH
 45m30 VAN DEN BRANDEN Jurgen VS
     
 HAMERSLINGEREN  

Top

 64m51 DE WYNGAERT Walter ROBA
 64m09 DEGRAEUWE Jelle RCG
 61m70 LAGAST Jacques MOHA
 55m34 GULDENTOPS Wim BRAB
 55m26 DEBACKER Bart FLAC
 54m61 MENTENS Armand ESC
 53m48 DEMKO Sebastien RFCL
 53m15 PIERRE Guy CABW
 52m52 DESPONTIN Thierry ARCH
 51m20 PIERRE Nicolas CABW
     
 SPEERWERPEN  

Top

 81m59 VAN MENSEL Marc AT84
 71m24 DE COSTER Andy AT84
 69m48 VASTEELS Maurice CSF
 69m30 PARFENOV Vladimir WS
 69m27 PENNOIT Tim RCG
 68m85 DEBACKER Bart FLAC
 68m12 JANSSENS Bart DALO
 65m76 SCHLATTER Jean-Paul CSF
 64m39 PAUWELS Bart ACW
 63m38 DEGROOTE Johannes OB
 63m16 BEIRENS Peter OLSE
     
 TIENKAMP  

Top

 7.085 ptn GOURMET Francois RFCL
 6.969 ptn DE SMEDT Serge ARAC
 6.764 ptn HURDUC Romeo DS
 6.704 ptn VAN ALPHEN Hans ARAC
 6.467 ptn JIDOVTSEFF Boris SER
 6.430 ptn CRETS Samuel HERV
 6.408 ptn MATANDA KAIJI Didier RCSC
 6.377 ptn BRAS Bart DAC
 6.153 ptn DE GROOF Paul OLSE
 6.129 ptn HOFMANS Bart ACBR

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel