U bevindt zich hier: records & ranglijsten - Archief Ranglijsten - Outdoor Vrouwen 2000
Archief Ranglijsten
Outdoor Vrouwen 2000

 

 TOP 10  - Outdoor - Vrouwen - 2000

  * = heeft (had toen) nog niet de Belgische nationaliteit

 Laatste aanpassing: 12/07/2005

 100m    1 mile          Hoogspringen          Kogelstoten 

 200m    3000m         Polsstokspringen     Discuswerpen

 300m    5000m         Verspringen             Hamerslingeren 

 400m    10.000m      Hinkstapspringen    Speerwerpen            

 800m    Marathon     Uurloop                   Zevenkamp

 1000m  100H           

 1500m   400H

       

 

100 meter
     
11"34 GEVAERT Kim VAC
11"47 POELMAN Jacqueline* LOOI
11"60 DE CALUWE Katleen ACW
11"88 LOUAMI Carima CABW
11"95 OUEDRAOGO Elodie VAC
12"04 LEROI Annelies VAC
12"04 DAEMS Sandrine RCB
12"09 MARIEN Hanna OLSE
12"11 MORTIER Leen HALE
12"12 DE HERDT Sarah RCB
12"14 HENNIG Anita RFCL
12"16 TROONEN Maryline SMAC

200 meter

Top

     
23"09 GEVAERT Kim VAC
23"20 POELMAN Jacqueline* LOOI
23"99 DE CALUWE Katleen ACW
24"41 DAEMS Sandrine RCB
24"53 HENNIG Anita RFCL
24"58 LEROI Annelies VAC
24"60 BOGEMANS Elke ACW
24"69 MARIEN Hanna OLSE
24"74 DANIELS Rinske * ABES
24"79 MORTIER Leen HALE
24"88 SWENNEN Sandra DCLA
24"97 BOBOWSKI Nathalie* ACIP
25”08 BAGGERMAN Marleen OEH

300 meter

Top

     
39"49 DE CALUWE Katleen ACW
39"74 LEROI Annelies VAC
39"80 MERCKEN Ann LOOI
39"97 DE HERDT Sarah RCB
39"99 MORTIER Leen HALE
40"08 DANIELS Rinske * ABES
40"32 BAGGERMAN Marleen OEH
40"39 BOBOWSKI Nathalie* ACIP
40"79 SUYS Katleen AJAX
41"00 MORTIER Joke HALE
41"04 VLAEMINCK Kimmy KAAG
41"08 JESPERS Ellen DCLA

400 meter

Top

     
52"54 STALS Sandra RCG
53"03 POELMAN Jacqueline* LOOI
54"68 BOGEMANS Elke ACW
56"45 OUEDRAOGO Elodie VAC
56"46 BAGGERMAN Marleen OEH
56"62 DE RIDDER Heidi KAAG
56"76 MORTIER Joke HALE
56"97 VAN DONINCK Nele AVT
57"06 PLOVIE Inneke OB
57"08 SUYS Katleen AJAX
57"23 MAJOR Shanna HCO

800 meter

Top

1'59"09 STALS Sandra RCG
2'02"54 VAN DORP Carina * VS
2'04"80 MICHEL Ludivine MALM
2'05"45 GEENS Mieke DUFF
2'06"93 MORRET Chantal LEBB
2'07"52 DE RIDDER Heidi KAAG
2'08"01 BAOUF Fatiha CABW
2'09"00 VERTHE Els KAAG
2'09"79 BRAEM Kirsten AVT
2'09"96 VANDEN BEMPT Sigrid DCLA
2'10"11 SMOLDERS Anja DUFF

1000 meter

Top

     
2'48"56 DEBAETS Corinne DCLA
2'48"73 GEENS Mieke DUFF
2'48"79 BAOUF Fatiha CABW
2'49"82 DE CROOCK Stephanie ZELE
2'50"08 MAJOR Shanna HCO
2'50"11 MICHEL Ludivine MALM
2'50"18 BOSSUYT Lieselot AZW
2'50"26 VANDEN BEMPT Sigrid DCLA
2'50"61 HOFMANS Evelien OLSE
2'50"83 VERTHE Els KAAG

1500 meter

Top

4'05"77 DEJAEGHERE Veerle MACI
4'19"19 VAN DORP Carina * VS
4'19"47 BAOUF Fatiha CABW
4'19"53 SMOLDERS Anja DUFF
4'23"00 VERTHE Els KAAG
4'23"55 VAN LYSEBETTEN Helen ACW
4'23"66 DEBAETS Corinne DCLA
4'24"10 ABOULAHCEN Mounia CSF
4'24"74 GREGOIRE Valerie ARCH
4'24"86 DE CROOCK Stephanie ZELE
4'26"26 OFFERGELD Kim HERA
4'26"54 BOSSUYT Lieselot AZW

1 mile

Top

     
4'45"81 DEBAETS Corinne DCLA
4'48"11 BOSSUYT Lieselot AZW
4'55"73 ABOULAHCEN Mounia CSF
4'57"05 KENNES Klaartje DAK
5'01"69 DECKERS Sonja VMOL
5'01"99 SLUYSMANS Isabella OEH
5'02"22 TYSKENS Suzy SACN
5'06"02 OOSTERLINCK Marleen VS
5'07"82 VAN RIE An AVT
5'09"68 BUYTAERT Nicole VOLH
5'14"72 BRUGGEMAN Petra RIEM

3000 meter

Top

     
08'49"31 DEJAEGHERE Veerle MACI
08'58"49 SMOLDERS Anja DUFF
09'17"61 DEBAETS Corinne DCLA
09'19"68 STALDER Claudia * SPVI
09'31"41 VERTHE Sylvie KAAG
09'31"93 BAOUF Fatiha CABW
09'32"35 GREGOIRE Valerie ARCH
09'36"20 OFFERGELD Kim HERA
09'36"29 DECKERS Sonja VMOL
09'37"36 DE CROOCK Stephanie ZELE
09'39"88 ABOULAHCEN Mounia CSF
09'40"19 MULLE Sylvie ACW

5000 meter

Top

     
15'20"23 SMOLDERS Anja DUFF
16'08"12 STALDER Claudia* SPVI
16'15"39 COLLIER Isabelle OEH
16'20"66 DEBAETS Corinne DCLA
16'26"54 DE CROOCK Stephanie ZELE
16'34"11 ABOULAHCEN Mounia CSF
16'37"60 PARMENTIER Ann AZW
16'53"79 MULLE Sylvie ACW
16'55"92 HEYMANS Sabrina OEH
17'03"82 VAN RIE An AVT
17'04"75 BECKERS Annick ACHL
17'13"52 MERLIN Katja AVT

10.000 meter

Top

     
31'03"60 RENDERS Marleen AVT
34'16"04 PARMENTIER Ann AZW
34'26"22 STATKUVIENE Stefanija ASSA
35'01"82 DEROUBAIX Nathalie MOHA
36'32"89 HEYMANS Sabrina OEH
37'03"88 HEYMANS Kirsten OEH
37'38"55 XHERVELLE Chantal OLSE
38'08"11 VERBAUWHEDE Marianne AVMO
38'52"82 DE RIDDER Gerda LOND
38'55"32 VAN OVERMEIRE Saskia VOLH

UURLOOP

Top

     
17.160m PARMENTIER Ann AZW
16.146m VAN OVERMEIRE Saskia VOLH
15.506m SMITH Julia-Frances IXEL
14.908m SCHUTZ Griet VAC
14.773m BEELEN Jacqueline RCT
14.620m VASTESAEGER Anne-Marie OEH
14.570m DE VALCK Yolanda VAC
14.539m VAN CAUWENBERGHE Inge KAAG
14.480m VOGT Mich OPW
14.365m VERBAUWHEDE Marianne AVMO

MARATHON

Top

     
02u23'43" RENDERS Marleen AVT
02u45'17" MERLIN Katja AVT
02u54'02" TEYGEMAN Diane BRAB
02u58'23" VAN MOL Magda ACHL
02u58'27" VAESEN Monique SACN
02u59'08" DE MEY Anne VAC
03u00'03" MATON Francoise AVMO
03u03'31" DESEYN Carline KAAG
03u04'51" VAN LOOY Christel HULS
03u05'27" VAN BAEL Mariette VMOL

100 meter horden

Top

     
13"30 GROUWELS Nadine AVT
13"53 TSCHOMBA Myriam CABW
13"64 TROONEN Maryline SMAC
13"72 OUEDRAOGO Elodie VAC
14"07 POELMANS Leslie VAC
14"20 DE MEESTER Annelies KAAG
14"44 MERCKEN Ann LOOI
14"53 HELLEBAUT Tia AT84
14"55 JANS Katelyn GENK
14"56 DAVIN Elisabeth DAMP

400 meter horden

Top

     
56"77 MERCKEN Ann LOOI
57"90 BOGEMANS Elke ACW
59"50 MORTIER Joke HALE
60"73 VAN DONINCK Nele AVT
61"01 SUYS Katleen AJAX
62"03 BIER Deborah OEH
62"30 BELMANS Else ACHL
62"47 AMELLAL Maryam RCB
63"19 ZOMERSKA Renata RFCL
63"84 VAN GOETHEM Kelly VOLH
64"12 MAES Goele VAC
64"38 LORENT Emma CABW

HOOGSPRINGEN

Top

     
1m90 DE LEEUW Sabrina CSF
1m89 HELLEBAUT Tia AT84
1m82 JONCKHEERE Natalia ACBR
1m78 COCHUYT Ellen ACME
1m72 SEBRECHTS Liesbeth OLSE
1m71 VISSERS Joke OLSE
1m70 LOCREL ANNE Julie OSGA
1m69 BARA Virginie DAMP
1m68 VERHEYEN May VMOL
1m68 LARSEN Marlies* OEH
1m66 DE MEESTER Annelies KAAG
1m66 STAPPERS Karen AVT
1m66 JANSSENS Jelena RCT
1m66 POELMANS Isabel ACHL

VERSPRINGEN

Top

     
6m29 HENNART Sandrine CABW
6m06 DE MEESTER Annelies KAAG
5m94 SEBRECHTS Lesley OLSE
5m91 SWENNEN Sandra DCLA
5m83 BOBOWSKI Nathalie* ACIP
5m80 WAEYAERT Inez HAC
5m79 HUYGHEBAERT Lien HAC
5m78 HELLEBAUT Tia AT84
5m77 OUEDRAOGO Elodie VAC
5m75 DE SCHRYVER Kim EA
5m75 CLAES An ACA

HINKSTAPSPRINGEN

Top

     
13m29 SWENNEN Sandra DCLA
12m29 WAEYAERT Inez HAC
12m26 SCHKLAR Chrystelle SPA
12m24 DE LANGHE Tine RCG
12m15 KOMPANY Christel ESC
11m92 STERPIN Sandrine HF
11m87 VAN DE STEENE Jessica RCG
11m72 JACOBS Jenny OEH
11m72 VISSERS Joke OLSE
11m65 HUYGHEBAERT Lien HAC

POLSSTOKSPRINGEN           

Top

     
3m90 ANDRIES Elke AT84
3m90 VAN ROIE Liesbet AVZK
3m80 GOETGHEBUER Caroline CABW
3m73 POLLEFEYT Karen DCLA
3m62 PLUNUS Severine HERV
3m55 CALDENHOVE Yvette* OEH
3m41 LEROY Anne HERV
3m40 LETE Celine HERV
3m40 BUSSCHOP Linda OLSE
3m30 DE RAS Eve VS
3m22 VAN OSSELAER Carolien VOLH

KOGELSTOTEN         

Top

     
16m41 BLONDEEL Veerle OEH
15m26 MEULEMEESTER Greet AT84
14m09 VAN THUYNE Mieke DEIN
13m48 VERLINDEN Sophie WIBO
13m42 DE MEESTER Annelies KAAG
13m25 MENTENS Margot AVT
12m95 WOUTERS Annelies ACHL
12m90 TODOROVA Galina WS
12m58 HELLEBAUT Tia AT84
12m39 GIEGHASE Hilde VAC
12m29 VISSERS Joke OLSE

DISCUSWERPEN

Top

     
57m63 BLONDEEL Veerle OEH
50m90 VAN THUYNE Mieke DEIN
47m99 SUSTELO Irina ESC
46m57 ENGELEN Ingrid BRAB
45m80 MAES Griet LOOI
45m26 MEULEMEESTER Greet AT84
44m78 HAUTFENNE Isabelle RFCL
44m37 VANGEEL Inge ACBR
44m18 MAES Valerie CSDY
43m57 GYS Elke ACBR

SPEERWERPEN

Top

     
54m90 STAS Cindy LOOI
54m05 MARIEN Heidi LEBB
49m30 GEERTSMA Karin* OEH
47m12 DE MEESTER Annelies KAAG
45m32 VERMEIR Sarah VAC
43m91 HELLEBAUT Tia AT84
42m73 WILLEMSEN Elfje ARAC
41m85 MUSIN Valerie CSF
41m80 BUYL Ilona ABES
41m42 MAES Veronique OLSE
41m33 STUER Kim SPBO

HAMERSLINGEREN

Top

     
54m54 LUYIMI MBALA Sarah SMAC
50m43 SUSTELO Irina IXEL
49m51 POISSONNIER Hannelore RCG
48m04 DE PAUW Tamara HALE
46m68 NIERINCK Annelies RCG
46m36 DOUMBADZE Natacha CABW
45m59 VAN RAAK Elke* OEH
45m39 SUSTELO Irirna ESC
45m04 HAEGEMAN Natasja KAAG
44m62 VAN AKEN Heidi OLSE
44m08 CHRETIEN Bernadette CABW

ZEVENKAMP

Top

     
5.646 ptn HELLEBAUT Tia AT84
5.445 ptn DE MEESTER Annelies KAAG
4.983 ptn VISSERS Joke OLSE
4.834 ptn POELMANS Isabel ACHL
4.589 ptn REMACLE Aline SMAC
4.574 ptn DULLIER Cyrielle SPA
4.480 ptn VAN DEN BERGHE Ellen LEBB
4.422 ptn VANHOORNE An RACO
4.405 ptn SCHKLAR Chrystelle SPA
4.397 ptn VLAEMINCK Kimmy KAAG

   

Top

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel