U bevindt zich hier: records & ranglijsten - Archief Ranglijsten - Allertijden Out. man.
Archief Ranglijsten
Allertijden Outdoor Mannen

 TOP 10 Aller tijden - Outdoor - Mannen

 * = heeft (had toen) nog niet de Belgische nationaliteit

Datum laatste aanpassing: 25 maart 2014

100m

5.000m

Hoogspringen

Kogelstoten

200m

10.000m

Polsstokspringen

Discuswerpen

400m

Marathon

Verspringen

Hamerslingeren

800m

110 H

Hinkstapspringen

Speerwerpen

1.500m

400 H

Tienkamp

 

3.000m

3.000 ST

 

 


100 meter    
       
10”02 DESRUELLES RONALD ESC 1985
10”14 STEVENS PATRICK RIEM 1997
10”17 WYMEERSCH ERIK ACW 1997
10”26 ANDREW REETS ESC 1999
10”26 FERRO ANTHONY CSF 2001
10”32 ILUNGA SEKANYAMBO OLIVIER ESC 1999
10”32 BEYENS KRISTOF ACHL 2003
10”33 BONGELO BONGELEMBA CSF 2000
10”34 MICHA LAMBERT FCL 1976
10”37 PATRICK VAN BALKOM * VITA  1998 
10"38 DEGHELT ADRIEN SMAC 2007
10”39 ERNST OLIVIER RFCL 1998
10"39 DE BAERDEMAKER XAVIER  SMAC  2003 
       
200 meter  
       
20”19 STEVENS PATRICK BTC 1996
20"31 BORLEE JONATHAN WS 2012

20”37 

PATRICK VAN BALKOM * VITA  1998 
20”42 WYMEERSCH ERIK ACW 1996
20"45 BEYENS KRISTOF  ACHL 2005
20”60 VAN BRANTEGHEM CEDRIC STAX 2003
20”66 DESRUELLES RONALD VS 1984
20”68 BRYDENBACH ALFONS DALO 1975
20"72 BORLEE KEVIN WS 2011
20”74 FERRO ANTHONY CSF 2001
20"80  CHEVAL CHRISTOPHE *  CABW  2000 
20”80 WATRIN JULIEN DAMP 2013
       
400 meter   Top
       
44"43 BORLEE JONATHAN WS 2012
44"56 BORLEE KEVIN WS 2012
45”02 VAN BRANTEGHEM CEDRIC STAX 2003
45”04 BRYDENBACH ALFONS DALO 1976
45"80 BORLEE DYLAN WS 2013
45”87  ALI AHMED* DAK  1994 
45”88 PROVOST KJELL RCG 1999
45"88 OYOWE WILL USBW 2013
45"98 GILLET ANTOINE RESC 2013
46”10 DE LEEUW EDDY VS 1981
46”17 BORLEE JACQUES (45”4m) RCB 1981
       
800 meter   Top
       
1'43”86 VAN DAMME IVO DCL 1976
1'44”38 JANSEN JOERI DUFF 2002
1'44”66 LAHBI FAOUZI* FCL 1986
1'44”87 KAHAN NATHAN ABES 1997
1'45”7 MOENS ROGER RCB 1955
1'45”75 OMEY TOM AZW 2003
1'45"75 MATTHYS THOMAS ACBR 2006
1'45”90 CORSTJENS MARC AVT 1986
1'46”07 ROGGE TIM RCG 1997
1'46”3 VAN WEZER JOHAN DCL 1973
1'46”41 BERNAERT LUC HOUT 1987
       
1500 meter   Top
       
3'34”13 IMPENS CHRISTOPHE BTC 1996
3'34”93 VANDEWIELE JURGEN AVMO 2001
3'35”74 LEENAERTS BERT ROBA 2003
3'35"97 JANSEN JOERI  RIEM  2005 
3'35"97 HANNES PIETER-JAN OLSE 2013
3'36"07 D'HOEDT JEROEN OEH 2011
3'36”14 MOURHIT MOHAMMED CSF 2000
3'36”26 VAN DAMME IVO DCL 1976
3'36”31 STEVENS EDDY FCL 1986
3'36”33 VANDIEST MATTHIEU CABW 2002
       
3000 meter   Top
       
7'26”62 MOURHIT MOHAMMED CSF 2000
7'37”6 PUTTEMANS EMIEL DCL 1972
7'39”41 ROUSSEAU VINCENT MOHA 1989
7'42”84  MONDER RIZKI  ATLE  2004 
7'44”4 POLLEUNIS WILLY DCL 1976
7'45”40 VAN DIJCK WILLIAM LOOI 1988
7'47”22 VERBEECK BOB ESC 1984
7'48”0 MIGNON HERMAN ACG 1976
7'48”50  ONESPHORE N KUNZIMANA* RFCL  2003 
7'48”6 ROELANTS GASTON DCL 1965
7'48"62 TASAMA FAISA DAME * VAC 2010
7'49"5 VAN DE KERKHOVE PETER DCLA 1990
       
5000 meter   Top
       
12'49”71 MOURHIT MOHAMMED CSF 2000
13'04"06 RIZKI MONDER ATLE 2008
13'10”99 ROUSSEAU VINCENT RISC 1993
13'12"64 TASAMA FAISA DAME * VAC 2013
13'13”0 PUTTEMANS EMIEL DCL 1972
13'14”75 COMPERNOLLE TOM RIEM 2002
13'21”97 MOURHIT HASSAN OCAN 2003
13'22”81 DAENENS PETER ESC 1985
13'23”2 POLLEUNIS WILLY DCL 1979
13'23”40 VAN DIJCK WILLIAM LOOI 1985
13'23”8 SMET MARC SGOL 1976
       
10.000 meter   Top
       
26'52”30 MOURHIT MOHAMMED RFCL 1999
27'23”18 ROUSSEAU VINCENT RISC 1993
27'26”95 HAGELSTEENS ALEX FCL 1982
27'39”6 PUTTEMANS EMIEL DCL 1972
27'41”4 SCHOTS LEON FCL 1979
27'43"99 BASHIR ABDI RCG 2013
27'48”6 SMET MARC SGOL 1976
27'56”8 LISMONT KAREL FCL 1976
28'03”8 ROELANTS GASTON DCL 1972
28'07"10 RIZKI MONDER ATLE 2006
       
MARATHON   Top
       
2u07'19" ROUSSEAU VINCENT RISC 1995
2u09'57" PARMENTIER ARMAND AVWI 1983
2u10'00" SMET MARC SGOL 1979
2u10'36" VAN HOOSTE TOM OEH 2008
2u10'44" ALLAERT KOEN LOOI 2001
2u11'13" LISMONT KAREL FCL 1974
2u11'28" EL HACHIMI ABDELHADI * KAAG 2011
2u11'50" HELLEBUYCK EDDY AVT 1994
2u12'09" VANDERVENNET FRED DCL 1984
2u12'15" PAUMEN JEAN-PIERRE AVT 1987
2u12'16" GEIRNAERT JOHAN AJAX 1984
       
110 meter horden   Top
       
13”25 NSENGA JONATHAN OCAN 1998
13"36 PIETERS SVEN OB 1996
13"42 DEGHELT ADRIEN SMAC 2012
13”47 GROSSARD HUBERT AVT 1993
13”48 ASSELMAN FRANK ESC 1996
13”53 LISABETH JOHAN HAC 1996
13"59 DE BORGER DARIO ROBA 2013
13"62 BROOTHAERTS DAMIEN BAEX 2009
13”63 CUYPERS ALAIN AVT 1992
13”77 DEVEUGHELE PIET FLAC 2002
       
400 meter horden   Top
       
48”91 DOLLENDORF MARC ESC 1996
49”09 BRUWIER JEAN-PAUL RFCL 1996
49"10 BULTHEEL MICHAEL FLAC 2012
49”53 CUYPERS ALAIN AVT 1989
49”55 TOMMELEIN RIK HOUT 1986
49”64 ZIMMERMAN MICHEL ESC 1984
49”90 VERLINDE KOEN HALE 1990
49"90 VANRYCKEGHEM VINCENT LYRA 2009
49"97 CHERIF ABDOULAYE ISSA* OEH 2007
50"01 VANHAEREN STEF (J) KAPE 2011
50"22 DUERINCK NILS VAC 2010
       
3000 meter Steeple   Top
       
8'10”01 VAN DIJCK WILLIAM LOOI 1986
8'15"02 PIETER DESMET AZW 2007
8'17"11 VAN KOOLWIJK KRIJN LOOI   2005
8'20”7 DAENENS PETER OB 1984
8'22”8 THIJS PAUL SGOL 1978
8'26”4 ROELANTS GASTON DCL 1965
8'26”8 VAN LEIRSBERGHE JAN OB 1980
8'27”8 PUTTEMANS EMIEL DCL 1972
8'28"77 DACHA ABDELLAH* ROBA 2012
8'33”54 MAES JOS AVT 1987
8'35"25 WILSSENS KOEN VOLH 2007
       
HOOGSPRINGEN   Top
       
2m36 ANNYS EDDY VS 1985
2m26 BORRA MARC VS 1984
2m26 STROOBANTS STIJN SPVI 2009
2m23 BROKKEN BRUNO AAC 1975
2m23 MOREAU GUY RACW 1980
2m22 MAENHOUDT DIMITRI OB 1991
2m21 DE BACKER GEROLF KAAG 1989
2m21/2m25i DE PAEPE PATRICK FLAC 2001/02
2m20 DEMONCEAU MICHEL (J) AVT 1983
2m20 VAN ROEYEN CARL AT84 1997
2m20 VAN DEURSEN BART ROBA 2010
2m20 GHUYS BRAM OEH 2013
       
VERSPRINGEN   Top
       
8m25 NIJS ERIK AVT 1996
8m14  MOUDRIK YOUNES* CABW  2000 
8m08 DESRUELLES RONALD VS 1979
8m01 FISCHER JEROEN HCO 1987
7m95 VELTER MICHAEL RFCL 2006
7m90 BROOTHAERTS LAURENT OLSE 1988
7m86 VAN LANCKER RUDI ESC 1992
7m86 GUELLET YASSINE (J) ESC 1993
7m84 BROOTHAERTS MATHIAS LYRA 2013
7m81 BRANLE DAVID VAC 2001
7m80 VAN DER PLAETSEN THOMAS DEIN 2013
       
POLSSTOKSPRINGEN   Top
       
5m70 DUVAL THIBAUT CABW 2000
5m70 RANS KEVIN VAC 2007
5m61/5m65i MESTRE DOMITIEN RFCL 1995/95
5m61 GOOSSENS DENIS VAC 2009
5m60 DESRUELLES PATRICK BVAV 1981
5m45 ROMBAUT WESLEY RCG 2000
5m40/5m45i LEDEGEN DIRK EA 1988/88
5m40 DE NAEYER ALAN BAC 1994
5m35 MAES MARC AVT 1988
5m35 ART ARNAUD (J) FCHA 2012
5m35 VAN DER PLAETSEN THOMAS DEIN 2013
       
HINKSTAPSPRINGEN   Top
       
17m00 VELTER MICHAEL RFCL 2006
16m86 FALISE DIDIER ESC 1986
16m56/16m62 i MAMBO DJEKE DACM/CABW 2001/00
16m33 CARLIER LUC DCL 1976
16m32 MAMBO KEDJELOBA CABW 1998
16m01/16m07i HENRI YVES (J) SMAC 1982/90
15m98 BALTADOUROS PANAGIOTIS * RCT 2013
15m85 KAPATA LEOPOLD RCB 2012
15m81 HERSSENS WALTER ESC 1956
15m81 LAMBERT BENOIT RCB 1983
15m76 BUTEL PATRICK RCB 1982
       
KOGELSTOTEN   Top
       
19m34 SCHROEDER GEORGES FCL 1976
19m29 BLONDEEL WIM KAAG 2004
17m90 BOFFEL KURT AVT 1996
17m88 BECK IVAN * AT84 1998
17m80 DE DECKER BERTRAND ACW 1970
17m74 VITAL E SILVA ANTONIO* VAC 2009
17m64 LEGROS NOEL FCL 1981
17m61 VERBRUGGHE JURGEN HAC 2013
17m37 VAN SCHOOR ROBERT CSF 1975
17m34 CHEVALIER CLAUDE SCA 1972
17m29 EECKHOUT FILIP VS  2007
16m95  REVYN RICHARD  VAC 2005 
       
DISCUSWERPEN   Top
       
64m24 VAN DAELE JO AVMO 2001
61m81 MILANOV PHILIP FLAC 2013
60m46 SCHROEDER GEORGES FCL 1976
58m17 COENE KRIS AVLO 2003
57m32 VAN SCHOOR ROBERT CSF 1978
56m46 PEETRAIN FILIP OEH 2001
56m34 TOMANEK MILOSZ  KAAG  2005 
55m44 VAN UYTVEN HERMAN FCL 1992
55m29 BLONDEEL WIM KAAG 2008
55m23 ROBERTSON MICHAEL * SPVI 2002
54m40 KIRAME NABIL * ROBA 2012
54m38 DE DECKER BERTRAND ACW 1968
       
HAMERSLINGEREN   Top
       
71m76 VERHEGGHE MARNIX STG 1989
70m34 PINTE ERIC FCL 1987
70m34 MALACHENKO ALEX MOHA 1993
67m75 GRAM RONALD * OEH 1998
66m96 PIERRE NICOLAS CABW 2012
65m92 DE WIJNGAERT WALTER ROBA 2007
65m52 VANTHOURNOUT JEF HOUT 1991
64m49 BETTOLO LAURENT * ARCH 2003
64m09 DEGRAEUWE JELLE RCG 2001
64m00 VANDEVILLE GWENAEL * CABW 2000
62m19 DEBACKER BART FLAC 2006
62m13 LAGAST JACQUES MOHA 2000
61m96 GULDENTOPS WIM BRAB 1997
       
SPEERWERPEN   Top
       
83m65 KLOECK JOHAN BRAB 1999
82m25 GOYVAERTS TOM BRAB 2009
81m59 VAN MENSEL MARC AT84 2001
80m10 PUTZEYS JEROME FCL 1992
79m14 SMET THOMAS OLSE 2009
78m98 HERMAN TIMOTHY ACME 2012
74m02 SCHLATTER JEAN-PAUL FCL 1987
73m58 STOCKMANS FRANK AAC 1987
73m23 PARFENOV VLADIMIR * WS 2000
72m80 DEBACKER BART FLAC 2003
72m16 CLAES CHRIS RIEM 2006
       
TIENKAMP   Top
     
8.519 VAN ALPHEN HANS VAC 2012
8.255 VAN DER PLAETSEN THOMAS DEIN 2013
8.142 XHONNEUX FREDERIC RESC 2008
7.974 GOURMET FRANCOIS  RFCL  2007
7.818 NOLF CEDRIC AZW 2011
7.644 PITTOMVILS NIELS LOOI 2013
7.528 SOLOT JEREMY SMAC 2011
7.498 MARLOYE ROLAND SER 1988
7.472 CARTON DELCOURT BRUNO CABW 2009
7.430 VAN NIEUWENHOVE ERWIN DCLA 1988
       
     

 Top

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel