U bevindt zich hier: records & ranglijsten - Archief Ranglijsten - Indoor Mannen 2002
Archief Ranglijsten
Indoor Mannen 2002

 

 TOP 10  - Indoor - Mannen - 2002

  * = heeft (had toen) nog niet de Belgische nationaliteit

 Laatste aanpassing: 12/07/2005

 60m         800m         Hoogspringen            Kogelstoten 

 200m       1500m       Polsstokspringen       Zevenkamp        

 400m       3000m       Hinkstapspringen       60H      

                                  verspringen

 

 60 meter     
     
 06"63 BONGELO Bongelemba CSF
 06"68 FERRO Anthony CSF
 06"73 SEKANYAMBO ILUNGA Olivier ESC
 06"81 DELHAYE Jeremy CSF
 06"84 MESSIAEN Gert RCG
 06"86 WYMEERSCH Erik RCG
 06"86 NENDAKA ANGADA KUMO Sunam CSF
 06"88 VAN BRANTEGHEM Cedric AJAX
 06"91 VANDOORNE Lino FLAC
 06"92 BEYENS Kristof ACHL
 06"92 RANS Kevin OLSE

 200 meter  

Top

     
 21"35 VAN BRANTEGHEM Cedric AJAX
 21"37 FERRO Anthony CSF
 21"49 VANDOORNE Lino FLAC
 21"72 NENDAKA ANGADA KUMO Sunam CSF
 21"77 VEREECKE Pieter-Jan FLAC
 21"84 CAETHOVEN Dave LIER
 22"03 ROOBAERT Kris DAC
 22"05 MORDIJCK Johan DCLA
 22"09 BEYENS Kristof ACHL
 22"10 MORAL Miguel ESC
 22"13 GOURMET Francois RFCL

 400 meter  

Top

     
 46"39 VAN BRANTEGHEM Cedric AJAX
 47"60 VERLEYEN Stijn AZW
 47"82 JANSEN Joeri DUFF
 47"95 PROVOST Kjell VAC
 48"88 BOSTEELS Gaspar ACW
 49"70 CEYSSENS Koen AVT
 49"70 DEVEUGHELE Piet FLAC
 49"82 FAEMS Filip ACW
 49"84 DESCAMPS Stijn RIEM
 49"86 MOENS Roland VAC

 800 meter  

Top

     
 1'47"78 OMEY Tom AZW
 1'49"04 VANDIEST Matthieu CABW
 1'49"11 JANSEN Joeri DUFF
 1'51"78 VANDEWIELE Jurgen AVMO
 1'53"11 VAN MECHELEN Peter DCLA
 1'53"13 DAHIN Bruno CABW
 1'53"83 GRAMMENS Patrick RIEM
 1'54"26 DESMET Piet DCLA
 1'55"54 BARBE Kim EA
 1'55"62 KAHAN Nathan ABES

 1500 meter  

Top

     
 3'42"15 VANDEWIELE Jurgen AVMO
 3'46"76 VANDIEST Matthieu CABW
 3'48"21 RIZKI Monder ATLE
 3'48"98 ANSEEUW Tim DUFF
 3'51"81 GRAMMENS Patrick RIEM
 3'51"93 VANMELKEBEKE Kjell KAAG
 3'53"48 MARRION Geoffrey CABW
 3'53"85 CLERBOUT Tim LEBB
 3'53"92 BEKKALI Omar OEH
 3'58"32 DE VULDER Joris ACG

 3000 meter  

Top

     
 07'59"79 MOURHIT Mohammed CSF
 08'06"70 RIZKI Monder ATLE
 08'08"31 CLERBOUT Tim LEBB
 08'09"85 OUAMARI Aabid ATLE
 08'12"29 ES-SAADI Ridouane DCLA
 08'19"52 AMRANI Norddine RIEM
 08'20"45 VAN LOO Sven ROBA
 08'21"51 HARROUFI Ridouane* OLSE
 08'23"92 JALLOULI Tarik* ATLE
 08'28"46 VERSCHOREN Bart DUFF
 08'30"52 FLAMEE Alain CSF
 08'35"04 CLOUX Yannick RFCL

 60 meter horden  

Top

     
 07"78 NSENGA Jonathan OCAN
 07"92 VAN DE GENDER Steven TUAC
 07"93 VANGENEUGDEN Koen LOOI
 07"94 DEVEUGHELE Piet FLAC
 08"10 GROSSARD Hubert OEH
 08"17 BROOTHAERTS Damien ESC
 08"25 HOFMANS Bart ACBR
 08"27 VANDAELE Frank FLAC
 08"28 FAEMS Filip ACW
 08"31 GOURMET Francois RFCL

 HOOGSPRINGEN  

Top

     
 2m20 DE PAEPE Patrick FLAC
 2m13 STROOBANTS Stijn VAC
 2m10 HUBERT Timothy EA
 2m01 VAN DE WALLE Mario RIEM
 2m00 PARE Pierre RCB
 2m00 CAMPENER Sebastien USTA
 2m00 DEBAETS Pieter ACW
 2m00 DE COSTER Arnaud SMAC
 1m99 XHONNEUX Frederic ESC
 1m95 HURDUC Romeo DS
 1m95 LEMMENS Koen ABES

 VERSPRINGEN  

Top

     
 7m72 MESSIAEN Gert RCG
 7m64 GUNS Jan RCG
 7m48 BEYENS Kristof ACHL
 7m38 VELTER Michael DAMP
 7m36 MONOT Nicolas RCSC
 7m18 VAN LANCKER Rudi ESC
 7m13 JIDOVTSEFF Boris SER
 6m98 BRIJS Gert RCG
 6m92 ISRAEL Steven CSF
 6m91 DE GROOF Paul OLSE

 HINKSTAPSPRINGEN  

Top

     
 16m10 VELTER Michael DAMP
 14m98 BEYENS Kristof ACHL
 14m87 ISRAEL Steven CSF
 14m73 JIDOVTSEFF Boris SER
 14m23 XHONNEUX Frederic ESC
 14m21 BRIJS Gert RCG
 14m14 VANDENHOVEN Vincent WS
 13m92 DOCK Johan SER
 13m84 FABRI Tom AVOS
 13m79 AUTIN Valery WRC

 POLSSTOKSPRINGEN  

Top

     
 5m70 DUVAL Thibaut CABW
 5m30 RANS Kevin OLSE
 5m25 SIMONET Benoit RFCL
 5m10 ROMBAUT Wesley RCG
 5m00 JASPERS Tom DCLA
 4m80 LEDEGEN Dirk EA
 4m70 TAELEMAN Steven DCLA
 4m61 DEVOS Dieter FLAC
 4m61 BAUNE Joffray SMAC
 4m60 GOURMET Francois RFCL
 4m60 MERLIER Thomas RCG
 4m60 MUYLLE Jonah AZW
 4m60 HOFFELT Sebastien ULA

 KOGELSTOTEN  

Top

     
 16m29 EECKHOUT Filip VS
 15m44 PAUWELS Bart ACW
 15m05 RAUSIN Francois RFCL
 14m82 DORME Peter FLAC
 14m58 VERBRUGGHE Jurgen HAC
 14m47 HURDUC Romeo DS
 13m95 REVYN Richard KAAG
 13m68 MOONS Hans DCLA
 13m45 VERSCHUEREN Jo RAM
 13m38 VAN ALPHEN Hans AVOS

 ZEVENKAMP  

Top

     

 4.935

DE GROOF Paul OLSE
 4.863 DE SMEDT Serge AVOS
 4.827 RAEYMAEKERS Guy ACHL
 4.816
VAN ALPHEN Hans AVOS
 4.805
VANDAELE Frank FLAC
 4.647
VAN REGENMORTEL Pieter SGOL
 4.470
BOCK Thomas CSDY
 4.419
CRETS Samuel HERV
 4.248
MATANDA KAIJI Didier RCSC
     
   

Top

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel