U bevindt zich hier: records & ranglijsten - Archief Ranglijsten - Outdoor Mannen 2000
Archief Ranglijsten
Outdoor Mannen 2000

 TOP 10  - Outdoor - Mannen - 2000

  * = heeft (had toen) nog niet de Belgische nationaliteit

Laatste aanpassing: 12/07/2005

100m

1 mile

Hoogspringen

Kogelstoten

200m

3.000m

Polsstokspringen

Discuswerpen

300m

5.000m

Verspringen

Hamerslingeren

400m

10.000m

Hinkstapspringen

Speerwerpen

800m

Uurloop

110 H

Tienkamp

1.000m

 Marathon

400 H

 

1.500m

 

3.000 ST

 



100 meter  

Top

10"26

STEVENS Patrick

AVT

10"33

BONGELO Bongelemba

CSF
10"40

FERRO Anthony

CSF

10"43

VAN BALKOM Patrick*

VS

10"47

REETS Andrew

ESC

10"53

COLABELLA Rudy

SER

10"56 

WYMEERSCH Erik

ACW

10"58 

SEKANYAMBO ILUNGA Olivier

ESC

10"59 

ERNST Olivier

RFCL
10"62 

RANS Kevin

OLSE

10"63 

THYS Wim

ABES

10"64

BERNARD Gaetan

RFCL
     
200 meter  

Top

20"40 STEVENS Patrick AVT

20"72  

VAN BALKOM Patrick*

VS
20"80 

CHEVAL Christophe*

CABW

21"06 

FERRO Anthony

CSF

21"20 

BERNARD Gaetan

RFCL

21"24 

PROVOST Kjell

RCG

21"32 

VAN BRANTEGHEM Cedric

AJAX

21"51 

ERNST Olivier

RFCL

21"58 

RANS Kevin

OLSE

21"62 

COLABELLA Rudy

SER

21"65 

REETS Andrew

ESC

21"72 

NUYTS Hans

WIBO

     
300 meter 

 

Top

34"15

BERNARD Gaetan

RFCL

34"40 

BRAIBANT Richard

CABW

34"42 

VAN BUYNDER Hans

ACW

34"53 

CEYSSENS Koen

AVT

34"64 

DE SOUTER Alex

RCG

34"77 

DEVEUGHELE Piet

MACI

34"80 

CALLENS Emmanuel

USTA

34"91 

WALTHERY Stefan

AVT

35"01 

DESMET Yves

KAAG

35"03 

VERBEKE Bjorn

AVMO

     
400 meter

 

Top

45"91 PROVOST Kjell

RCG

46"36 

HAGEN Julien*

VS

46"66 

VAN BRANTEGHEM Cedric

AJAX

47"80 

BOSTEELS Gaspar

ACW

47"87 

VANCHAZE Tom

AVT

47"91 

PRENT Jeroen*

VS

48"53 

DESMET Yves

KAAG

48"58 

ROESKE Eric*

VS

48"58 

STRYPSTEIN Olivier

ESC

48"59 

VERBEKE Bjorn

AVMO

48"69 

VAN BUYNDER Hans

ACW

48"73 

VAN ACOLEYEN Jef

DCLA

48"87 

JANSEN Joeri

DUFF

     
800 meter

 

Top

1'44"98

KAHAN Nathan

ABES

1'46"12  

JANSEN Joeri

DUFF

1'47"04

OMEY Tom

AZW

1'47"66

GRAMMENS Patrick

RIEM

1'48"44  

NEKHDOU Abdelilah*

OSCK

1'48"53  

VANCHAZE Tom

AVT

1'48"58  

ROGGE Tim

RCG

1'49"26  

VANDEWIELE Jurgen

RIEM

1'49"28

VANDIEST Matthieu

CABW

1'49"29

DESMET Piet

DCLA

1'49"36

BERNAERT Luc

MACI

     
1.000 meter 

 

Top

 2'20"75

OMEY Tom

AZW

 2'21"35

VANDIEST Matthieu

CABW

 2'21"45

GRAMMENS Patrick

RIEM

 2'21"49

BERNAERT Luc

MACI

 2'21"63

RIZKI Monder

ATLE

 2'23"03

JANSEN Joeri

DUFF

 2'24"16

DESMEDT Frederic

VAC

 2'26"32

BARBE Kim

EA

 2'26"59

VAN ROOY Tom

ACHL

 2'26"74

TOLLET Wouter

DALO

     
1.500 meter

 

Top

 3'36"14

MOURHIT Mohammed

CSF

 3'38"63

VANDEWIELE Jurgen

RIEM

 3'39"25

LEENAERTS Bert

HERA

 3'39"63

VANDIEST Matthieu

CABW

 3'40"82

GRAMMENS Patrick

RIEM

 3'41"55

JANSEN Joeri

DUFF

 3'41"56

DESMEDT Frederic

VAC

 3'42"45

BERNAERT Luc

MACI

 3'42"72

RIZKI Monder

ATLE

 3'43"65

STOUTI Boujemaa*

OSCK

 3'43"83

OUAMARI Aabid

ESC

     
1 mile 

 

Top

 3'54"90

LEENAERTS Bert

HERA

 4'01"18

VANDEWIELE Jurgen

RIEM

 4'11"44

DE BRABANDERE Wouter

AVMO

 4'11"90

CLERBOUT Tim

LEBB

 4'15"26

LIECKENS Bart

ACHL

 4'15"33

DE MEYER Gert

LIER

 4'19"00

RYNDERS Pieter

ACHL

 4'19"79

BARBE Kim

EA

 4'20"93

BIDDELOO Yves

TUAC

 4'21"79

COPPENS Bram

BEHO

     
3.000 meter 

 

Top

07'26"63

MOURHIT Mohammed

CSF

07'56"59

VAN HOOSTE Tom

OEH

07'57"04

VANDEWIELE Jurgen

RIEM

07'59"45 

COMPERNOLLE Tom

RIEM

08'00"84 

NEMETH Christian

CABW

08'01"01

OUAMARI Aabid*

ESC

08'04"65

DESMEDT Frederic

VAC

08'05"41

RIZKI Monder

ATLE

08'08"84

WALEM Ruddy

MOHA

08'09"88

DEVEL Philippe

HF

08'11"36

VANDEVELDE Stijn

BONH

     
5.000 meter

 

Top

12'49"71

MOURHIT Mohammed

CSF

13'31"34

COMPERNOLLE Tom

RIEM

13'32"69

VAN HOOSTE Tom

OEH

13'47"00

NEMETH Christian

CABW

13'49"55

ALLAERT Koen

LOOI

13'49"85

VERGOTE Maarten

RIEM

13'50"36

DEVEL Philippe

HF

13'52"80

WALEM Ruddy

MOHA

13'53"39

FAYS Guy

RFCL

13'57"02

VAN DEN BROEK Stefan

BONH

     
10.000 meter   

Top

 27'45"75

MOURHIT Mohammed

CSF

28'11"42

ALLAERT Koen

LOOI

29'04"30

COMPERNOLLE Tom

RIEM

29'12"15

NEMETH Christian

CABW

29'13"17

FAYS Guy

RFCL

29'19"07

VAN DEN BROEK Stefan

BONH

29'27"66

DEBAETS Jean-Marc

OEH

29'30"04

LIGNEEL Ronny

AVT

29'30"50

DE VOCHT Peter

BONH

29'57"6

JANSSENS Hans

BONH

     
UURLOOP 

 

Top

19.416m

LIGNEEL Ronny

AVT

18.960m

VAN DEN BROEK Stefan

BONH

18.910m

DE VOCHT Peter

BONH

17.956m

MOLEMANS Luc

DILB

17.923m

STESSENS Tim

LOOI

17.902m

PIERRON Olivier

SER

17.861m

HUYGHE Vincent

UAFA

17.854m

HEEMSKERK Steven

ATLA

17.844m

HOSTE Franky

AVMO

17.740m

BERTELS Marc

DCLA

     
MARATHON 

 

Top

02u11'19"

ALLAERT Koen

LOOI

02u13'46"

FAYS Guy

RFCL
02u13'50"

LIGNEEL Ronny

AVT
02u16'50"

CEULEMANS Rik

ATLA

02u17'20"

GEROME Eric

RFCL

02u18'54"

VANHAECKE Filip

MACI

02u22'52"

VERBEECK Chris

VOLH

02u23'11"

DE VOCHT Peter

BONH

02u23'47"

DE MAERTELAERE Johan

VMOL

02u24'19"

WITTESAELE Pol

HCO

     
110 meter horden 

Top

13"51

NSENGA Jonathan

OCAN

13"86

GROSSARD Hubert

OEH

13"88

PIETERS Sven

OB

13"96

DEVEUGHELE Piet

MACI

14"15

VAN DE GENDER Steven

TUAC

14"21

VANGENEUGDEN Koen

AVT

14"21

MAMBO Djeke

CABW

14"51

BROOTHAERTS Damien

ESC

14"52

VAN DE VELDE Frank

ESC

14"82

DE BAER Steve

DILB

     
400 meter horden 

Top

50"61

BRUWIER Jean-Paul

RFCL

50"75

PRENT Jeroen*

VS

52"19

KLINKHAMER Guido*

VS

52"21

BRAIBANT Richard

CABW

52"32

TORBEN-NIELSEN Roel

AVT

52"38

VAN BRABANDER Frederik

KAAG

52"73

TORBEN-NIELSEN Benjamin

AVT

53"23

CARPENTIER Francois

SPA

53"32

DEJAEGHERE Koen

KKS

54"09

CARLY Jan

MACI

54"65

VANZEEBROECK Geert

OEH

55"12

VAN DE VELDE Tommie

ACME

     
3.000 m steeple

 

Top

08'40"47

VERGOTE Maarten

RIEM

08'45"89

NTIRAMPEBA Hilaire*

CABW

08'53"72

FUMIERE Olivier

DILB

09'00"0

VROEMEN Casper*

OEH

09'00"76

VERMEIREN Johan

LEBB

09'03"50

DE VLIEGER Steven

AVLO

09'09"68

VAN KOOLWYK Krijn

LOOI

09'11"53

WILSSENS Koen

VOLH

09'11"8

WOJCIECHOWSKI Macies*

RFCL

09'16"97

SOLLAS Eric

CABW

09'17"89

VEUGELEN Bart

VAC

09'21"19

BEKKALI Omar

RFCL

09’21”24

VANDERPOORTEN Miguel

SPVI

     
HOOGSPRINGEN

 

Top

2m20

DE PAEPE Patrick

MACI

2m10

CAMPENEER Sebastien

USTA

2m10

BRACONNIER Benoit

RFCL

2m07

NYSSENS Sebastien

RIWA

2m03

MOTMANS Roeland

DCLA

2m03

HUBERT Timothy

EA

2m01

GAUBLOMME Jellert

AVT

2m01

STROOBANTS Stijn

VAC

2m00

VELTER Michael

DAMP

2m00

VANHOORNE Bart

RACO

2m00

D'HOKER Niklaas

VS

     
VERSPRINGEN 

 

Top

8m14

MOUDRIK Younes*

CABW

7m80

NIJS Erik

AVT

7m62

MAMBO Djeke

CABW

7m58

BRANLE David

VAC

7m53

MESSIAEN Gert

RCG

7m40

MICHEL Gregory

DS

7m27

MAMBO Kedjeloba

CABW

7m25

VISSER Derk*

SPA

7m24

PRUDENT Pierre-Henri

OEH

7m23

BRANLE Hugues

RFCL

7m16

PETIT Frederic

SER

7m12

DE BAERDEMAKER Xavier

SMAC

     

HINKSTAPSPRINGEN

Top

16m41

MAMBO Djeke

CABW

16m15

MAMBO Kedjeloba

CABW

15m48

VELTER Michael

DAMP

15m26

VANDENKERCKHOVE Peter

OLSE

14m85

LAZAAR Mohamed

RFCL

14m63

XHONNEUX Frederic

ESC

14m51

BEYENS Kristof

ACHL

14m48

JULEMONT Jean-Luc

HF

14m27

CEREZO Y GARCIA Pedro*

HCO

14m20

VAN WYNSBERGE Kurt

RACO

14m17

JIDOVTSEFF Boris

SER

     
POLSSTOKSPRINGEN 

Top

5m70

DUVAL Thibaut

CABW

5m45

ROMBAUT Wesley

RCG

5m32

SIMONET Benoit

RFCL

5m30

RANS Kevin

OLSE

4m91

MESTRE Domitien

SPA

4m90

MOREELS Peter

VS

4m80

JASPERS Tom

DCLA

4m80

BAUNE Joffray

SMAC

4m71

BRIJS Gert

VS

4m70

WENSEL Steven

OLSE

     
KOGELSTOTEN 

 

Top

18m56

BLONDEEL Wim

OEH

16m60

EECKHOUT Filip

VS

15m98

RAUSIN Francois

RFCL

15m56

PAUWELS Bart

ACW

15m32

NEVZOROV Vla*

SMAC

15m02

VAN DAELE Jo

AVMO

14m82

GUILLAUME Alain

BBS

14m77

PEETRAIN Filip

OEH

14m63

BEERNAERT Jordy

AT84

14m62

ROGGE Jurgen

VAC

14m24

DUPONT Christophe

RFCL

     
DISCUSWERPEN 

 

Top

63m49

VAN DAELE Jo

AVMO

54m76

BLONDEEL Wim

OEH

51m39

PEETRAIN Filip

OEH

50m30

KATONA Sandor*

CSF

49m76

COENE Kris

AVLO

48m55

DUPONT Christophe

RFCL

47m81

EECKHOUT Filip

VS

47m43

BEERNAERT Jordy

AT84

47m42

VAN SCHOOR Robert

ESC

47m20

ROBERTSON Michael*

SPVI

46m90

VANDEVILLE Gwenael

CABW

46m58

VERHEYEN Luc

BRAB

     
HAMERSLINGEREN 

Top

64m91

DE WYNGAERT Walter

HERA

64m00

VANDEVILLE Gwenael*

CABW

63m79

DEGRAEUWE Jelle

RCG

62m13

LAGAST Jacques

MOHA

55m58

METENS Armand

ESC

54m58

MAINIL Franck

MOHA

54m22

GULDENTOPS Wim

BRAB

53m83

DEMKO Sebastien

RFCL

53m27

PIERRE Guy

CABW

50m97

DEBACKER Bart

MACI

50m41

DESPONTIN Thierry

ARCH

     
SPEERWERPEN 

 

Top

75m55

KLOECK Johan

BRAB

75m18

VAN MENSEL Marc

AT84

73m23

PARFENOV Vladimir*

WS

69m50

DE COSTER Andy

AT84

69m14

PENNOIT Tim

RCG

68m95

JANSSENS Bart

DALO

66m88

VASTEELS Maurice

CSF

66m65

SCHLATTER Jean-Paul

CSF

64m27

PAUWELS Bart

ACW

62m94

DE SMET John

OB

61m03

DEBACKER Bart

MACI

     
TIENKAMP 

 

Top

6.809 ptn

DE BAER Steve

DILB

6.655 ptn

DE SMEDT Serge

ARAC

6.518 ptn

JIDOVTSEFF Boris

SER

6.341 ptn

DE GROOF Paul

OLSE

6.272 ptn

MATANDA KAIJI Didier

BBS

6.185 ptn

CRETS Samuel

HERV

6.171 ptn

VAN MENSEL Marc

AT84

6.023 ptn

RAEYMAEKERS Guy

ACHL

5.926 ptn

MAUCLET Olivier

RCSC

5.907 ptn

MICHIELS Bert

VOLH

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel